Hot 16 Challenge #2 (2020)

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1539
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: PSZ »

blessdamic pisze: 05 maja 2020, 12:08 "gdy tylko pierdnę, idzie przelew na sto"
no też ci nawinął, że przelał 100 :damn:

Akurat w tym momencie ani trochę nie kumam hejtu na Sebastiana Hazardzistę Alkoholika Alvareza skoro zrobił to tak jak powinno być, na 100 w studio pierdolnął swój hot 36 czelendz, nominacja i nara. A nie jakieś teledyski typu: lanek bedoes szpak white bialas, gdzie w połowie przypadków po prostu okazałoby się jak słaby warsztat dany raper ma :cool:
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14335
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: jajca »

no jesli ktos porownuje spontaniczna, luźną nagrywkę Sebka do bitu w tle do jakichś Paluchów z masterem, dogranymi podbitkami i adlibami, efektami na wokalu i dynamiczną pracą kamery no to faktycznie może wyglądać blado, ale w swojej kategorii to elegancja francja przecież
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
trapdent
Posty: 79
Rejestracja: 02 maja 2020, 19:05

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: trapdent »

jajca pisze: 05 maja 2020, 12:30 no jesli ktos porownuje spontaniczna, luźną nagrywkę Sebka do bitu w tle do jakichś Paluchów z masterem, dogranymi podbitkami i adlibami, efektami na wokalu i dynamiczną pracą kamery no to faktycznie może wyglądać blado, ale w swojej kategorii to elegancja francja przecież
sentino pomyłka, nawet nieraper vito bambino stukając w jakiś kubek od kawy wyszedł na mniejszego tryharda
sent from my iphone XS using trapatalk
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 496
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: Rhubarb »

w ogóle myślałem, że zapomnę o vito po dniu, a jest to jedna z najczęściej puszczanych przezemnie zwrotek, krótkie i proste a sprawia więcej przyjemności niż 9/10 tego co dostaliśmy

jak na filmach o szkolach amerykańskich zawsze ktoś patrzy na ekipę największych kozaków i smutno mu, że niby ma swoich kumpli i niby nie jest kompletnym leszczem, ale i tak chciałby mieć taki luz jak oni, to wydaje mi się, że gdybym był raperem to tak bym się czuł po przesłuchaniu hot16 taconafide
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: oyche »

czemu jeszcze lso nikt nie nominował
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 978
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: DJ_BOBO »

nie wiem, ale domyślam się
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17483
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: oldschool »

Sentino nawijka ciut zardzewiała i można by to zrobić lepiej, ale linijki piękne. Lirycznie najlepsza 16 stka, piękna zapowiedź powrotu.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
DeDoK
Posty: 4311
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: DeDoK »

Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 3089
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: vampmoney »

2k nominował Konesera, giiiiit po cichu liczyłem ze ktoś to zrobi ostatnio wrzucał bardzo fajne traki
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 5686
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: Rupert »

Zajebiscie ten czerwin poleciał lepiej niż białas w ulicznym klimacie
A lamusy dupa cicho wiadomo to daveyo nie komentuj

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: przedszkolanek »

vampmoney pisze: 05 maja 2020, 13:25 2k nominował Konesera, giiiiit po cichu liczyłem ze ktoś to zrobi ostatnio wrzucał bardzo fajne traki
dister też nominowany już
czerwin props
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2286
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: Krynew »

Czerwin props, fajnie jakby 102 boyz w to weszli
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17483
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: oldschool »

Czerwin elegancko, zaskoczył mnie w chuj pozytywnie, aż płytkę sprawdzę.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
ind1cud
Posty: 64
Rejestracja: 04 maja 2019, 10:35

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: ind1cud »

Czerwin > Białas
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18797
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: eddy_wata »

btw czy mielzky to oficjalnie członek undy :D?
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9373
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: Jose »

Chyba się tylko z nimi trzyma jak Knap czy ATZ, chociaż są chyba na tyle nieformalizowani, że trudno mówić kto jest członkiem.
2rzyn pisze: 20 sty 2024, 9:32 Dlaczego Tede Królem Jest
ksxn

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: ksxn »

Czerwin elegancko, pozytywnie zaskoczyl, propsik

dla mnie topka to Taconafide, Vito i Taco, najgorzej nadal bialas, bedoes i szpaku, kurwa nawet jakis sebek z ciemnej strefy pierdolnal o wiele lepsza zwrotke od tych 3 rozjebancow

e: no i Sentino dalbym jako 4 do topki, zajebista zwrotka, bez zadnej pajacerki, chuj wie jakich efektow, tylko na raz, na surowo i tak ma byc, rozpierdol
Ostatnio zmieniony 05 maja 2020, 13:47 przez ksxn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 3324
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: LWD »

Eldo doczekał się wreszcie nominacji?
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5944
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: clockers »

niet.
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 624
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)

Post autor: suraks »

oki pewnie niedługo
Spoiler
Obrazek
ODPOWIEDZ