[film] Co to ja ostatnio widziałem

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2761
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: SiNi »

jogi pisze: 21 cze 2026, 11:36Aktorstwo?
Aktorstwo w tej produkcji jest elementem składowym dzięki któremu ten film jest tak świetny, oczywiście ono nie tworzy gatunku jakbyś nie zrozumiał, ale świadomie użyłem zwrotu bo nie można przejść obok tego wspominając o Grzesznikach
A który to taki genialny horror według Ciebie bo topki serialu to nie chciałeś wymienić to może jednak podasz horror ?
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 4507
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: yungXpaproch »

ty, sini, czemu ty piszesz tytuły po polsku, jak robisz błędy ortograficzne w nich? tak z ciekawości czysto

dawaj zdanie na temat cabin in the woods / dom w głębi lasu (2013). to mój ulubiony film, uderza mi prosto do serduszka w kazdym aspekcie, mistrzowskie roztrzaskanie slasherowych ram
pzdr z farcikiem
obczaj se muzyczke synku :joint:
https://www.youtube.com/@yung_paproch
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 4136
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: jogi »

SiNi pisze: 21 cze 2026, 11:59
jogi pisze: 21 cze 2026, 11:36Aktorstwo?
Aktorstwo w tej produkcji jest elementem składowym dzięki któremu ten film jest tak świetny, oczywiście ono nie tworzy gatunku jakbyś nie zrozumiał, ale świadomie użyłem zwrotu bo nie można przejść obok tego wspominając o Grzesznikach
A który to taki genialny horror według Ciebie bo topki serialu to nie chciałeś wymienić to może jednak podasz horror ?
Żodyn. Bo nie o tym mówiłem. Dla mnie to pastiż i to nieudany. Ja sie tam uśmiałem z beki. Natomiast nic a nic nie doświadczyłem lęków, strachu i tego co tam piszesz o tym gatunku.
Aktorstwo jest tam imo totalnie przeciętne żeby nie powiedzieć nijakie.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 6260
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: Luxair »

Kolegowie, proszę
Barbażyńcy
pastiż
AMEX, no cap, 800 score
They wonder how... how I QAP like that
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2761
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: SiNi »

@jogi W takim razie jesteś w błędzie.

@yungXpaproch Nie zwróciłem na to uwagi, często angielskie tytuły pojawiają się podwójnie i są różnymi filmami, więc może instynktownie używam polskiego. A co do błędów to po prostu przeoczenie podczas szybkiego odpisu i nie skupienie się akurat na tym, rzeczywiście wstyd.

Jeśli chodzi o Cabin to mega kreatywne widowisko w którym mamy doczynienia ze zgrabnym bawieniem się konwencją horroru. Co tutaj dużo pisać bardzo pomysłowy i również świetny, nie dziwię się, iż Ci się spodobał. Nie można go nie docenić za scenariusz, pomysł, wykonanie i przede wszystkim wymieszanie gatunkowe oraz za wyjątkową nietypowość.
Awatar użytkownika
dr zjeb
Posty: 3951
Rejestracja: 27 sty 2025, 17:32

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: dr zjeb »

yungXpaproch pisze: 21 cze 2026, 12:10 dawaj zdanie na temat cabin in the woods / dom w głębi lasu (2013). to mój ulubiony film, uderza mi prosto do serduszka w kazdym aspekcie, mistrzowskie roztrzaskanie slasherowych ram
Arcydzieło na cześć Wielkich Przedwiecznych. Zareczyłem się podczas seansu :oops:
jestem magiem podpisuję się tagiem
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 4136
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: jogi »

SiNi pisze: 21 cze 2026, 13:58 @jogi W takim razie jesteś w błędzie.
absolutnie nie. Wiem co widziałem.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 4507
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: yungXpaproch »

dr zjeb pisze: 21 cze 2026, 14:49
yungXpaproch pisze: 21 cze 2026, 12:10 dawaj zdanie na temat cabin in the woods / dom w głębi lasu (2013). to mój ulubiony film, uderza mi prosto do serduszka w kazdym aspekcie, mistrzowskie roztrzaskanie slasherowych ram
Arcydzieło na cześć Wielkich Przedwiecznych. Zareczyłem się podczas seansu :oops:

hehe szacuneczek za kumanie tego lotu. naprawdę się zaręczyłeś na tym filmie?
pzdr z farcikiem
obczaj se muzyczke synku :joint:
https://www.youtube.com/@yung_paproch
Awatar użytkownika
dr zjeb
Posty: 3951
Rejestracja: 27 sty 2025, 17:32

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: dr zjeb »

Powiedzmy, że seans był bardzo istotnym elementem całej tej hecy :D
jestem magiem podpisuję się tagiem
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11506
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: 2rzyn »

Wlasnie wyszedlem z kina po Robin Hoodzie.
Powolny, brutalny, brudny, smutny, dobrze zagrany. Mile sie zaskoczylem
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 6080
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: ConeyIsland »

Toy Story 5 jest zajebiste, props
Awatar użytkownika
dr zjeb
Posty: 3951
Rejestracja: 27 sty 2025, 17:32

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: dr zjeb »

@yungXpaproch się mi przypomniało - na Netflixie latają low-budget horrory brytyjskie, w tej liczbie m.in. coś takiego jak Soul Reaper. Jeśli lubisz Cabin in the Woods to wbijaj w to, jest to bekowy pastiszowy ripoff różnych pomysłów i ogólnie mocna czopka, do obejrzenia na luziku śmiało. Choć lojalnie uprzedam, max gwiazdek temu raczej nie dasz xD
jestem magiem podpisuję się tagiem
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 4507
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: [film] Co to ja ostatnio widziałem

Post autor: yungXpaproch »

dzięki za polecajke wariacie, może odpalę.
wielkie 5
pzdr z farcikiem
obczaj se muzyczke synku :joint:
https://www.youtube.com/@yung_paproch
ODPOWIEDZ