Tede

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Tede

Post autor: Burak »

@fivestarboi pisze:@tedef czego nie ma w hip hopie? Promtera ? Zobacz na koncerty amerykanskich raperow z poczatku lat 2000. Kolejna sprawa nie kazdy musi pamietac wszystko co sie pisze po tylu latach. Nie wszyscy maja pamiec nie wiadomo jaka. Sam nie masz 20 lat i wiesz, ze z wiekiem rozne rzeczy przychodza.
@tedef pisze:@fivestarboi I TO ZNACZY ZE NIE MOZNA SIE NAUCZYC JEDNEJ SWOJEJ WLASNEJ ZWROTKI? HIP HOP TO NIE KONKURS RECYTATORSKI I TYLKO TYLE🤷
@fivestarboi pisze:@tedef Ludacris kiedys powiedział, ze on sam nie pamięta swoich teksów. A hype mana masz ? Sorry pytam bo nie chodze na koncerty. Hype man po co jest ? Zeby kontrolowal twoj teskt i ewentualnie „przypomniał” Dziwi mnie twoja reakcja tym bardziej wiem ze cale zycie bazowales na amerykańskiej muzyce.
Nie sądziłem że znajdą się fani Socoola którzy będą go bronić, ale jednak, i faktycznie jest polubienie od Marysi
Spoiler
Obrazek
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
TrifeLife
Posty: 243
Rejestracja: 01 cze 2021, 18:03
Lokalizacja: 022

Re: Tede

Post autor: TrifeLife »

Karkovsky pisze: wczoraj, 14:17 Ciekawostka: film Tedego na insta polubiła Marysia Starosta
Chyba ciekawsze jest to, że Koras też polubił ten film.
Awatar użytkownika
chaya
Posty: 1028
Rejestracja: 25 mar 2024, 8:45

Re: Tede

Post autor: chaya »

Koras to w ogóle dobry jest na making ofie z teledysku do pili gin :) Fu też tam ładnie daje i stare baby mu przeszkadzały :)
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11490
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tede

Post autor: 2rzyn »

Marysia coraz blizej ujawnienia prawdy ze byla prze, socoola napierdalana regularnie. Oznaczajcie ptasiego cwela warszawskiego. Props tede, szkoda ze.uszaty cymbal nie zareaguje nawet na te.zaczepki
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6707
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Tede

Post autor: marmolad_k2 »

Tede ft. Marysia Starosta kiedy?
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 3336
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Tede

Post autor: LWD »

TrifeLife pisze: wczoraj, 14:37 Chyba ciekawsze jest to, że Koras też polubił ten film.
a tego, że ten grubas dailygrind to polubił, to chyba nie da się przebić, przecież taki lizodup nie powinien się angażować w konflikty, chyba, że liże dupy na dwa baty i z jednej strony to lajkuje z drugiej wszytsko co wychodzi od sokoła
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 4454
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Tede

Post autor: horrypaz »

tak wlasnie robi
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2474
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Tede

Post autor: igorzastyy »

Niech mu Jacek Graniecki wbije na scene przy następnym koncercie, zabierze majka i zagra koncert
Awatar użytkownika
kkthx
Posty: 68
Rejestracja: 17 maja 2026, 11:15

Re: Tede

Post autor: kkthx »

Weterani bardziej kalkulują niż młodzi i dlatego nie będzie żadnego beefu.
Change my mind.

Obrazek
VerminatorX
Posty: 366
Rejestracja: 26 lip 2025, 21:47

Re: Tede

Post autor: VerminatorX »

Parę stron wcześniej ktoś stwierdził, że Tede jest w formie i po Mesie się przejechał.

Przypominam, że dissy Tedego na Mesa poza 64 lajnami są w chuj średnie, bezpanczowe i w tłumaczącym się tonie. Mes by wygrał, gdyby nie był debilem pierdolonym.

Chociaż, może się mylę i faktycznie obudził się w Wieprzu pierwiastek Mylffona.
Awatar użytkownika
kkthx
Posty: 68
Rejestracja: 17 maja 2026, 11:15

Re: Tede

Post autor: kkthx »

Na Sokoła by wystarczyło :D

Przypomnę, że Peja bezpośrednio cisnął się z Pezetem i nic z tego nie było. Tu też Sokół obsra zbroje.

Obrazek
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6707
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Tede

Post autor: marmolad_k2 »

Mes w przeciwieństwie do Sokoła potrafi rapować.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2474
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Tede

Post autor: igorzastyy »

Pezet to nawet w beefie jako Płomień był na doczepkę i był bardziej jako feat do Onara. Też nie ma raczej co liczyć na beef Tede vs Pezet
starydobryhiphop
Posty: 181
Rejestracja: 27 mar 2026, 14:16

Re: Tede

Post autor: starydobryhiphop »

no tede jak mnie zaimponował tera
nescafeklasyg
Posty: 488
Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:08

Re: Tede

Post autor: nescafeklasyg »

Kto by pomyślał że w 2026 roku więcej charakteru będzie miał bananowy tedzik niż uliczny druid rence wyspiański o śródmiejskim spojrzeniu które zabija.
Przeprosiny tedego :bowdown:
Awatar użytkownika
the
Posty: 821
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: Tede

Post autor: the »

Gdyby nie Tede to byśmy nie mogli mieli disy
Awatar użytkownika
rozklad_gaussa
Posty: 3406
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:22
Lokalizacja: siedziba siemano soprano records

Re: Tede

Post autor: rozklad_gaussa »

Burak pisze: wczoraj, 14:33 Nie sądziłem że znajdą się fani Socoola którzy będą go bronić
oj sporo ich sie zespawnowalo pod postem horrego na peju rap materac
Twórca wątku Civil War w USA na forum cohones. Chcesz dymy? Zapraszam.

free fromage
Awatar użytkownika
Haczapurjan
Posty: 5584
Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50

Re: Tede

Post autor: Haczapurjan »

Ale to jest zarobas :oops:

Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 571
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: Tede

Post autor: Sionek »

TDF = Tylko Dla Forsy
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6707
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Tede

Post autor: marmolad_k2 »

Dobra reklama, jutro idę do sklepu kupić.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
ODPOWIEDZ