Strona 12 z 33

Re: Bryx

: 05 sie 2019, 0:10
autor: Spenser
ej [mention]Bryx03[/mention] a jak to się skończyło z tym beefem? wlazłem w temat i myślałem że to ciąg dalszy walki, bo zwierzęce instynkty i żądza krwi i patrzenia jak ludzie cierpią i konają jeszcze we mnie nie zgasła. znaczy ja się po drodze pogubiłem kto na kogo co powiedział, bo co chwile inny ziomek nagrywał i nie wiedziałem kto jest kto, ani nie znałem jego originu, ale no atmosfera walki i klimat - jak to kiedyś Flint napisał - pierdolonego rzymskiego Koloseum bardzo mi się udzieliła. :(

Re: Bryx

: 05 sie 2019, 19:33
autor: Bryx Fenrir
Niestety się skończył :(.

Re: Bryx

: 05 sie 2019, 20:13
autor: Jasek
ale jak?

Re: Bryx

: 05 sie 2019, 20:40
autor: Bryx Fenrir
Ómar :(. Ale są inne fora rapowe, zawsze może ktoś się przyjebie, a wtedy lecimy od nowa :D

Re: Bryx

: 10 sie 2019, 12:49
autor: Bryx Fenrir
Wiem, że nikogo, ale informuje: Padł mi całkowicie laptop, zdechła płyta i 81 niepublikowanych dotąd numerów. Całą płytę muszę pisać od nowa, w międzyczasie jakiś szybki numer wpadnie jeszcze. TO nie problem dla mnie bo po pierwsze i tak nikt nie sprawdzi, a po drugie - hobby player

Re: Bryx

: 10 sie 2019, 15:35
autor: staroć
Jakie hobby Player? Na przyszłość rób backup zawsze

Re: Bryx

: 10 sie 2019, 15:36
autor: ToMojaStaraKsywka
dobrze się stało. jeszcze uwierzyłbyś w propsy z te chujowe numery, które nie ujrzały światła dziennego

Re: Bryx

: 10 sie 2019, 15:38
autor: Spenser
[mention]Bryx03[/mention] nie wiem co to znaczy hobby player, ale to smutne jak tyle numerów idzie w pizdu :( może zacznij jakieś backupy se robić? chociaż backupy też w sumie mogą pójść w pizdu #team_paranoja

Re: Bryx

: 10 sie 2019, 16:09
autor: Bryx Fenrir
Spenser pisze: 10 sie 2019, 15:38 [mention]Bryx03[/mention] nie wiem co to znaczy hobby player, ale to smutne jak tyle numerów idzie w pizdu :( może zacznij jakieś backupy se robić? chociaż backupy też w sumie mogą pójść w pizdu #team_paranoja
No własnie też myślę, że chuj z płytą, bo napiszę ją w tydzień jak będzie trzeba i tak 4 numery plus bonus track były, ale najbardziej szkoda nagranych numerów jeszcze w 2009, które gdzieś tam na dysku były i kiedyś pewnie jako paczka by wpadły, no ale cóż, wieszać się nie będę.
staroć pisze: 10 sie 2019, 15:35 Jakie hobby Player? Na przyszłość rób backup zawsze
No takie hobby player, że jakby mi Step przysłał oferte to bym nawet nie przeczytał, to samo BOR, QQ czy SB, rapy to dla mnie odstresowanie od świata a nie sposób na cokolwiek :D
ToMojaStaraKsywka pisze: 10 sie 2019, 15:36 dobrze się stało. jeszcze uwierzyłbyś w propsy z te chujowe numery, które nie ujrzały światła dziennego

Jesteś jednym z moich ulubionych userów. Propsy dla mnie to zawsze 'śmiechy', a hejty to zawsze 'prawda'. Typowy słuchacz Filipka, a jako, że wiem iż słuchasz dobrego rapu (za taki uznaje Hipocentrum, raki spierdalać), to nie wiem skąd Ci się coś takiego bierze, ale rób to dalej, całkiem fajne to :D

Re: Bryx

: 10 sie 2019, 17:40
autor: YKCUL
Bryx sztama dla Ciebie

Re: Bryx

: 10 sie 2019, 17:44
autor: kapec
Bryx03 pisze: 10 sie 2019, 12:49 Wiem, że nikogo, ale informuje: Padł mi całkowicie laptop, zdechła płyta i 81 niepublikowanych dotąd numerów.
Jak to leciał klasyk - ludzie dzielą się na tych którzy robią kopie zapasowe i tych, którzy będą je robili.

Re: Bryx

: 10 sie 2019, 21:20
autor: MrBurns
Poważnie nie pamiętasz tekstów do numerów które już nagrałeś na płytę i musisz pisać nowe? Niepojęte to jest dla mnie :dunno:

Re: Bryx

: 14 sie 2019, 3:27
autor: baqlashan
[mention]Bryx03[/mention] jaka kryje się historia za tym undertakerem na avatarze? bo w sumie ciekawi mnie to

Re: Bryx

: 14 sie 2019, 17:24
autor: Bryx Fenrir
MrBurns pisze: 10 sie 2019, 21:20 Poważnie nie pamiętasz tekstów do numerów które już nagrałeś na płytę i musisz pisać nowe? Niepojęte to jest dla mnie :dunno:
Typie, jak Eripe nie pamiętał swoich tekstów na własnych koncertach, za które brał siano, a Ty wymagasz od typa, który po całym tygodniu pracy wpada sobie do kumpla, napierdoli się bimbrem i nagra sobie 2-3 kawałeczki, żebym ja to pamiętał.

baqlashan pisze: 14 sie 2019, 3:27 [mention]Bryx03[/mention] jaka kryje się historia za tym undertakerem na avatarze? bo w sumie ciekawi mnie to
A tu historii nie ma, jako dzieciak trafiłem bodajże na Eurosporcie jeszcze wtedy na wrestling, zajarałem się, Undertaker był moim ulubionym zawodnikiem, i sentymentalnie ustawiłem go jako avek :D

Re: Bryx

: 17 sie 2019, 20:17
autor: Blitzkrieg

Re: Bryx

: 18 sie 2019, 12:22
autor: Jose
Nie no, mordeczko, ale jak rymujesz "wandal, chłopie" z "Wardar skopie" z flow AD2007 to nie nazywaj się "Jeden z najbardziej utalentowanych raperów na Polskiej scenie", bo to brzmi komicznie. (Przymiotniki małymi, jakby co).

Re: Bryx

: 18 sie 2019, 19:37
autor: boras
Bryx03 pisze: 10 sie 2019, 12:49 Wiem, że nikogo, ale informuje: Padł mi całkowicie laptop, zdechła płyta i 81 niepublikowanych dotąd numerów. Całą płytę muszę pisać od nowa, w międzyczasie jakiś szybki numer wpadnie jeszcze. TO nie problem dla mnie bo po pierwsze i tak nikt nie sprawdzi, a po drugie - hobby player
probowales strong recovery/recuva/puran do odzyskania danych z dysku?

Re: Bryx

: 19 sie 2019, 22:45
autor: Bryx Fenrir
Niestety nie próbowałem nic z tego, nawet szczerze pierwszy raz o tym słyszę. No nic, laptop dotarł, to niebawem zasiadka do płyty.

Re: Bryx

: 19 sie 2019, 22:54
autor: Jaayu
To kara za brak dogrywki do bangera

Re: Bryx

: 24 sie 2019, 18:14
autor: Bryx Fenrir
Bryx X Blitz X Magiera: -'200 gram' - wszystko oddane do mixu, za 2-3 tygodnie na kanale. Ostatni luzak przed płytą, którą już napisałem w 1/3

PS - Magiery będzie oczywiście instrumental, z 'RPS Klasyka', mam nadzieję, że Rychu nie odwoła :D