Strona 111 z 113

Re: Malik Montana

: 17 cze 2026, 0:39
autor: Burak
Na szczęście to nie London drill, welcome Warsaw patologia, wrócił ze zdjęciem z Malikiem, a tylko spytał o ognia

Re: Malik Montana

: 17 cze 2026, 0:41
autor: baqlashan
oldschool pisze: 17 cze 2026, 0:30 No ale jak to sobie wyobrażasz? Kręcą klip, do tego jest pewnie zaangażowane około 10+ osób (ekipa Malika do towarzystwa + ekipa od klipu), wszystko jest nagrywane na kamery, kręcą w miejscu publicznym i wpada jakiś Ice WSR czy jak mu tam było z ekipą i spuszczają wszystkim wpierdol + kradną Malikowi biżuterię?
a no racja w sumie

Re: Malik Montana

: 17 cze 2026, 3:22
autor: Jaayu
jajca pisze: 17 cze 2026, 0:36 To wrzeciono gdzie dzieci nie głaszczą krówek
a to nie raczej po prostu reprezentowanie wlasnego osiedla? on wielokrotnie nawijal ze pochodzi z wrzeciona z tego co kojarze
+1 tam wyzej @oldschool, nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie ryzykowal przypalu zeby osmieszyc kogos takiego na oczach kamer, szczegolnie ze by splynelo to po takim Maliku jak po kaczce

Re: Malik Montana

: 17 cze 2026, 10:52
autor: SWN
No tak, przecież on nie drze mordy o tym Wrzecionie żeby pokazać odwagę że tam jest jak Edzio albo 6ix9ine na O-blocku (co za doborowe towarzystwo swoją drogą), tylko że mógł dawno wyprowadzić się do jakiegoś Konstancina czy innego Piastowa, ale siedzi dalej na - umówmy się - mało prestiżowym osiedlu i była żona podwozi go yariską wiesz o co chodzi???

Re: Malik Montana

: 17 cze 2026, 11:28
autor: jajca
oczywiscie, ale raz ze on tam od dawna nie mieszka tylko wpada klip kręcić, a wpada, bo prawdopodobnie przekminil sobie to i owo pod kątem wizerunkowym - przypominam, ze jego tworczosc jest naznaczona wersami w typie życie na wrzecionie to nie było łatwe i z pewnoscią chcialby, zeby sluchacz widzial to jako skurwysynski rewir gdzie trzeba bylo miec twarda dupe zeby przetrwac. Jest to moze faktycznie niedoceniane osiedle, ale kameralne z dużą ilością zieleni i jednak te 20k/metr trzeba wydac, wiec bycie swojskim chlopakiem z wrzeciona nie robi takiego wrazenia, jak malik by chcial. Zresztą troche overlap rozkminy o "byciu z bloków", będącym traumą polskich raperów mimo że dotyczy to większości ludzi w kraju

Re: Malik Montana

: 17 cze 2026, 12:22
autor: Burak
Śmieszna jest ta próba robienia z normalnego osiedla w Warszawie czegoś na wzór czarnuchowego O Blocku. Być czarniejszym od murzyna, ciężka sprawa ale bywa.

Re: Malik Montana

: 17 cze 2026, 12:30
autor: igorzastyy
Niech jakiś mieszkaniec Warszawy się wypowie, czy to polskie Compton czy nie. Może ktoś chciałby się wybrać szlakiem turystycznym imienia polskich raperów i zwiedzić słynne Wrzeciono, więc czy lepiej robić to z tubylcami, czy można bezpiecznie stąpać samemu?

Re: Malik Montana

: 17 cze 2026, 12:31
autor: eddy_wata
wrzeciono po prostu ma akuratną nazwę do tego, wrzecionem można zabić itd ale w rzeczywistości wątpie, żeby słyneło z przestępczości. jest pare takich dzielnic w polsce no ale chyba to akurat doń nie niależy

Re: Malik Montana

: 17 cze 2026, 12:34
autor: oldschool
Wy bardziej tworzycie swoje historie, że Malik notorycznie przestawia to Wrzeciono jako O'Block niż on to faktycznie robi :rotfl:

Re: Malik Montana

: 17 cze 2026, 12:34
autor: wujot
Normalne to może być teraz, ale ze 20-25 lat temu to jeszcze było osiedle złą sławą owiane przez żyjących tam robotników pobliskiej huty i innej patologii miejskiej

Re: Malik Montana

: 17 cze 2026, 12:36
autor: Karkovsky
A ktoś się orientuje na jakim osiedlu mieszka teraz Malik? Pytam czysto z ciekawości #kociamorda. A z tego co się orientuję (a orientuje sie słabo), to to Wrzeciono to chyba nie jest żadna nieciekawa okolica. Ot, zwykłe osiedle robotnicze jakich wiele w Warszawie czy innych miastach Polski

Re: Malik Montana

: 17 cze 2026, 12:42
autor: jajca
igorzastyy pisze: 17 cze 2026, 12:30 Niech jakiś mieszkaniec Warszawy się wypowie, czy to polskie Compton czy nie. Może ktoś chciałby się wybrać szlakiem turystycznym imienia polskich raperów i zwiedzić słynne Wrzeciono, więc czy lepiej robić to z tubylcami, czy można bezpiecznie stąpać samemu?
Malik chwalil sie chodzeniem tam bez ochrony, ale on cieszy sie tam szczegolnym statusem jako Książe Wrzeciona, zwyklym obszczymurom raczej sie nie zaleca

Re: Malik Montana

: 17 cze 2026, 12:45
autor: igorzastyy
Nie no kozak. W biały dzień pod wieżowcem tak zapierdalać, to jest szacun srogi. Tam z okien przecież snajperzy mogli celować

Re: Malik Montana

: 17 cze 2026, 12:45
autor: wujot
ale on ma silną psychikę

Re: Malik Montana

: 17 cze 2026, 12:46
autor: TooMuchSmoke
Chłop nawija, że go ściga Interpol i Łowcy Cieni, więc no kurwa xD szanujmy się haha

Re: Malik Montana

: 17 cze 2026, 12:47
autor: igorzastyy
W ogóle czym on się chwali, że może sobie chodzić po dzielnicy na której się wychował XD

Re: Malik Montana

: 17 cze 2026, 12:50
autor: Karkovsky
O ile u Sentina mogę przełknąć ten pierwiastek fikcji literackiej, w której wplata gangsterke, tak u Malika tego nie trawie. Myślę, że to przede wszystkim kwestia proporcji. U Sebka o wiele wiecej jest flexu bogactwem, relacji damsko męskich, klimatów wakacyjno latynoskich, po prostu życiowych. U Malika znaczna większość to gangsterka, jak kolejny raz słyszę o klamkach i odjebywaniu wrogów to od razu tracę zainteresowanie

Re: Malik Montana

: 17 cze 2026, 14:04
autor: oldschool
jajca pisze: 17 cze 2026, 12:42
igorzastyy pisze: 17 cze 2026, 12:30 Niech jakiś mieszkaniec Warszawy się wypowie, czy to polskie Compton czy nie. Może ktoś chciałby się wybrać szlakiem turystycznym imienia polskich raperów i zwiedzić słynne Wrzeciono, więc czy lepiej robić to z tubylcami, czy można bezpiecznie stąpać samemu?
Malik chwalil sie chodzeniem tam bez ochrony, ale on cieszy sie tam szczegolnym statusem jako Książe Wrzeciona, zwyklym obszczymurom raczej sie nie zaleca
No ten filmik bekowy i rzeczywiście jeśli jest tego więcej (tego nie widziałem nigdy, albo nie pamiętam) to przyznaję rację z tym pokazywaniem Wrzeciona jako niebezpiecznego miejsca.

Bo wyciągania "Życie na Wrzecionie, to nie było łatwe" z 2016 roku to nie kumam. Szczególnie, że ten zwrot "nie było łatwe" mogł się odnosić do nie wiem rasistowskich zaczepek w jego kierunku. Biorąc pod uwagę, że pewnie z racji na odmienny wygląd (np. styl ubierania się) i dobrą gadkę miał lepsze powodzenie u dupek gdy byli w wieku szkolnym niż ulicznicy, tych zaczepek mogło trochę być.
Spoiler
Obrazek
Malik z dwiema dupeczkami, a reprezentant ulicy polskiej Satyr za nim solo, zapewne wkurwiony w myślach na ciapaka.

Re: Malik Montana

: 17 cze 2026, 15:38
autor: jajca
no jakos mam wryte w bani to malikowe wrzeciono, ale chyba faktycznie bardziej epatowal tym w mediach i socjalach niz w kawalkach, moze halucynuje ale kojarze ze jeszcze w czasach sentinowych dosc mocno eksponowal swoją wrzecionowość w celach przykozaczenia jaki to twardy skurwiel z niego
tutaj wrzeciono jako dzielnica złą sławą owiana

Re: Malik Montana

: 17 cze 2026, 16:47
autor: bronek
jajca pisze: 17 cze 2026, 12:42
igorzastyy pisze: 17 cze 2026, 12:30 Niech jakiś mieszkaniec Warszawy się wypowie, czy to polskie Compton czy nie. Może ktoś chciałby się wybrać szlakiem turystycznym imienia polskich raperów i zwiedzić słynne Wrzeciono, więc czy lepiej robić to z tubylcami, czy można bezpiecznie stąpać samemu?
Malik chwalil sie chodzeniem tam bez ochrony, ale on cieszy sie tam szczegolnym statusem jako Książe Wrzeciona, zwyklym obszczymurom raczej sie nie zaleca
A to nie po prostu cisniecie beki z takich Sentich co to sie nie ruszaja nigdzie bez obstawy bo sa obsrani? A nie insynuacja ze ta dzielnia jakas niebezpieczna? Nwm przynajmniej ja tak to zrozumialem ogladajac ten filmik, nie sledze jego kontentu wiec moze jest jakis kontekst ktorego nie lapie?