Strona 12 z 12
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI)
: 27 cze 2026, 1:17
autor: igorzastyy
Kiedy umrę chcę, żeby wygłosił mowę ktoś taki jak Marcin Flint, aksamitnym głosem
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI)
: 27 cze 2026, 1:23
autor: firma
igorzastyy pisze: ↑dzisiaj, 1:17
Kiedy umrę chcę, żeby wygłosił mowę ktoś taki jak Marcin Flint, aksamitnym głosem
apke sie zrobi, spokojnie
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI)
: 27 cze 2026, 1:31
autor: igorzastyy
Czekam ale nie wiem czy bardziej na pogrzeb czy apkę
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI)
: 27 cze 2026, 1:50
autor: bylerymdorymu
Propsy @
@KAPISZON za screen, ważne, żeby było wiadomo, że to jest legit.
Ostatnia szansa na jeden kupon to screen z levelu z Jimsonem, chyba, że wolicie zaczekać aż VNM odkryje, że Jimson jest ponad nim, chociaż nie wiem, czy wtedy wrzuci screen xD Jakby co V propsy, ktoś musiał być wyżej od drugiego.
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI)
: 27 cze 2026, 2:01
autor: KAPISZON
Jak masz wolny to rzuć jeszcze jeden to kupie sobie szklo hartowane matowe HD
https://allegro.pl/produkt/iris-zestaw- ... 7708220801 Albo takie etui
Dodano po 1 minucie 11 sekundach:
Pozdro,
Kapiszon
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI)
: 27 cze 2026, 2:12
autor: bylerymdorymu
Sorki, na tę chwilę mam tylko jeden obiecany za screen z levelu z Jimsonem. Możesz brać udział. Pjona!
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI)
: 27 cze 2026, 2:36
autor: bronek
To laik nagral z jimsonem?
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI)
: 27 cze 2026, 4:10
autor: CeHaTeHaCe
wybacz wariacie nie będzie mnie w wawie na meetupie bo schizuje na chacie przed wiatrakiem
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI)
: 27 cze 2026, 5:50
autor: Burak
Bardzo dziękuję za zaproszenie, chętnie bym wpadł gdybym nie miał tak daleko, ale jestem z podkarpacia