no też ci nawinął, że przelał 100
Akurat w tym momencie ani trochę nie kumam hejtu na Sebastiana Hazardzistę Alkoholika Alvareza skoro zrobił to tak jak powinno być, na 100 w studio pierdolnął swój hot 36 czelendz, nominacja i nara. A nie jakieś teledyski typu: lanek bedoes szpak white bialas, gdzie w połowie przypadków po prostu okazałoby się jak słaby warsztat dany raper ma














