@fivestarboi pisze:@tedef czego nie ma w hip hopie? Promtera ? Zobacz na koncerty amerykanskich raperow z poczatku lat 2000. Kolejna sprawa nie kazdy musi pamietac wszystko co sie pisze po tylu latach. Nie wszyscy maja pamiec nie wiadomo jaka. Sam nie masz 20 lat i wiesz, ze z wiekiem rozne rzeczy przychodza.
@tedef pisze:@fivestarboi I TO ZNACZY ZE NIE MOZNA SIE NAUCZYC JEDNEJ SWOJEJ WLASNEJ ZWROTKI? HIP HOP TO NIE KONKURS RECYTATORSKI I TYLKO TYLE
@fivestarboi pisze:@tedef Ludacris kiedys powiedział, ze on sam nie pamięta swoich teksów. A hype mana masz ? Sorry pytam bo nie chodze na koncerty. Hype man po co jest ? Zeby kontrolowal twoj teskt i ewentualnie „przypomniał” Dziwi mnie twoja reakcja tym bardziej wiem ze cale zycie bazowales na amerykańskiej muzyce.
Nie sądziłem że znajdą się fani Socoola którzy będą go bronić, ale jednak, i faktycznie jest polubienie od Marysi
Spoiler
Re: Tede
: 26 cze 2026, 14:37
autor: TrifeLife
Karkovsky pisze: ↑wczoraj, 14:17
Ciekawostka: film Tedego na insta polubiła Marysia Starosta
Chyba ciekawsze jest to, że Koras też polubił ten film.
Re: Tede
: 26 cze 2026, 14:48
autor: chaya
Koras to w ogóle dobry jest na making ofie z teledysku do pili gin Fu też tam ładnie daje i stare baby mu przeszkadzały
Re: Tede
: 26 cze 2026, 15:10
autor: 2rzyn
Marysia coraz blizej ujawnienia prawdy ze byla prze, socoola napierdalana regularnie. Oznaczajcie ptasiego cwela warszawskiego. Props tede, szkoda ze.uszaty cymbal nie zareaguje nawet na te.zaczepki
Re: Tede
: 26 cze 2026, 15:16
autor: marmolad_k2
Tede ft. Marysia Starosta kiedy?
Re: Tede
: 26 cze 2026, 15:17
autor: LWD
TrifeLife pisze: ↑wczoraj, 14:37
Chyba ciekawsze jest to, że Koras też polubił ten film.
a tego, że ten grubas dailygrind to polubił, to chyba nie da się przebić, przecież taki lizodup nie powinien się angażować w konflikty, chyba, że liże dupy na dwa baty i z jednej strony to lajkuje z drugiej wszytsko co wychodzi od sokoła
Re: Tede
: 26 cze 2026, 15:22
autor: horrypaz
tak wlasnie robi
Re: Tede
: 26 cze 2026, 15:29
autor: igorzastyy
Niech mu Jacek Graniecki wbije na scene przy następnym koncercie, zabierze majka i zagra koncert
Re: Tede
: 26 cze 2026, 15:29
autor: kkthx
Weterani bardziej kalkulują niż młodzi i dlatego nie będzie żadnego beefu.
Change my mind.
Re: Tede
: 26 cze 2026, 15:43
autor: VerminatorX
Parę stron wcześniej ktoś stwierdził, że Tede jest w formie i po Mesie się przejechał.
Przypominam, że dissy Tedego na Mesa poza 64 lajnami są w chuj średnie, bezpanczowe i w tłumaczącym się tonie. Mes by wygrał, gdyby nie był debilem pierdolonym.
Chociaż, może się mylę i faktycznie obudził się w Wieprzu pierwiastek Mylffona.
Re: Tede
: 26 cze 2026, 15:48
autor: kkthx
Na Sokoła by wystarczyło
Przypomnę, że Peja bezpośrednio cisnął się z Pezetem i nic z tego nie było. Tu też Sokół obsra zbroje.
Re: Tede
: 26 cze 2026, 15:49
autor: marmolad_k2
Mes w przeciwieństwie do Sokoła potrafi rapować.
Re: Tede
: 26 cze 2026, 15:53
autor: igorzastyy
Pezet to nawet w beefie jako Płomień był na doczepkę i był bardziej jako feat do Onara. Też nie ma raczej co liczyć na beef Tede vs Pezet
Re: Tede
: 26 cze 2026, 15:56
autor: starydobryhiphop
no tede jak mnie zaimponował tera
Re: Tede
: 26 cze 2026, 16:42
autor: nescafeklasyg
Kto by pomyślał że w 2026 roku więcej charakteru będzie miał bananowy tedzik niż uliczny druid rence wyspiański o śródmiejskim spojrzeniu które zabija.
Przeprosiny tedego
Re: Tede
: 26 cze 2026, 16:43
autor: the
Gdyby nie Tede to byśmy nie mogli mieli disy
Re: Tede
: 26 cze 2026, 18:40
autor: rozklad_gaussa
Burak pisze: ↑wczoraj, 14:33
Nie sądziłem że znajdą się fani Socoola którzy będą go bronić
oj sporo ich sie zespawnowalo pod postem horrego na peju rap materac