Strona 105 z 106

Re: Tede

: 26 cze 2026, 12:42
autor: gods bidness
Kurwy jebane ślizgawkowe nie wiem czy tylko ja tak mam ale od tygodnia mi wyskakuje błąd przy ładowaniu strony często też przy pisaniu i cały post idzie w pizdu jak teraz poszedł

Re: Tede

: 26 cze 2026, 12:43
autor: gods bidness
O jednak się dodał he

Co nie zmienia faktu

Re: Tede

: 26 cze 2026, 12:44
autor: Sionek
igorzastyy pisze: dzisiaj, 12:42 Ktoś kiedyś pierdolnął, że na samym początku tego utworu to Sokół mówi "Nowy TDF". Być może tak jest, ale niech ktoś obdarzony wybitnym słuchem potwierdzi tę wersje

W ROY to nie wiem, ciężko stwierdzić, ale żeby daleko nie szukać to tutaj jest Sokół w intrze

Re: Tede

: 26 cze 2026, 12:47
autor: jajca
przeciez to glos sir micha, chyba ze sie lapie na prowo

Re: Tede

: 26 cze 2026, 12:47
autor: kkthx
gods bidness pisze: dzisiaj, 12:41
kkthx pisze: dzisiaj, 12:17 Jedynie fanbase Sokoła mógłby być uciążliwy, bo nadal takowy ma i to silny.
o czym ty człowieku mówisz, ten fanbase, o ile istnieje, ma 40 lat i jest głośny jedynie w komentarzu na Instagramie. Młodzi raczej starców nie słuchają, a nawet jak słuchają, to raczej nikt z tego pokolenia już po koncertach nie biega żeby rzucać kasztanami
O tym własnie mówię.

Dodano po 54 sekundach:
Sionek pisze: dzisiaj, 12:44
igorzastyy pisze: dzisiaj, 12:42 Ktoś kiedyś pierdolnął, że na samym początku tego utworu to Sokół mówi "Nowy TDF". Być może tak jest, ale niech ktoś obdarzony wybitnym słuchem potwierdzi tę wersje

W ROY to nie wiem, ciężko stwierdzić, ale żeby daleko nie szukać to tutaj jest Sokół w intrze
To Sir Mich, nie Sokół, LUDZIE XD

Re: Tede

: 26 cze 2026, 12:50
autor: igorzastyy
W Jupiterze tak, ale w ROY to nichuja nie jest Michu

Re: Tede

: 26 cze 2026, 12:51
autor: wujot
Jacek wygra beef z sokołem, to kto będzie następny? Ciekawe jak tam relacje z Pezetem, chciałbym żeby ktoś wyjaśnił tego łaka

Re: Tede

: 26 cze 2026, 12:58
autor: eddy_wata
ojj tak ja pierdole wujocik dobry tejk

Re: Tede

: 26 cze 2026, 13:02
autor: Dzonson
W chuj bardziej by usiadł beef z pezetem zwłaszcza przy tych zaczepkach o reklamy itp.

Dobrze sobie teraz przypomnieć remix Uderz w pucharach, gdzie panowie zaprezentowali się dobrze w swoich kategoriach.
DWUDZIESTKI MIELĄ KIEDY JADĘ BIELĄ ELOOO :joint:

Re: Tede

: 26 cze 2026, 13:03
autor: igorzastyy
Pezet by zrobił Tedemu garaż z dupy, niech mierzy siły na zamiary i napierdala w Sokoła

Re: Tede

: 26 cze 2026, 13:04
autor: eddy_wata
xDDD

Re: Tede

: 26 cze 2026, 13:10
autor: Sionek
Jakby Pezet zrymował w dissie miasta portowe z fury sportowe to by się Tede nie pozbierał. Rapowo by go Jaca rozniósł przy aktualnej formie Pezeta. Największe zagrożenie by było ze strony fanbejsu Pezeta. On ma za sobą ogromną armie rondlarzy koło 30 rż w korpo oraz tabuny julek studentek, które słuchają Domu nad wodą.

Re: Tede

: 26 cze 2026, 13:15
autor: igorzastyy
Trochę szacunku do rapera, który jako pierwszy ukazał światu przykrą i wstydliwą prawdę o flaku Tedego

Re: Tede

: 26 cze 2026, 13:16
autor: JANPALONY
Ale ten ROY to jest kurwa dojebany kawałek. Kocham go since day one.

Re: Tede

: 26 cze 2026, 13:18
autor: igorzastyy
Prawda, katowałem go mocno

Re: Tede

: 26 cze 2026, 13:18
autor: marmolad_k2
igorzastyy pisze: dzisiaj, 13:15 Trochę szacunku do rapera, który jako pierwszy ukazał światu przykrą i wstydliwą prawdę o flaku Tedego
Słuchając aktualnych piosenek ciumciokowatego Pezeta, to on też chyba ma flaka.

Re: Tede

: 26 cze 2026, 13:20
autor: igorzastyy
To niech połączą siły i nagrają kawałek Tadalafil. I Pezet zrymuje tadalafil z sildenafil

Re: Tede

: 26 cze 2026, 13:25
autor: JANPALONY
a pamiętacie jak Pezet zrymował wino z Sorrentino

jebać łaków

Re: Tede

: 26 cze 2026, 14:17
autor: Karkovsky
Ciekawostka: film Tedego na insta polubiła Marysia Starosta

Re: Tede

: 26 cze 2026, 14:23
autor: aleksy
mam nadzieję, że tede ją zrobi i nawinie o tym w kawałku