Strona 12 z 93

Re: Pikers

: 03 gru 2019, 18:08
autor: onizuka
płyta roku

Re: Pikers

: 03 gru 2019, 18:09
autor: vampmoney
[mention]MalkoNTENT[/mention] jeszcze nie

Re: Pikers

: 03 gru 2019, 19:15
autor: f0rsaken
daveyo pisze: 03 gru 2019, 17:56 Pikers-Kraft Trap Wideo
Spoiler
:bowdown: :bowdown: :bowdown:
on jest popierdolony :bowdown:

Re: Pikers

: 03 gru 2019, 19:51
autor: filipthekiddo
dużo kozackich snippetów na ig było puszczane, mam nadzieję, że epka z jego bitami będzie na równym poziomie

Re: Pikers

: 04 gru 2019, 21:01
autor: SWN
Jestem ślepy, czy nie ma jeszcze tematu mixtape'u?

Re: Pikers

: 05 gru 2019, 0:28
autor: Ablazir
O Zabić Trapera chyba nie, ja robiłem do Bóg jest Łysy i do tej EPy na swoich bitach.

Re: Pikers

: 05 gru 2019, 9:31
autor: jAg
Z kim się widzę w przyszły piątek na koncercie Pikiego we Wro?

Re: Pikers

: 05 gru 2019, 9:32
autor: LuckyLuke
ze mno

Re: Pikers

: 05 gru 2019, 10:12
autor: jAg
LuckyLuke pisze: 05 gru 2019, 9:32ze mno
To to ja wiem Łukasz :)

Re: Pikers

: 05 gru 2019, 13:21
autor: Jasek
Są na to jeszcze biledy w ogóle? xd

Re: Pikers

: 05 gru 2019, 13:23
autor: LuckyLuke

Re: Pikers

: 06 gru 2019, 23:55
autor: Tylko dobre dzinsy
Ja będę i polecam wszystkim fajnie się można pobawić niezależnie od tego czy chcemy potańczyć czy tylko posłuchać

A i zabictrapera mixtape taki sobie po odsłuchu

Re: Pikers

: 07 gru 2019, 16:13
autor: svlv96
A ja jak fanem Pikersa nie jestem tak zabić trapera mi się podoba aż fizyk powinalem. Przyjemnie się słucha

Re: Pikers

: 11 gru 2019, 15:09
autor: daveyo
Pikers - Wracamy (Wideo) @zabictrapera mixtape
Spoiler

Re: Pikers

: 11 gru 2019, 15:59
autor: moxxi
:joint: :joint:

Re: Pikers

: 11 gru 2019, 21:16
autor: Marian
Posiada ktoś może paczkę z wszystkimi kawałkami Pikiego z 2019? :oops:

Re: Pikers

: 12 gru 2019, 22:36
autor: LuckyLuke
Dajcie mu więcej miłości kurwa!

Przypominam, że jutro Wroclaw. Będzie ponad 200 typa i super zabawa. Dzisiaj ogłosiliśmy kolejne miasta. W przyszłym tygodniu biorę się za kilka ostatnich wolnych dat i od stycznia do końca marca mamy booking wypełniony po brzegi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Re: Pikers

: 12 gru 2019, 22:40
autor: Tylko dobre dzinsy
Ja miałem jakoś 2GB pikersa (200~tracków) ale brakowało mi drugie tyle i stwierdziłem że jebać to

Ogólnie wszystko jest do pobrania na sc zazwyczaj, a jak nie to w starych postach pikiego na fb albo na slizgu też były linkowane jakieś

Re: Pikers

: 12 gru 2019, 22:46
autor: onizuka
ja wrzucam chronologicznie na playliste, którą już wcześniej tu postowałem, aczkolwiek z tego roku tylko(?) z 25 kawałków

Re: Pikers

: 12 gru 2019, 23:21
autor: Jasek
Ja stwierdziłem, że koncerty już rzucam. Wole kupowac plyty i ciuchy. W huj nie trawie fanbejsu Pikersa, i w tonie tego gowna pod scena bym sie czul paskudnie jak na Woodstocku co najmniej. Odpalam se nowe utwory, nie czytam komentarzy i jest kozak