Tede

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5190
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

Kurwy jebane ślizgawkowe nie wiem czy tylko ja tak mam ale od tygodnia mi wyskakuje błąd przy ładowaniu strony często też przy pisaniu i cały post idzie w pizdu jak teraz poszedł
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5190
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

O jednak się dodał he

Co nie zmienia faktu
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 565
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: Tede

Post autor: Sionek »

igorzastyy pisze: dzisiaj, 12:42 Ktoś kiedyś pierdolnął, że na samym początku tego utworu to Sokół mówi "Nowy TDF". Być może tak jest, ale niech ktoś obdarzony wybitnym słuchem potwierdzi tę wersje

W ROY to nie wiem, ciężko stwierdzić, ale żeby daleko nie szukać to tutaj jest Sokół w intrze
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14365
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Tede

Post autor: jajca »

przeciez to glos sir micha, chyba ze sie lapie na prowo
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
kkthx
Posty: 66
Rejestracja: 17 maja 2026, 11:15

Re: Tede

Post autor: kkthx »

gods bidness pisze: dzisiaj, 12:41
kkthx pisze: dzisiaj, 12:17 Jedynie fanbase Sokoła mógłby być uciążliwy, bo nadal takowy ma i to silny.
o czym ty człowieku mówisz, ten fanbase, o ile istnieje, ma 40 lat i jest głośny jedynie w komentarzu na Instagramie. Młodzi raczej starców nie słuchają, a nawet jak słuchają, to raczej nikt z tego pokolenia już po koncertach nie biega żeby rzucać kasztanami
O tym własnie mówię.

Dodano po 54 sekundach:
Sionek pisze: dzisiaj, 12:44
igorzastyy pisze: dzisiaj, 12:42 Ktoś kiedyś pierdolnął, że na samym początku tego utworu to Sokół mówi "Nowy TDF". Być może tak jest, ale niech ktoś obdarzony wybitnym słuchem potwierdzi tę wersje

W ROY to nie wiem, ciężko stwierdzić, ale żeby daleko nie szukać to tutaj jest Sokół w intrze
To Sir Mich, nie Sokół, LUDZIE XD

Obrazek
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2453
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Tede

Post autor: igorzastyy »

W Jupiterze tak, ale w ROY to nichuja nie jest Michu
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 21299
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Tede

Post autor: wujot »

Jacek wygra beef z sokołem, to kto będzie następny? Ciekawe jak tam relacje z Pezetem, chciałbym żeby ktoś wyjaśnił tego łaka
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18952
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Tede

Post autor: eddy_wata »

ojj tak ja pierdole wujocik dobry tejk
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
Dzonson
Posty: 819
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: WWA PRAGA

Re: Tede

Post autor: Dzonson »

W chuj bardziej by usiadł beef z pezetem zwłaszcza przy tych zaczepkach o reklamy itp.

Dobrze sobie teraz przypomnieć remix Uderz w pucharach, gdzie panowie zaprezentowali się dobrze w swoich kategoriach.
DWUDZIESTKI MIELĄ KIEDY JADĘ BIELĄ ELOOO :joint:
Jak suka klęczy, to nie trzymam się poręczy
Mój kutas nieporęczny jest bo wielki

RYM LAST FM
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2453
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Tede

Post autor: igorzastyy »

Pezet by zrobił Tedemu garaż z dupy, niech mierzy siły na zamiary i napierdala w Sokoła
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18952
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Tede

Post autor: eddy_wata »

xDDD
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 565
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: Tede

Post autor: Sionek »

Jakby Pezet zrymował w dissie miasta portowe z fury sportowe to by się Tede nie pozbierał. Rapowo by go Jaca rozniósł przy aktualnej formie Pezeta. Największe zagrożenie by było ze strony fanbejsu Pezeta. On ma za sobą ogromną armie rondlarzy koło 30 rż w korpo oraz tabuny julek studentek, które słuchają Domu nad wodą.
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2453
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Tede

Post autor: igorzastyy »

Trochę szacunku do rapera, który jako pierwszy ukazał światu przykrą i wstydliwą prawdę o flaku Tedego
Awatar użytkownika
JANPALONY
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2021, 20:26

Re: Tede

Post autor: JANPALONY »

Ale ten ROY to jest kurwa dojebany kawałek. Kocham go since day one.
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2453
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Tede

Post autor: igorzastyy »

Prawda, katowałem go mocno
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6696
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Tede

Post autor: marmolad_k2 »

igorzastyy pisze: dzisiaj, 13:15 Trochę szacunku do rapera, który jako pierwszy ukazał światu przykrą i wstydliwą prawdę o flaku Tedego
Słuchając aktualnych piosenek ciumciokowatego Pezeta, to on też chyba ma flaka.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2453
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Tede

Post autor: igorzastyy »

To niech połączą siły i nagrają kawałek Tadalafil. I Pezet zrymuje tadalafil z sildenafil
Awatar użytkownika
JANPALONY
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2021, 20:26

Re: Tede

Post autor: JANPALONY »

a pamiętacie jak Pezet zrymował wino z Sorrentino

jebać łaków
Awatar użytkownika
Karkovsky
Posty: 567
Rejestracja: 02 maja 2019, 15:42

Re: Tede

Post autor: Karkovsky »

Ciekawostka: film Tedego na insta polubiła Marysia Starosta
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 5674
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Tede

Post autor: aleksy »

mam nadzieję, że tede ją zrobi i nawinie o tym w kawałku
Mam w domu szafkę, w której trzymam
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
ODPOWIEDZ