Strona 109 z 140

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 11 lip 2024, 20:54
autor: Mider
Drugi sezon jest dużo lepszy i ogólnie bardzo niedoceniony bo npcty narzekały że
nie ma takiego klimatu i historii jak pierwszy

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 11 lip 2024, 21:07
autor: Luxair
Drugi gówno, trzeci - nuda, a spinoff z Jodie Foster to gniot totalny

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 11 lip 2024, 21:52
autor: TdW
Dzięki. Dokończę drugi sezon i reszty już nie ruszam

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 11 lip 2024, 22:39
autor: juwen
trzeci sezon zdecydowanie do obejrzenia, imo na podobnym poziomie co drugi mimo że kompletnie inny

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 11 lip 2024, 22:41
autor: Krynew
1>3>2, najnowszego nie oglądałem

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 12 lip 2024, 0:11
autor: potter
trzeci całkiem okej, a ostatni należy omijać szerokim łukiem

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 12 lip 2024, 7:54
autor: trez
1>3>2>4.

Trzeci sezon po prostu przyzwoity. No great not terrible. Nic odkrywczego.

Po ostatnim sezonie, człowiek docenił drugi vol. :razz:

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 18 lip 2024, 17:42
autor: ConeyIsland
W końcu zabrałem się za Dom z papieru. Chyba najgłośniejsza produkcja której nie widziałem. Łyknąłem dwa sezony od razu. Z 8/10 dałbym. Warto dalej? Opinie są różne z tego co widzę a sam opis trzeciego sezonu mnie nie zachęca (casus Prison breaka).

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 18 lip 2024, 19:22
autor: Krew
Nie warto

3 jeszcze z nudow mozna obejrzec, ale jak jestes typem ktory sie meczy bo musi znac zakonczenie
Spoiler
to lepiej zakonczyc na 2 sezonie i uznac to za koniec

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 18 lip 2024, 19:24
autor: redman23
nie warto, wyłącz póki możesz

Dodano po 1 minucie 26 sekundach:
obczaj dupę Tokyo na necie tylko i nie torturuj się więcej

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 18 lip 2024, 19:32
autor: ConeyIsland
Nareszcie dobra porada. Tokyo świetna jest, zwłaszcza jak wyjebali ją z mennicy i musiała gacie zdjąć, wspaniała rola w tym momencie

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 21 lip 2024, 17:40
autor: ConeyIsland
Skończyłem trzeci sezon i tak jak się spodziewałem, casus Skazanego na śmierć czyli znowu napadamy i znowu uciekamy. Niestety przepaść jest między akcją z s01 i s02 a s03. Obejrzałem ale bez większych emocji. Skończył się ten sezon tak że muszę i s04 chociaż zacząć oglądać żeby zobaczyć jak się ten napad skończy.

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 21 lip 2024, 18:48
autor: the badman
Nowy Dexter podobno w drodze a stary wpadł na Netflix, lecę z tym

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 21 lip 2024, 19:07
autor: redman23
w sensie kolejny nowy czy mówisz o new blood? bo jak nie oglądałeś new blood
to nie otwieraj
bo znowu spierdolili zakończenie :lol:

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 21 lip 2024, 19:08
autor: oldschool
Nowy, prequel tym razem.

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 21 lip 2024, 20:06
autor: juwen
obejrzałem na Netflix polski serial Krucjata no i
Spoiler
mimo fajnego początku mniej więcej od połowy sytuacja zdaje się nieco zbyt zagmatwana, finalnie wątek służb specjalnych do wyjebania i byłoby nawet spoko a tak pozostaje jednak poczucie niedosytu po wyjaśnieniu intrygi. szkoda że drugi sezon będzie kompletnie czym innym bo jednak postać głównego bohatera ratowała fabułę

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 24 lip 2024, 23:50
autor: genocidegeneral
Pierwszy raz oglądam House'a, to nawet lepszy serial komediowy niż Sopranos :rotfl:

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 25 lip 2024, 1:11
autor: kapper1
House props na zawsze, w wakacje po maturach ojebałem całego ciągiem :oops:

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 27 lip 2024, 18:19
autor: potter


Było oglądane za łebka, sprawdzę z ciekawości

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

: 27 lip 2024, 18:37
autor: Kalom
jak będą dawać odcinki na yt to może z ciekawości któryś odpalę