Posiada ktoś może paczkę z wszystkimi kawałkami Pikiego z 2019?
Re: Pikers
: 12 gru 2019, 22:36
autor: LuckyLuke
Dajcie mu więcej miłości kurwa!
Przypominam, że jutro Wroclaw. Będzie ponad 200 typa i super zabawa. Dzisiaj ogłosiliśmy kolejne miasta. W przyszłym tygodniu biorę się za kilka ostatnich wolnych dat i od stycznia do końca marca mamy booking wypełniony po brzegi.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Re: Pikers
: 12 gru 2019, 22:40
autor: Tylko dobre dzinsy
Ja miałem jakoś 2GB pikersa (200~tracków) ale brakowało mi drugie tyle i stwierdziłem że jebać to
Ogólnie wszystko jest do pobrania na sc zazwyczaj, a jak nie to w starych postach pikiego na fb albo na slizgu też były linkowane jakieś
Re: Pikers
: 12 gru 2019, 22:46
autor: onizuka
ja wrzucam chronologicznie na playliste, którą już wcześniej tu postowałem, aczkolwiek z tego roku tylko(?) z 25 kawałków
Re: Pikers
: 12 gru 2019, 23:21
autor: Jasek
Ja stwierdziłem, że koncerty już rzucam. Wole kupowac plyty i ciuchy. W huj nie trawie fanbejsu Pikersa, i w tonie tego gowna pod scena bym sie czul paskudnie jak na Woodstocku co najmniej. Odpalam se nowe utwory, nie czytam komentarzy i jest kozak