Bryx Fenrir

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1386
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Bryx

Post autor: Spenser »

ej [mention]Bryx03[/mention] a jak to się skończyło z tym beefem? wlazłem w temat i myślałem że to ciąg dalszy walki, bo zwierzęce instynkty i żądza krwi i patrzenia jak ludzie cierpią i konają jeszcze we mnie nie zgasła. znaczy ja się po drodze pogubiłem kto na kogo co powiedział, bo co chwile inny ziomek nagrywał i nie wiedziałem kto jest kto, ani nie znałem jego originu, ale no atmosfera walki i klimat - jak to kiedyś Flint napisał - pierdolonego rzymskiego Koloseum bardzo mi się udzieliła. :(
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

Niestety się skończył :(.
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 4199
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Bryx

Post autor: Jasek »

ale jak?
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

Ómar :(. Ale są inne fora rapowe, zawsze może ktoś się przyjebie, a wtedy lecimy od nowa :D
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

Wiem, że nikogo, ale informuje: Padł mi całkowicie laptop, zdechła płyta i 81 niepublikowanych dotąd numerów. Całą płytę muszę pisać od nowa, w międzyczasie jakiś szybki numer wpadnie jeszcze. TO nie problem dla mnie bo po pierwsze i tak nikt nie sprawdzi, a po drugie - hobby player
Awatar użytkownika
staroć
Posty: 548
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:35

Re: Bryx

Post autor: staroć »

Jakie hobby Player? Na przyszłość rób backup zawsze
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1822
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01
Lokalizacja: Katowice

Re: Bryx

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

dobrze się stało. jeszcze uwierzyłbyś w propsy z te chujowe numery, które nie ujrzały światła dziennego
Awatar użytkownika
Spenser
Posty: 1386
Rejestracja: 26 kwie 2019, 23:04

Re: Bryx

Post autor: Spenser »

[mention]Bryx03[/mention] nie wiem co to znaczy hobby player, ale to smutne jak tyle numerów idzie w pizdu :( może zacznij jakieś backupy se robić? chociaż backupy też w sumie mogą pójść w pizdu #team_paranoja
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

Spenser pisze: 10 sie 2019, 15:38 [mention]Bryx03[/mention] nie wiem co to znaczy hobby player, ale to smutne jak tyle numerów idzie w pizdu :( może zacznij jakieś backupy se robić? chociaż backupy też w sumie mogą pójść w pizdu #team_paranoja
No własnie też myślę, że chuj z płytą, bo napiszę ją w tydzień jak będzie trzeba i tak 4 numery plus bonus track były, ale najbardziej szkoda nagranych numerów jeszcze w 2009, które gdzieś tam na dysku były i kiedyś pewnie jako paczka by wpadły, no ale cóż, wieszać się nie będę.
staroć pisze: 10 sie 2019, 15:35 Jakie hobby Player? Na przyszłość rób backup zawsze
No takie hobby player, że jakby mi Step przysłał oferte to bym nawet nie przeczytał, to samo BOR, QQ czy SB, rapy to dla mnie odstresowanie od świata a nie sposób na cokolwiek :D
ToMojaStaraKsywka pisze: 10 sie 2019, 15:36 dobrze się stało. jeszcze uwierzyłbyś w propsy z te chujowe numery, które nie ujrzały światła dziennego

Jesteś jednym z moich ulubionych userów. Propsy dla mnie to zawsze 'śmiechy', a hejty to zawsze 'prawda'. Typowy słuchacz Filipka, a jako, że wiem iż słuchasz dobrego rapu (za taki uznaje Hipocentrum, raki spierdalać), to nie wiem skąd Ci się coś takiego bierze, ale rób to dalej, całkiem fajne to :D
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2880
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Bryx

Post autor: YKCUL »

Bryx sztama dla Ciebie
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 6123
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Bryx

Post autor: kapec »

Bryx03 pisze: 10 sie 2019, 12:49 Wiem, że nikogo, ale informuje: Padł mi całkowicie laptop, zdechła płyta i 81 niepublikowanych dotąd numerów.
Jak to leciał klasyk - ludzie dzielą się na tych którzy robią kopie zapasowe i tych, którzy będą je robili.
MrBurns
Posty: 67
Rejestracja: 02 maja 2019, 13:39

Re: Bryx

Post autor: MrBurns »

Poważnie nie pamiętasz tekstów do numerów które już nagrałeś na płytę i musisz pisać nowe? Niepojęte to jest dla mnie :dunno:
Awatar użytkownika
baqlashan
Posty: 8115
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: mentalne średniowiecze

Re: Bryx

Post autor: baqlashan »

[mention]Bryx03[/mention] jaka kryje się historia za tym undertakerem na avatarze? bo w sumie ciekawi mnie to
jajca pisze: 16 maja 2024, 17:04 za te punkty na kurniku trzeba dusić ofiary
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

MrBurns pisze: 10 sie 2019, 21:20 Poważnie nie pamiętasz tekstów do numerów które już nagrałeś na płytę i musisz pisać nowe? Niepojęte to jest dla mnie :dunno:
Typie, jak Eripe nie pamiętał swoich tekstów na własnych koncertach, za które brał siano, a Ty wymagasz od typa, który po całym tygodniu pracy wpada sobie do kumpla, napierdoli się bimbrem i nagra sobie 2-3 kawałeczki, żebym ja to pamiętał.

baqlashan pisze: 14 sie 2019, 3:27 [mention]Bryx03[/mention] jaka kryje się historia za tym undertakerem na avatarze? bo w sumie ciekawi mnie to
A tu historii nie ma, jako dzieciak trafiłem bodajże na Eurosporcie jeszcze wtedy na wrestling, zajarałem się, Undertaker był moim ulubionym zawodnikiem, i sentymentalnie ustawiłem go jako avek :D
Blitzkrieg
Posty: 10
Rejestracja: 18 cze 2019, 23:40
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bryx

Post autor: Blitzkrieg »

Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9395
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Bryx

Post autor: Jose »

Nie no, mordeczko, ale jak rymujesz "wandal, chłopie" z "Wardar skopie" z flow AD2007 to nie nazywaj się "Jeden z najbardziej utalentowanych raperów na Polskiej scenie", bo to brzmi komicznie. (Przymiotniki małymi, jakby co).
Senior Controlling Specialist

Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156
Awatar użytkownika
boras
Posty: 249
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: 39638

Re: Bryx

Post autor: boras »

Bryx03 pisze: 10 sie 2019, 12:49 Wiem, że nikogo, ale informuje: Padł mi całkowicie laptop, zdechła płyta i 81 niepublikowanych dotąd numerów. Całą płytę muszę pisać od nowa, w międzyczasie jakiś szybki numer wpadnie jeszcze. TO nie problem dla mnie bo po pierwsze i tak nikt nie sprawdzi, a po drugie - hobby player
probowales strong recovery/recuva/puran do odzyskania danych z dysku?
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

Niestety nie próbowałem nic z tego, nawet szczerze pierwszy raz o tym słyszę. No nic, laptop dotarł, to niebawem zasiadka do płyty.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3808
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Bryx

Post autor: Jaayu »

To kara za brak dogrywki do bangera
You got opps, ain't you?
No, we ain't all angels
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Bryx

Post autor: Bryx Fenrir »

Bryx X Blitz X Magiera: -'200 gram' - wszystko oddane do mixu, za 2-3 tygodnie na kanale. Ostatni luzak przed płytą, którą już napisałem w 1/3

PS - Magiery będzie oczywiście instrumental, z 'RPS Klasyka', mam nadzieję, że Rychu nie odwoła :D
ODPOWIEDZ