Strona 106 z 107

Re: Tede

: 26 cze 2026, 14:33
autor: Burak
@fivestarboi pisze:@tedef czego nie ma w hip hopie? Promtera ? Zobacz na koncerty amerykanskich raperow z poczatku lat 2000. Kolejna sprawa nie kazdy musi pamietac wszystko co sie pisze po tylu latach. Nie wszyscy maja pamiec nie wiadomo jaka. Sam nie masz 20 lat i wiesz, ze z wiekiem rozne rzeczy przychodza.
@tedef pisze:@fivestarboi I TO ZNACZY ZE NIE MOZNA SIE NAUCZYC JEDNEJ SWOJEJ WLASNEJ ZWROTKI? HIP HOP TO NIE KONKURS RECYTATORSKI I TYLKO TYLE🤷
@fivestarboi pisze:@tedef Ludacris kiedys powiedział, ze on sam nie pamięta swoich teksów. A hype mana masz ? Sorry pytam bo nie chodze na koncerty. Hype man po co jest ? Zeby kontrolowal twoj teskt i ewentualnie „przypomniał” Dziwi mnie twoja reakcja tym bardziej wiem ze cale zycie bazowales na amerykańskiej muzyce.
Nie sądziłem że znajdą się fani Socoola którzy będą go bronić, ale jednak, i faktycznie jest polubienie od Marysi
Spoiler
Obrazek

Re: Tede

: 26 cze 2026, 14:37
autor: TrifeLife
Karkovsky pisze: wczoraj, 14:17 Ciekawostka: film Tedego na insta polubiła Marysia Starosta
Chyba ciekawsze jest to, że Koras też polubił ten film.

Re: Tede

: 26 cze 2026, 14:48
autor: chaya
Koras to w ogóle dobry jest na making ofie z teledysku do pili gin :) Fu też tam ładnie daje i stare baby mu przeszkadzały :)

Re: Tede

: 26 cze 2026, 15:10
autor: 2rzyn
Marysia coraz blizej ujawnienia prawdy ze byla prze, socoola napierdalana regularnie. Oznaczajcie ptasiego cwela warszawskiego. Props tede, szkoda ze.uszaty cymbal nie zareaguje nawet na te.zaczepki

Re: Tede

: 26 cze 2026, 15:16
autor: marmolad_k2
Tede ft. Marysia Starosta kiedy?

Re: Tede

: 26 cze 2026, 15:17
autor: LWD
TrifeLife pisze: wczoraj, 14:37 Chyba ciekawsze jest to, że Koras też polubił ten film.
a tego, że ten grubas dailygrind to polubił, to chyba nie da się przebić, przecież taki lizodup nie powinien się angażować w konflikty, chyba, że liże dupy na dwa baty i z jednej strony to lajkuje z drugiej wszytsko co wychodzi od sokoła

Re: Tede

: 26 cze 2026, 15:22
autor: horrypaz
tak wlasnie robi

Re: Tede

: 26 cze 2026, 15:29
autor: igorzastyy
Niech mu Jacek Graniecki wbije na scene przy następnym koncercie, zabierze majka i zagra koncert

Re: Tede

: 26 cze 2026, 15:29
autor: kkthx
Weterani bardziej kalkulują niż młodzi i dlatego nie będzie żadnego beefu.
Change my mind.

Re: Tede

: 26 cze 2026, 15:43
autor: VerminatorX
Parę stron wcześniej ktoś stwierdził, że Tede jest w formie i po Mesie się przejechał.

Przypominam, że dissy Tedego na Mesa poza 64 lajnami są w chuj średnie, bezpanczowe i w tłumaczącym się tonie. Mes by wygrał, gdyby nie był debilem pierdolonym.

Chociaż, może się mylę i faktycznie obudził się w Wieprzu pierwiastek Mylffona.

Re: Tede

: 26 cze 2026, 15:48
autor: kkthx
Na Sokoła by wystarczyło :D

Przypomnę, że Peja bezpośrednio cisnął się z Pezetem i nic z tego nie było. Tu też Sokół obsra zbroje.

Re: Tede

: 26 cze 2026, 15:49
autor: marmolad_k2
Mes w przeciwieństwie do Sokoła potrafi rapować.

Re: Tede

: 26 cze 2026, 15:53
autor: igorzastyy
Pezet to nawet w beefie jako Płomień był na doczepkę i był bardziej jako feat do Onara. Też nie ma raczej co liczyć na beef Tede vs Pezet

Re: Tede

: 26 cze 2026, 15:56
autor: starydobryhiphop
no tede jak mnie zaimponował tera

Re: Tede

: 26 cze 2026, 16:42
autor: nescafeklasyg
Kto by pomyślał że w 2026 roku więcej charakteru będzie miał bananowy tedzik niż uliczny druid rence wyspiański o śródmiejskim spojrzeniu które zabija.
Przeprosiny tedego :bowdown:

Re: Tede

: 26 cze 2026, 16:43
autor: the
Gdyby nie Tede to byśmy nie mogli mieli disy

Re: Tede

: 26 cze 2026, 18:40
autor: rozklad_gaussa
Burak pisze: wczoraj, 14:33 Nie sądziłem że znajdą się fani Socoola którzy będą go bronić
oj sporo ich sie zespawnowalo pod postem horrego na peju rap materac

Re: Tede

: 26 cze 2026, 21:42
autor: Haczapurjan
Ale to jest zarobas :oops:


Re: Tede

: 26 cze 2026, 21:43
autor: Sionek
TDF = Tylko Dla Forsy

Re: Tede

: 26 cze 2026, 22:02
autor: marmolad_k2
Dobra reklama, jutro idę do sklepu kupić.