Strona 1112 z 4233

Re: Livescore 2115

: 26 lut 2021, 18:42
autor: checollada
Ciekawe czy Podbeskidzie wciśnie jakiegoś farfocla dzisiaj i wygra z Rakowem, tak oglądam ten mecz i myślę ze stać ich na to



Ale ma kopyto Ivi Lopez, przepiękny ten rzut wolny

Re: Livescore 2115

: 26 lut 2021, 21:10
autor: stranger
Ten Kamiński z Lecha to jest właściwie jaka pozycja?
Skrzydłowy, środek pomocy, ofensywny pomocnik?

Re: Livescore 2115

: 26 lut 2021, 21:37
autor: wujot
BRAWO WARTA!!! :lol: :lol: :lol:

Re: Livescore 2115

: 26 lut 2021, 21:37
autor: MalinowyJogurt
Ale weźcie zwolnijcie trenera dopiero po meczu z Pogonią

Re: Livescore 2115

: 26 lut 2021, 21:49
autor: stranger
Jaki ten Lech jest syzyfowy. Sam Tiba ma pewnie więcej % panowania nad piłką niż cała warta ale rzutem różnym na aferę można co najwyżej sobie spierdolic kamień na głowę.

Re: Livescore 2115

: 26 lut 2021, 22:07
autor: joey
Tiba to zajebisty piłkarz na tę ligę, uwielbiam go oglądać

Re: Livescore 2115

: 26 lut 2021, 22:10
autor: checollada
Ogląda ktoś gromde? Zajebiste emocje, zajebista rozrywka i gala. Uwielbiam ten prawilny klimacik (niepopularna opinia)

Re: Livescore 2115

: 26 lut 2021, 22:13
autor: wujot
Oglądam gromde i powiem szczerze, że dobry klimacik ma ta gala. Ciekaw jestem jakby z kibicami to zorganizowali, bo poszedłbym na taką gale gdzie poza ringiem dupeczki na rurze kręcą tyłkiem.

Re: Livescore 2115

: 26 lut 2021, 22:24
autor: joey
eh, liczyłem na ten czerwony Poznań

Re: Livescore 2115

: 26 lut 2021, 22:25
autor: wujot
eh kurwa szkoda Warciarzy ja pierdole

czerwony Poznań odwołany

ja jebe jaki fart xDDD

Re: Livescore 2115

: 26 lut 2021, 22:26
autor: trez
Co to za Piotr Gacek w bramce. :confused:

Żuraw uratowany xd

Re: Livescore 2115

: 26 lut 2021, 22:29
autor: stranger
Ten stary Szczęsny to musi mieć chody albo haki na ludzi jak Obajtek, że go dopuszczają z tym pierdolenie do ludzi.
Tiba jedyny sprawiedliwy

Re: Livescore 2115

: 26 lut 2021, 22:46
autor: checollada
wujot pisze:Oglądam gromde i powiem szczerze, że dobry klimacik ma ta gala. Ciekaw jestem jakby z kibicami to zorganizowali, bo poszedłbym na taką gale gdzie poza ringiem dupeczki na rurze kręcą tyłkiem.
Dokładnie o tym samym pomyślałem. Gala z kibicami i te ekipy na trybunach, ale to musi mieć klimat, chciałbym tam być

Szkoda ze przerwał sędzia te walkę półfinałowa, najlepsza póki co

Re: Livescore 2115

: 26 lut 2021, 22:48
autor: redman23
szkoda, że Byku nie walczył z kimś z ćwierćfinałów, skoro tamten odpadł :dunno:

Re: Livescore 2115

: 26 lut 2021, 23:35
autor: wujot
typ z najgorszymi warunkami fizycznymi wygrał gromde, niesamowite :razz:

Re: Livescore 2115

: 26 lut 2021, 23:48
autor: checollada
ciekawe zjawisko, jednak okazuje się, ze tzw ”prawdziwi sportowcy” zdominowali gromde i ulicznicy maja lekcje do odrobienia. wcześniej don diego dał popis w walce z tysonem, teraz finał będzie typowo pięściarski. aczkolwiek myślę bez tych wariatów z ulicy nie byłoby tylu emocji i kolorytu:p

Re: Livescore 2115

: 27 lut 2021, 8:29
autor: zizu
są gdzieś skróty Gromdy do obejrzenia?

Re: Livescore 2115

: 27 lut 2021, 12:35
autor: FLoo
AGUUUUERO

Re: Livescore 2115

: 27 lut 2021, 14:16
autor: szpilman
Lingardinho pogrąży dziś City, róbcie screeny

Re: Livescore 2115

: 27 lut 2021, 14:16
autor: ebismolarek
City się skończyło :/