Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
-
wujot
- ave
- Posty: 21130
- Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15
Post
autor: wujot »
powinno coś wpaść niedługo
wujot
-
Sialala
- Posty: 2439
- Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32
Post
autor: Sialala »
Ale męczą bułę ja pierdole.
Liczę że samuraje chociaż jedna wcisną.
Sialala
-
emcess
- Posty: 4994
- Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21
Post
autor: emcess »
no byłby wstyd gdyby nie wcisnęli po wygranej z niemcami
lygrys pisze: ↑02 lip 2023, 20:03
Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
emcess
-
zemsta1camzata
- Posty: 14655
- Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
- Lokalizacja: 022 wwr
Post
autor: zemsta1camzata »
jebany handicap
jaki dresscode? w klubie w dresach
za nogawką ukryta jest maczeta
zemsta1camzata
-
potter
- Posty: 14908
- Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Post
autor: potter »
No i Niemcy wyjdą z grupy jednak
Bramkarz

Ostatnio zmieniony 27 lis 2022, 12:38 przez
potter, łącznie zmieniany 1 raz.
potter
-
yaneq
- Posty: 4282
- Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51
Post
autor: yaneq »

beka
yaneq
-
Sialala
- Posty: 2439
- Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32
Post
autor: Sialala »
A idź pan kurwa w chuj
Sialala
-
wujot
- ave
- Posty: 21130
- Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15
Post
autor: wujot »
XDDD
wujot
-
ebismolarek
- Posty: 8474
- Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25
Post
autor: ebismolarek »
Przypomnę tylko ze Szwajcaria w 2010 jebnela Hiszpanię w 1 meczu i nie wyszła z grupy

ebismolarek
-
Parlae
- Posty: 9243
- Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29
Post
autor: Parlae »
No i bardzo dobrze kitajcom. Props Kostaryka
Parlae
-
Clay
- Posty: 1990
- Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26
Post
autor: Clay »
ja pierdolę
Clay
-
emcess
- Posty: 4994
- Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21
Post
autor: emcess »
xDD
no to w minutę okropnie się zestarzał mój poprzedni post
lygrys pisze: ↑02 lip 2023, 20:03
Myślisz kurwo, że jesteś zabawny
emcess
-
mql
- Moderator
- Posty: 8410
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
- Lokalizacja: Poznań
Post
autor: mql »
ale zajebaaaał
mql
-
NSX
- Posty: 2683
- Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
- Lokalizacja: garaż Jasnego
Post
autor: NSX »
Japonia tez ma swojego Krychowiaka

oyama pisze: ↑22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
NSX
-
FLoo
- Posty: 14703
- Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54
Post
autor: FLoo »
Wielka Kostaryka

FLoo
-
8na10
- Zbanowany
- Posty: 4681
- Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
- Lokalizacja: The United States of Poland
Post
autor: 8na10 »
ja pierdoleeeeee
jasny wracaj na forum
8na10
-
SiNi
- Posty: 2750
- Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35
Post
autor: SiNi »
Ale dali dupy x
SiNi