Kurt Rolson vs Esende w finale i zwycięstwo Kurta. Bez niespodzianek, faworyt wygrał turniej
Re: Tede
: 25 cze 2026, 12:26
autor: Sionek
SKRRRT wysoko, mnie to cieszy
Re: Tede
: 25 cze 2026, 12:32
autor: Dzonson
Dajcie spokój z tym WFD
Re: Tede
: 25 cze 2026, 15:32
autor: kkthx
A tutaj eks kolega ziomkuje się z gościem, który kazał mu płacić uliczny Zaiks. Zero szacunku do samego siebie
Re: Tede
: 25 cze 2026, 15:35
autor: marmolad_k2
Czemu Skrrrt jest na trzecim miejscu?
Re: Tede
: 25 cze 2026, 15:39
autor: jajca
kkthx pisze: ↑wczoraj, 15:32
A tutaj eks kolega ziomkuje się z gościem, który kazał mu płacić uliczny Zaiks. Zero szacunku do samego siebie
to wspanialomyslne ze strony numera, ze przebaczyl wilkowi Spoiler
bo jakby nie przebaczyl to wpierdol
Re: Tede
: 25 cze 2026, 15:41
autor: eddy_wata
A wilku sam nie musial gangusom placic ulicznego zaiksu? Numer bylby podwojnie naliczony de facto wtedy jako najnizszy element lancucha pokarmowego, uliczna incepcja i faktycznie nie wieś gdzie dzieci glaszcza kruwki
Re: Tede
: 25 cze 2026, 15:42
autor: Jose
marmolad_k2 pisze: ↑wczoraj, 15:35
Czemu Skrrrt jest na trzecim miejscu?
Ty, no było wielkie poruszenie w komentarzach, że hejtowaliśmy w podcaście, ludziom się podoba po prostu, ja w szok, ale spoko.
Kurt już na pierwszym, nieźle.
Re: Tede
: 25 cze 2026, 15:44
autor: Sionek
marmolad_k2 pisze: ↑wczoraj, 15:35
Czemu Skrrrt jest na trzecim miejscu?
Bo to bardzo dobry album
Re: Tede
: 25 cze 2026, 15:50
autor: igorzastyy
Tam sporo zależy od drabinki, w półfinale miałem Elliminati vs Kurt. Ale mundial ustawiłem pod Kurta, więc zwyciężył
Re: Tede
: 25 cze 2026, 17:39
autor: eddy_wata
jak z tej zaczepki bedzie beef z so-coolem to tede jest goatem
Re: Tede
: 25 cze 2026, 17:41
autor: Sionek
eddy_wata pisze: ↑wczoraj, 17:39
jak z tej zaczepki bedzie beef z so-coolem to tede jest goatem
O jebaniutki jak czekał żeby się odgryźć za ten koncert na który go zapraszał Sokół, a potem go olał. Jacula jak zwykle z dystansem i już od dawna przepracował wszystko i ma wyjebane na wszystko
Re: Tede
: 25 cze 2026, 18:18
autor: mateko
Gruby dobrze
Re: Tede
: 25 cze 2026, 18:23
autor: JANPALONY
wojtek pewnie położy uszy (hehe) po sobie i nic powie