Livescore 2115

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

genocidegeneral
Posty: 11717
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Livescore 2115

Post autor: genocidegeneral »

hahaha guardiola :lol:
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1596
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Livescore 2115

Post autor: czardi »

co zrobił, bo po trzecim golu wyłączyłem, by przeanalizować, czy jest szansa, by w tej dekadzie ktoś przerwał serię zwycięstw? :cool:
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 1270
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Livescore 2115

Post autor: checollada »

Kurczę, Swierczok to jest kawal napastnika jak na realia Ekstraklasy. Ale se przełożył piłeczkę przy tej bramce, klasa
TheD
Posty: 6331
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Livescore 2115

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 11 lut 2023, 16:39 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21204
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Livescore 2115

Post autor: wujot »

Kurwa już dwie bramki dla Legii powinny paść i czerwona dla Piasta. Czy ten komentator przypadkiem nie powiedział, że Luki jest sam sobie winien, bo za długo holował piłkę? :wall:
Awatar użytkownika
VBSW
SZEFITO
Posty: 4957
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Livescore 2115

Post autor: VBSW »

wujot pisze: 03 mar 2021, 21:08 czerwona dla Piasta
Frankowska kurwa na varze to co się dziwić.
wujot pisze: 03 mar 2021, 21:08 Czy ten komentator przypadkiem nie powiedział, że Luki jest sam sobie winien, bo za długo holował piłkę?
Tak było :lol: :lol:
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam



https://vocaroo.com/14RhCQilMVzv
genocidegeneral
Posty: 11717
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Livescore 2115

Post autor: genocidegeneral »

ale zajebał :O
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 8485
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Livescore 2115

Post autor: ebismolarek »

Dembele :bowdown:
pardon
Posty: 8501
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Livescore 2115

Post autor: pardon »

nienawidze, od serca nienawidze kiedy inwanski uzywa 'kopnieta pilka'

co to kurwa za jezyk
Awatar użytkownika
samir
Posty: 1013
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Livescore 2115

Post autor: samir »

jakie cudo siadło o kurwa
genocidegeneral
Posty: 11717
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Livescore 2115

Post autor: genocidegeneral »

@pardon czemu w ogóle on komentuje, w opisie pod streamem jest całkiem przyjemny zestaw Laskowski-Podoliński
"A cop yells, "do not run I will [in the future] shoot!" This phrase is meaningless to the nigger. In the nigger's mind he has two choices: be detained by the cops, or run and be free."
Awatar użytkownika
joey
Posty: 7008
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Livescore 2115

Post autor: joey »

kto w ogóle komentuje z Iwanowem? brzmi jak kawał przygłupa
trójkąt bermudzki wola mokotów
yaneq
Posty: 4282
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Livescore 2115

Post autor: yaneq »

od czego to zależy, że w tych wszystkich pucharach na tvp, lm i lm na polsacie nie podkładają kibiców i jest kurwa stypa w chuj
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1810
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Livescore 2115

Post autor: MalkoNTENT »

Kurwa Dest nie drybluj już
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1596
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Livescore 2115

Post autor: czardi »

Kurwa kurwa, powinno być już do przerwy wyjaśnione, czuję źleee
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21204
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Livescore 2115

Post autor: wujot »

PIĘKNIE KURWA JAZDA Z NIMI
Awatar użytkownika
VBSW
SZEFITO
Posty: 4957
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Livescore 2115

Post autor: VBSW »

JAZDA Z WALIKONIAMI
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam



https://vocaroo.com/14RhCQilMVzv
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21204
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Livescore 2115

Post autor: wujot »

nie wierze :censored:
Awatar użytkownika
VBSW
SZEFITO
Posty: 4957
Rejestracja: 07 paź 2019, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Livescore 2115

Post autor: VBSW »

A wyjebać tą całą obronę w pizdu
Sąd mnie tu nie rusza, sądzi tylko Pan
Bieda czy bogactwo - oba smaki znam



https://vocaroo.com/14RhCQilMVzv
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21204
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Livescore 2115

Post autor: wujot »

ukrainiec nam mecz sabotuje normalnie :censored:
ODPOWIEDZ