Strona 107 z 107

Re: Tede

: 26 cze 2026, 22:20
autor: jajca
To nie reklama tylko wspolpraca

Re: Tede

: 26 cze 2026, 22:48
autor: Sionek
Współpraca to marketingowy eufemizm na reklamę. Brzmi lepiej, nie sugeruje wprost sprzedania się za polecenie jakiegoś produktu, ale oznacza dokładnie to.

Re: Tede

: 26 cze 2026, 23:08
autor: VerminatorX
Mordo, ja tylko powiedziałem, że się zaszczepiłem, mordo.

Re: Tede

: 26 cze 2026, 23:55
autor: starydobryhiphop
Sionek pisze: wczoraj, 22:48 Współpraca to marketingowy eufemizm na reklamę. Brzmi lepiej, nie sugeruje wprost sprzedania się za polecenie jakiegoś produktu, ale oznacza dokładnie to.
I poniekąd trochę akwizytorka - czy jak się nazywa sprzedawanie np w stylu termomixa. Tak czy inaczej eufemizm na reklamowanie i promowanie .

Re: Tede

: 27 cze 2026, 0:05
autor: igorzastyy
W ogóle problem leży gdzie indziej i nie chodzi o nazewnictwo. Jak już mu dali coś do reklamowania, to powinni dać najlepszy produkt ze swojego asortymentu czyli makaron nitki.

Re: Tede

: 27 cze 2026, 0:10
autor: starydobryhiphop
Kim jest nitka

Re: Tede

: 27 cze 2026, 0:25
autor: marmolad_k2
Ta co ten makaron ma.

Re: Tede

: 27 cze 2026, 0:40
autor: igorzastyy
Po nitce do kłębka

Re: Tede

: 27 cze 2026, 0:46
autor: oldschool
Tede powinien reklamować
Spoiler
Obrazek

Re: Tede

: 27 cze 2026, 9:33
autor: starydobryhiphop
Jak już to mieć współpracę reklamy są dla lamusa (współpracę nie)

Re: Tede

: 27 cze 2026, 10:14
autor: zygi
zip skład debatuje nad wyjebaniem sokoła, stąd ten lajk od korasa
mają dosyć tego że ciemiężca zgarnia cały blichtr a o nich ani słowa jak d12
tede dołączy do zip składu i nagrają mąkę powszednią na cykaczach