Strona 115 z 332

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 05 maja 2020, 12:28
autor: PSZ
blessdamic pisze: 05 maja 2020, 12:08 "gdy tylko pierdnę, idzie przelew na sto"
no też ci nawinął, że przelał 100 :damn:

Akurat w tym momencie ani trochę nie kumam hejtu na Sebastiana Hazardzistę Alkoholika Alvareza skoro zrobił to tak jak powinno być, na 100 w studio pierdolnął swój hot 36 czelendz, nominacja i nara. A nie jakieś teledyski typu: lanek bedoes szpak white bialas, gdzie w połowie przypadków po prostu okazałoby się jak słaby warsztat dany raper ma :cool:

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 05 maja 2020, 12:30
autor: jajca
no jesli ktos porownuje spontaniczna, luźną nagrywkę Sebka do bitu w tle do jakichś Paluchów z masterem, dogranymi podbitkami i adlibami, efektami na wokalu i dynamiczną pracą kamery no to faktycznie może wyglądać blado, ale w swojej kategorii to elegancja francja przecież

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 05 maja 2020, 12:39
autor: trapdent
jajca pisze: 05 maja 2020, 12:30 no jesli ktos porownuje spontaniczna, luźną nagrywkę Sebka do bitu w tle do jakichś Paluchów z masterem, dogranymi podbitkami i adlibami, efektami na wokalu i dynamiczną pracą kamery no to faktycznie może wyglądać blado, ale w swojej kategorii to elegancja francja przecież
sentino pomyłka, nawet nieraper vito bambino stukając w jakiś kubek od kawy wyszedł na mniejszego tryharda

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 05 maja 2020, 12:43
autor: Rhubarb
w ogóle myślałem, że zapomnę o vito po dniu, a jest to jedna z najczęściej puszczanych przezemnie zwrotek, krótkie i proste a sprawia więcej przyjemności niż 9/10 tego co dostaliśmy

jak na filmach o szkolach amerykańskich zawsze ktoś patrzy na ekipę największych kozaków i smutno mu, że niby ma swoich kumpli i niby nie jest kompletnym leszczem, ale i tak chciałby mieć taki luz jak oni, to wydaje mi się, że gdybym był raperem to tak bym się czuł po przesłuchaniu hot16 taconafide

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 05 maja 2020, 12:52
autor: oyche
czemu jeszcze lso nikt nie nominował

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 05 maja 2020, 12:54
autor: DJ_BOBO
nie wiem, ale domyślam się

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 05 maja 2020, 13:16
autor: oldschool
Sentino nawijka ciut zardzewiała i można by to zrobić lepiej, ale linijki piękne. Lirycznie najlepsza 16 stka, piękna zapowiedź powrotu.

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 05 maja 2020, 13:20
autor: DeDoK

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 05 maja 2020, 13:25
autor: vampmoney
2k nominował Konesera, giiiiit po cichu liczyłem ze ktoś to zrobi ostatnio wrzucał bardzo fajne traki

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 05 maja 2020, 13:26
autor: Rupert
Zajebiscie ten czerwin poleciał lepiej niż białas w ulicznym klimacie
A lamusy dupa cicho wiadomo to daveyo nie komentuj

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka


Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 05 maja 2020, 13:29
autor: przedszkolanek
vampmoney pisze: 05 maja 2020, 13:25 2k nominował Konesera, giiiiit po cichu liczyłem ze ktoś to zrobi ostatnio wrzucał bardzo fajne traki
dister też nominowany już
czerwin props

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 05 maja 2020, 13:30
autor: Krynew
Czerwin props, fajnie jakby 102 boyz w to weszli

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 05 maja 2020, 13:33
autor: oldschool
Czerwin elegancko, zaskoczył mnie w chuj pozytywnie, aż płytkę sprawdzę.

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 05 maja 2020, 13:36
autor: ind1cud
Czerwin > Białas

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 05 maja 2020, 13:38
autor: eddy_wata
btw czy mielzky to oficjalnie członek undy :D?

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 05 maja 2020, 13:42
autor: Jose
Chyba się tylko z nimi trzyma jak Knap czy ATZ, chociaż są chyba na tyle nieformalizowani, że trudno mówić kto jest członkiem.

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 05 maja 2020, 13:44
autor: ksxn
Czerwin elegancko, pozytywnie zaskoczyl, propsik

dla mnie topka to Taconafide, Vito i Taco, najgorzej nadal bialas, bedoes i szpaku, kurwa nawet jakis sebek z ciemnej strefy pierdolnal o wiele lepsza zwrotke od tych 3 rozjebancow

e: no i Sentino dalbym jako 4 do topki, zajebista zwrotka, bez zadnej pajacerki, chuj wie jakich efektow, tylko na raz, na surowo i tak ma byc, rozpierdol

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 05 maja 2020, 13:45
autor: LWD
Eldo doczekał się wreszcie nominacji?

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 05 maja 2020, 13:46
autor: clockers
niet.

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

: 05 maja 2020, 13:54
autor: suraks
oki pewnie niedługo
Spoiler
Obrazek