Tede

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5186
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

eddy_wata pisze: wczoraj, 17:39 jak z tej zaczepki bedzie beef z so-coolem to tede jest goatem
Nie będzie żadnego beefu, Sokół już ze 30 lat temu był {zbyt poważny/miał kija w dupe} na jakieś dziecinne rymowanki na przeciwników, o czym nie raz wspominał, a co dopiero teraz.

Zwłaszcza, że nie ma o co nawet się zdenerwować, bo o co? O to, że Tedemu się nie podoba, że se z promptera tekst poleciał? No poleciał i co z tego. Raczej wątpię, że będzie o to szaty rozdzierał. :lol:
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9657
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Tede

Post autor: Burak »

Sokół mu pociśnie, że może i nawijał z promptera, leczy to on nie Sokół musi wstawać na 7 do roboty robić na swojego kierownika chlebodawce kochanego Stanowskiego (bo Sokół ma bezpośrednie deale reklamowe, ma wyjebane i może wszystko) :joint:
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2436
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Tede

Post autor: igorzastyy »

Ludzie otwórzcie oczy, za Sokołem i Kanałem Zero czyli miejscem pracy Tedego stoi bukmacher! To teatr i spisek! Skończy się na tym, że ludzie uwikłają się w długi przez stawianie zakładów na mecze czeskiej Karviny
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5186
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

W sumie lepiej osrać Podsiadłę niż się starać dla Skolima.
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6681
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Tede

Post autor: marmolad_k2 »

igorzastyy pisze: wczoraj, 18:58 Ludzie otwórzcie oczy, za Sokołem i Kanałem Zero czyli miejscem pracy Tedego stoi bukmacher
Obrazek
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
starydobryhiphop
Posty: 173
Rejestracja: 27 mar 2026, 14:16

Re: Tede

Post autor: starydobryhiphop »

ciekawe czy beef tede - sokół dobił by do 900 stron na ślizgawce


kolejny plot twist, dla nastoletniego mnie - w beefie tede sokół trzymałbym za tede xD
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 15724
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Tede

Post autor: SWN »

Będę w szoku jak Marysia jeśli Sokół da po sobie w ogóle poznać, że słyszał tę wypowiedź, nie mówiąc o jakimś beefie.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14356
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Tede

Post autor: jajca »

Przeciez na sokola od dekad mozna bezkarnie pluc czego przykładem peja czy Frosti. Raz ze nie jest bitewnym raperem (w sumie w ogole ledwo jest raperen), dwa ze jego wizerunek jest oparty w dużej mierze oparty na jakiejs zjebanej wyniosłości i byciu ponad to. Nie będzie robil promocji jakiemuś małolatowi zaczepiajacemu Legendę
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6681
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Tede

Post autor: marmolad_k2 »

Fana Sokoła nie interesują beefy.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Korwin xvi
Posty: 16
Rejestracja: 06 wrz 2025, 18:24

Re: Tede

Post autor: Korwin xvi »

Sokół składał jaja, Wtedy podciąłeś mu skrzydła,
Ptaszek nie mógł latać, szans nie miał żeby wygrać
Awatar użytkownika
Haczapurjan
Posty: 5566
Rejestracja: 28 lip 2025, 12:50

Re: Tede

Post autor: Haczapurjan »

Nikt przy zdrowych zmysłach nie zaatakuje Tedego, a Sokół ma zmysł biznesowy i głowę na karku. A czemu nikt rozsądny nie zaatakuje Tedego to już zostało skonstatowane 20 lat temu
(9:15)
Spoiler
starydobryhiphop
Posty: 173
Rejestracja: 27 mar 2026, 14:16

Re: Tede

Post autor: starydobryhiphop »

ciekawy jestem jakby doszło do beefu, co teraz by wymyślił tede w stylu epki z dissami, która przebiła na olisie płytę, którą beef miał promować . W sumie to nie konkurent Tedemu teraz zawiesza poprzeczkę, tylko on sam sobie.

no tak racja, sytuacja mesa pokazała jak sie kalkuluje beef z tede, choć i tak chciałbym to posłuchać, byłoby to na pewno zaskaukujące na jakikolwiek sposób
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2436
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Tede

Post autor: igorzastyy »

Szansa na beef to według moich szacunków 1 procent. Sokół nawet publicznie głosu na ten temat nie zabierze. Za to VNM powinien stanąć w obronie starszego brata i w ramach promocji nowego albumu zaatakować bezpardonowo Tedego
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11483
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tede

Post autor: 2rzyn »

Sokol to cwel, balby sie ze w beefie wyjdzie info o tym ze napierdalal marysie nacpany
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
JANPALONY
Posty: 318
Rejestracja: 18 mar 2021, 20:26

Re: Tede

Post autor: JANPALONY »

Będę narzekał na wszystkie najnowsze płyty Tedego, ale chyba nie ma beefu w którym bym go nie poparł.
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 3333
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Tede

Post autor: LWD »

no już nie przesadzajcie, przecież sokół nagrywał takie piosenki jak sztruks, może na następnej płycie będzie coś podobnego
Awatar użytkownika
Sionek
Posty: 561
Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45

Re: Tede

Post autor: Sionek »

A ja myślę trochę może na przekór, że to byłby słaby beef. Tede by go rapowo rozniósł, ale tematy i pancze są tutaj dość przewidywalne. Tede by cisnął Sokołowi, że zje go jak tatar z Sokołowa, że to jest kalkulator, że więcej nagrywa reklam niż rapuje i w ogóle Sokół to łak, co musi rapować z promptera. Z kolei Sokół by mógł mu się odegrać, że Prosto było swego czasu rapowym majorsem, a Wielkie Joł jako label poza nazwą nigdy nie było wielkie, do tego trochę tekstów o tym jak to Sokół jest ponad tym wszystkim, trochę porapował, zbudował sobie małe imperium i dzisiaj leży brzuchem do góry i nie musi się taplać w rapowym gównie, a Tede musi do teraz nagrywać żeby mieć co do gara włożyć. Coś by tam wspomniał o Wyspiańskim i że nigdy nie zrobiono na nim kwitflipa, a na Jacku kilka razy i tyle. Dissy Tedego byłyby jakoś tam ciekawe muzycznie, Sokół nagrałby audiobooka i tak to by się skończyło.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2026, 22:02 przez Sionek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Burr
Posty: 325
Rejestracja: 11 maja 2026, 12:13

Re: Tede

Post autor: Burr »

Junior Marketing Specialist
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5186
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede

Post autor: gods bidness »

LWD pisze: wczoraj, 21:58 no już nie przesadzajcie, przecież sokół nagrywał takie piosenki jak sztruks, może na następnej płycie będzie coś podobnego
Ae sztruks był na charakternego prawylnego przyjaciela nielychego ze stolycy, który go zdradził i okazał się szują, a nie o Tedem co sie coś tam spłakał, że mu się prompt nie podoba.

Nie podoba ci się Sokół jak do promptu ryjem rusza
to zmień chłopino kanał, to nie jest dla lamusa.

Obrazek
Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2436
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Tede

Post autor: igorzastyy »

On już miał mniejszy, większy konflikt prawie z całą czołówką „staroszkolną” z Warszawy

- Eldo beef i potem beka z freestylu
- Z Pezetem to nawet w późniejszych latach po Płocku i beefie ciągle jakieś zaczepki z wyjątkiem FuckTede
- Teraz Sokół, a może i wcześniej już coś było a nie kojarzę
- Mes
- Naliczony przez Wilka

Chyba tylko z Molestą co nie istniała od czasu odejścia Wilka i JWP nie miał spiny. Jeszcze dodając do tego jakieś Dixony, Bilona naliczającego, Jędkera, Onara to on z połową Warszawy miał jakieś zatargi. Bardzo konfliktowy raper
ODPOWIEDZ