Strona 103 z 104

Re: Tede

: 25 cze 2026, 18:46
autor: gods bidness
eddy_wata pisze: wczoraj, 17:39 jak z tej zaczepki bedzie beef z so-coolem to tede jest goatem
Nie będzie żadnego beefu, Sokół już ze 30 lat temu był {zbyt poważny/miał kija w dupe} na jakieś dziecinne rymowanki na przeciwników, o czym nie raz wspominał, a co dopiero teraz.

Zwłaszcza, że nie ma o co nawet się zdenerwować, bo o co? O to, że Tedemu się nie podoba, że se z promptera tekst poleciał? No poleciał i co z tego. Raczej wątpię, że będzie o to szaty rozdzierał. :lol:

Re: Tede

: 25 cze 2026, 18:54
autor: Burak
Sokół mu pociśnie, że może i nawijał z promptera, leczy to on nie Sokół musi wstawać na 7 do roboty robić na swojego kierownika chlebodawce kochanego Stanowskiego (bo Sokół ma bezpośrednie deale reklamowe, ma wyjebane i może wszystko) :joint:

Re: Tede

: 25 cze 2026, 18:58
autor: igorzastyy
Ludzie otwórzcie oczy, za Sokołem i Kanałem Zero czyli miejscem pracy Tedego stoi bukmacher! To teatr i spisek! Skończy się na tym, że ludzie uwikłają się w długi przez stawianie zakładów na mecze czeskiej Karviny

Re: Tede

: 25 cze 2026, 18:59
autor: gods bidness
W sumie lepiej osrać Podsiadłę niż się starać dla Skolima.

Re: Tede

: 25 cze 2026, 19:34
autor: marmolad_k2
igorzastyy pisze: wczoraj, 18:58 Ludzie otwórzcie oczy, za Sokołem i Kanałem Zero czyli miejscem pracy Tedego stoi bukmacher
Obrazek

Re: Tede

: 25 cze 2026, 21:05
autor: starydobryhiphop
ciekawe czy beef tede - sokół dobił by do 900 stron na ślizgawce


kolejny plot twist, dla nastoletniego mnie - w beefie tede sokół trzymałbym za tede xD

Re: Tede

: 25 cze 2026, 21:24
autor: SWN
Będę w szoku jak Marysia jeśli Sokół da po sobie w ogóle poznać, że słyszał tę wypowiedź, nie mówiąc o jakimś beefie.

Re: Tede

: 25 cze 2026, 21:27
autor: jajca
Przeciez na sokola od dekad mozna bezkarnie pluc czego przykładem peja czy Frosti. Raz ze nie jest bitewnym raperem (w sumie w ogole ledwo jest raperen), dwa ze jego wizerunek jest oparty w dużej mierze oparty na jakiejs zjebanej wyniosłości i byciu ponad to. Nie będzie robil promocji jakiemuś małolatowi zaczepiajacemu Legendę

Re: Tede

: 25 cze 2026, 21:30
autor: marmolad_k2
Fana Sokoła nie interesują beefy.

Re: Tede

: 25 cze 2026, 21:39
autor: Korwin xvi
Sokół składał jaja, Wtedy podciąłeś mu skrzydła,
Ptaszek nie mógł latać, szans nie miał żeby wygrać

Re: Tede

: 25 cze 2026, 21:45
autor: Haczapurjan
Nikt przy zdrowych zmysłach nie zaatakuje Tedego, a Sokół ma zmysł biznesowy i głowę na karku. A czemu nikt rozsądny nie zaatakuje Tedego to już zostało skonstatowane 20 lat temu
(9:15)
Spoiler

Re: Tede

: 25 cze 2026, 21:46
autor: starydobryhiphop
ciekawy jestem jakby doszło do beefu, co teraz by wymyślił tede w stylu epki z dissami, która przebiła na olisie płytę, którą beef miał promować . W sumie to nie konkurent Tedemu teraz zawiesza poprzeczkę, tylko on sam sobie.

no tak racja, sytuacja mesa pokazała jak sie kalkuluje beef z tede, choć i tak chciałbym to posłuchać, byłoby to na pewno zaskaukujące na jakikolwiek sposób

Re: Tede

: 25 cze 2026, 21:51
autor: igorzastyy
Szansa na beef to według moich szacunków 1 procent. Sokół nawet publicznie głosu na ten temat nie zabierze. Za to VNM powinien stanąć w obronie starszego brata i w ramach promocji nowego albumu zaatakować bezpardonowo Tedego

Re: Tede

: 25 cze 2026, 21:56
autor: 2rzyn
Sokol to cwel, balby sie ze w beefie wyjdzie info o tym ze napierdalal marysie nacpany

Re: Tede

: 25 cze 2026, 21:56
autor: JANPALONY
Będę narzekał na wszystkie najnowsze płyty Tedego, ale chyba nie ma beefu w którym bym go nie poparł.

Re: Tede

: 25 cze 2026, 21:58
autor: LWD
no już nie przesadzajcie, przecież sokół nagrywał takie piosenki jak sztruks, może na następnej płycie będzie coś podobnego

Re: Tede

: 25 cze 2026, 22:01
autor: Sionek
A ja myślę trochę może na przekór, że to byłby słaby beef. Tede by go rapowo rozniósł, ale tematy i pancze są tutaj dość przewidywalne. Tede by cisnął Sokołowi, że zje go jak tatar z Sokołowa, że to jest kalkulator, że więcej nagrywa reklam niż rapuje i w ogóle Sokół to łak, co musi rapować z promptera. Z kolei Sokół by mógł mu się odegrać, że Prosto było swego czasu rapowym majorsem, a Wielkie Joł jako label poza nazwą nigdy nie było wielkie, do tego trochę tekstów o tym jak to Sokół jest ponad tym wszystkim, trochę porapował, zbudował sobie małe imperium i dzisiaj leży brzuchem do góry i nie musi się taplać w rapowym gównie, a Tede musi do teraz nagrywać żeby mieć co do gara włożyć. Coś by tam wspomniał o Wyspiańskim i że nigdy nie zrobiono na nim kwitflipa, a na Jacku kilka razy i tyle. Dissy Tedego byłyby jakoś tam ciekawe muzycznie, Sokół nagrałby audiobooka i tak to by się skończyło.

Re: Tede

: 25 cze 2026, 22:02
autor: Burr

Re: Tede

: 25 cze 2026, 22:13
autor: gods bidness
LWD pisze: wczoraj, 21:58 no już nie przesadzajcie, przecież sokół nagrywał takie piosenki jak sztruks, może na następnej płycie będzie coś podobnego
Ae sztruks był na charakternego prawylnego przyjaciela nielychego ze stolycy, który go zdradził i okazał się szują, a nie o Tedem co sie coś tam spłakał, że mu się prompt nie podoba.

Nie podoba ci się Sokół jak do promptu ryjem rusza
to zmień chłopino kanał, to nie jest dla lamusa.

Obrazek

Re: Tede

: 25 cze 2026, 23:59
autor: igorzastyy
On już miał mniejszy, większy konflikt prawie z całą czołówką „staroszkolną” z Warszawy

- Eldo beef i potem beka z freestylu
- Z Pezetem to nawet w późniejszych latach po Płocku i beefie ciągle jakieś zaczepki z wyjątkiem FuckTede
- Teraz Sokół, a może i wcześniej już coś było a nie kojarzę
- Mes
- Naliczony przez Wilka

Chyba tylko z Molestą co nie istniała od czasu odejścia Wilka i JWP nie miał spiny. Jeszcze dodając do tego jakieś Dixony, Bilona naliczającego, Jędkera, Onara to on z połową Warszawy miał jakieś zatargi. Bardzo konfliktowy raper