Strona 104 z 104
Re: Tede
: 26 cze 2026, 0:12
autor: Sionek
igorzastyy pisze: ↑wczoraj, 23:59
On już miał mniejszy, większy konflikt prawie z całą czołówką „staroszkolną” z Warszawy
W ostatnich latach była też jakaś wymiana zaczepek z Mor W.A w wywiadach/na socialach z tego co kojarzę
igorzastyy pisze: ↑wczoraj, 23:59
Bardzo konfliktowy raper
Co jest o tyle ciekawe, że Tede miał przez dużą część kariery w wielu środowiskach opinię grubego lamusa, pozera i komercyjnego bananowego mainstreamowca w kolorowych czapeczkach, a jak ktoś kiedyś policzył beefy w polskim rapie to najwięcej z nich stoczył Tede, miał ich sporo więcej niż różni raperzy uważani za bitewnych i w zasadzie wszystkie wygrał za wyjątkiem tego z Peją.
Re: Tede
: 26 cze 2026, 0:14
autor: Haczapurjan
Sionek pisze: ↑dzisiaj, 0:12
i w zasadzie wszystkie wygrał za wyjątkiem tego z Peją.
Z Peją na niwie muzycznej też wygrał. Po prostu tylko jego spotkały reperkusje, bo struktura fanbase’u Tedzika, to były wychillowane banany/normalne typy, a struktura fanbase’u Ryśka w przeważającej części tępe ogry, które chciały dokonywać samosądów.
Re: Tede
: 26 cze 2026, 0:21
autor: igorzastyy
Juras, Diox, Numer, Solar, z Bonusem też po drodze nie miał. Pewnie jeszcze ktoś się znajdzie. Chyba nie ma kontrowersji w nazywaniu go najbardziej bitewnym raperem w Polsce i już nawet nie chodzi o ilość beefów
Re: Tede
: 26 cze 2026, 0:21
autor: Burak
Na argumenty z Peją wygrał, ale jeżeli chodzi o wizerunek no to Peja się po nim przejechał jak tak jak walec