Strona 116 z 128
Re: Kaz Bałagane
: 15 paź 2025, 10:39
autor: sebring
Kaz masz kontakt z córką czy Sentino utrudnia
Re: Kaz Bałagane
: 15 paź 2025, 11:11
autor: masz_szluge_
fantasauce pisze: ↑15 paź 2025, 10:38
masz_szluge_ pisze: ↑13 paź 2025, 8:54
tak czy siak, z malwina juz X czasu nie jest
Skąd to info? Wydaje mi się, że na insta się przewija co jakiś czas i dalej są razem
no jak to skad, taki wniosek wysnulem wlasnie z ig. wyjebali wszystkie wspolne zdjecia, ona tez, cisza na relacjach. dziecko maja wspolne to moze sie przewija gdzies
Re: Kaz Bałagane
: 15 paź 2025, 11:31
autor: hub3k
w każdym razie narkopop store stoi na malwinę (vide regulamin)
Re: Kaz Bałagane
: 15 paź 2025, 11:56
autor: bialyjelen
no i wspolna fotka tez jest
Re: Kaz Bałagane
: 15 paź 2025, 12:11
autor: masz_szluge_
no to chuj, byc moze przyfarmazonilem.
ale wydaje mi sie, ze cos bylo na rzeczy, u niej jest cisza.
on tez kiedys flexowal sie nia bardziej niz teraz

Re: Kaz Bałagane
: 15 paź 2025, 12:47
autor: fantasauce
Powody mogą być różne, to nie musi oznaczać końca związku, nie siejcie takich niepotwierdzonych info
Re: Kaz Bałagane
: 15 paź 2025, 17:03
autor: marco_pantani
Promocja płyty Bałagane x Matka
Re: Kaz Bałagane
: 15 paź 2025, 17:14
autor: moody
sprawdzilem jej insta, podoba sie dla mnie. taka doinwestowana kjutka, stosujac terminologie rzepolaka
Re: Kaz Bałagane
: 15 paź 2025, 17:59
autor: chuj
nie wiem czy kjutka, prędzej bad pussy ass bitch
a co do ich związku to i tak się zdziwiłem, że tyle razem ze sobą byli. kazek jest za mało dynamiczny na takie wynalazki.
Re: Kaz Bałagane
: 15 paź 2025, 20:27
autor: NEGRO
@chuj
haha tez mi sie tak wydaje.
kazek jest za mało dynamiczny na takie wynalazki.
Re: Kaz Bałagane
: 16 paź 2025, 13:53
autor: kapper1
Bejbi mama wolna
Re: Kaz Bałagane
: 16 paź 2025, 14:08
autor: chuj
pewnie za mało hajsu przynosił do domu już, bo umówmy się, że chłop nie gra koncertów, nie jest nawet w 2 lidze topki pod względem popularności, żadnych tam kolaboracji nie pizga, a z czasem będzie odchodzić w coraz większe odmęty zapomnienia więc dosyć przytomny ruch ze strony jego dupy, która jako w miarę zadbany spermochłon może się tera zakręcić wokół jakiegoś pana prezesa, czy innego pana polityka. kurwa, nawet koło pana dentysty będzie miała stabilny i godny byt, w przeciwieństwie do artysty co to swój peak ma blisko dekadę temu, lol.
a jeżeli on faktycznie swój brand założył na nią (była taka plota) no to beka z lamusa do potęgi.
Re: Kaz Bałagane
: 16 paź 2025, 14:51
autor: oldschool
@chuj z grubsza się zgadzam, że będzie zjazd, ale akurat peak popularności Kaza w oczach ogólnych ludzi albo jest teraz, albo był niedawno.
O wiele większe wyświetlenia niż myślałem zrobił na ostatniej płycie na Spotify, do tego ma 1,7 mln miesięcznych słuchaczy.
Sam tego nie rozumiem, ale tak jest.
Re: Kaz Bałagane
: 16 paź 2025, 15:16
autor: Jose
chuj pisze: ↑16 paź 2025, 14:08
chłop nie gra koncertów,
Co Ty pleciesz, pizga prawie co tydzień, on pod względem fejmu to pewnie ma teraz peak
Re: Kaz Bałagane
: 16 paź 2025, 15:17
autor: chuj
Przepraszam za powielenie fake newsa w takim razie i dziękuje za błyskawiczne sprostowanie
Re: Kaz Bałagane
: 16 paź 2025, 17:53
autor: jajca
Co nie zmienia faktu, ze takie spermochlony często dyskontują przyszłość i możliwe ze przytomnie przewiduje spadek popularności i wychodzi z inwestycji na górce
Re: Kaz Bałagane
: 16 paź 2025, 18:52
autor: VBSW
Chuj wie, ale jak dzwoniłem przez obecne dwa tygodnie co jakiś czas do Malwiny, że kurier to pytała na który adres i mi kod do bramy podawała, bo zapomniałem jaki był. Jeszcze w tamtym tygodniu Kazek wjeżdżał porszawą na chałupę, a teraz to tam stoją dwie betki, a paczki, które były do niej to od trzech dni stoją pod garażem XD A zazwyczaj jak nazajutrz przyjeżdżało się to zawsze pusto było albo jakaś paczka z innej firmy, ale idk.
Re: Kaz Bałagane
: 17 paź 2025, 11:38
autor: tybdo_yntogliw
Jose pisze: ↑16 paź 2025, 15:16
chuj pisze: ↑16 paź 2025, 14:08
chłop nie gra koncertów,
Co Ty pleciesz, pizga prawie co tydzień, on pod względem fejmu to pewnie ma teraz peak
Zdecydowanie, jak on na tej późno-jesiennej trasie jest w Warszawie w Stodole, Gdańsku w B90, Krakowie w Kwadracie i wszystkie pewnie będą wyprzedane to to jest wow.
Re: Kaz Bałagane
: 17 paź 2025, 12:23
autor: marmolad_k2
chuj pisze: ↑16 paź 2025, 14:08
nie jest nawet w 2 lidze topki pod względem popularności
1,7 miliona słuchaczy na spotify mówi coś innego.
Re: Kaz Bałagane
: 17 paź 2025, 12:24
autor: ART
nie kop lezacego juz przeprosil