Domagała na insta przyjął, Margaret też weźmie udział
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
: 05 maja 2020, 11:55
autor: oyche
jak gola się nie obsrał i nominował swoich przydupasów to pewnie ładne zasięgi by wyjebało
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
: 05 maja 2020, 11:58
autor: przedszkolanek
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
: 05 maja 2020, 11:59
autor: benqacz
Spodziewałem się większego jebniecia po alvarezie, niemniej serduszko się raduje i pozostaje mieć nadzieję.
Płyta sentino z que I Sebek przejmuje wszystko
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
: 05 maja 2020, 12:00
autor: trapdent
famson jak to famson, da się posłuchać ale ma raczej wkurwiającą manierę
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
: 05 maja 2020, 12:01
autor: czardi
To teraz wysyp kaliskich łakemsi przed nami.
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
: 05 maja 2020, 12:03
autor: oyche
taka tam zwrotka polskiego rapera
miły, unda, taconafide, vito, szpaku, klocuch najbardziej utkwiły w pamięci do tej pory
jeszcze borixon
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
: 05 maja 2020, 12:04
autor: ELOYELO
Seba konkretne linijki, dobrze to zapowiada jebnięcie w czerwcu. Szkoda, że Malik nie nagra bo była duża szansa na nominację dla LX z 187 i fajnie by to ruszyło w Niemczech.
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
: 05 maja 2020, 12:05
autor: czardi
BTW TOP10 na czasie zajebane w całości hot16, piękne czasy dla polskiego rapu, V coś ty odjebał
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
: 05 maja 2020, 12:06
autor: przedszkolanek
Janek typu Janek props za Rogala, liczyłem po cichu że ktoś nominuje
Janek typu Miłosz też props, najlepsza 16 w tej dekadzie
blessdamic pisze: ↑05 maja 2020, 11:05
Ile do skarbony dorzucił najbogatszy raper Sentino?
60zł
Serio, czy beka? Interesuje mnie, ile dorzucił typ, który w zwrotce rapuje "gdy tylko pierdnę, idzie przelew na sto". Już pomijając cały jego niby wizerunek.
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
: 05 maja 2020, 12:09
autor: vivid
Sentino klasa
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
: 05 maja 2020, 12:10
autor: Kamil
Sentino props za akcje z breaking bad, gdzie donacje idą po 20 złoty żeby nie wzbudzać podejrzeń wielka kwota
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
: 05 maja 2020, 12:13
autor: jamie84
Kamil pisze: ↑05 maja 2020, 12:10
Sentino props za akcje z breaking bad, gdzie donacje idą po 20 złoty żeby nie wzbudzać podejrzeń wielka kwota
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
: 05 maja 2020, 12:15
autor: NEGRO
Sentino tak sobie, liczylem ze bedzie duzo lepiej.
Mój faworyt jesli chodzi o hot16challange to Borixon najlepiej wedlug mnie polecial dobrze w ucho wpada.
I Mata jeszcze fajnie tekstowo tez poleciał.
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
: 05 maja 2020, 12:18
autor: jajca
niech ktoś nominuje Andrzeja Dudę, w sumie pozostałych kandydatów na prezia też
dla podlizania się wyborcom ci ludzie są w stanie zrobić o wiele więcej niż nagranie 16stki
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
: 05 maja 2020, 12:21
autor: loco
sentino jaki marniak
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
: 05 maja 2020, 12:22
autor: Sialala
Kamil pisze: ↑05 maja 2020, 12:10
Sentino props za akcje z breaking bad, gdzie donacje idą po 20 złoty żeby nie wzbudzać podejrzeń wielka kwota
Hahahahahahha
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
: 05 maja 2020, 12:23
autor: KillerCroc
Nic tylko czekać aż Duda podejmie challenge Białasa i stanie przed studiem Ciemnej Strefy w koszulce #MuremZaWyrokiem i pociśnie wszystkich trzyliterowców w Polsce
Sentino full props, bez masteru, bez miksu, bez niczego, fajne wersy, bit średni
Re: Hot 16 Challenge #2 (2020)
: 05 maja 2020, 12:26
autor: krychaj5
Sentino pięknie, zgodnie z konwencją co jest dość rzadkie przy tej akcji, nie mam pretensji o to że nikt nie nagrywa w łódce jak Mes ale nie rozumiem po chuj te reżyserowane klipy i 500 ujęć skoro nie otochodzi.
Nie wydaje mi się że ktokolwiek teraz z PL Alvareza przebije nagrywając "na surowo"