Strona 102 z 104

Re: Tede

: 25 cze 2026, 12:23
autor: igorzastyy
Kurt Rolson vs Esende w finale i zwycięstwo Kurta. Bez niespodzianek, faworyt wygrał turniej

Re: Tede

: 25 cze 2026, 12:26
autor: Sionek
SKRRRT wysoko, mnie to cieszy

Re: Tede

: 25 cze 2026, 12:32
autor: Dzonson
Dajcie spokój z tym WFD

Re: Tede

: 25 cze 2026, 15:32
autor: kkthx


A tutaj eks kolega ziomkuje się z gościem, który kazał mu płacić uliczny Zaiks. Zero szacunku do samego siebie :damn:

Re: Tede

: 25 cze 2026, 15:35
autor: marmolad_k2
Czemu Skrrrt jest na trzecim miejscu?

Re: Tede

: 25 cze 2026, 15:39
autor: jajca
kkthx pisze: wczoraj, 15:32 A tutaj eks kolega ziomkuje się z gościem, który kazał mu płacić uliczny Zaiks. Zero szacunku do samego siebie
to wspanialomyslne ze strony numera, ze przebaczyl wilkowi
Spoiler
bo jakby nie przebaczyl to wpierdol

Re: Tede

: 25 cze 2026, 15:41
autor: eddy_wata
A wilku sam nie musial gangusom placic ulicznego zaiksu? Numer bylby podwojnie naliczony de facto wtedy jako najnizszy element lancucha pokarmowego, uliczna incepcja i faktycznie nie wieś gdzie dzieci glaszcza kruwki

Re: Tede

: 25 cze 2026, 15:42
autor: Jose
marmolad_k2 pisze: wczoraj, 15:35 Czemu Skrrrt jest na trzecim miejscu?
Ty, no było wielkie poruszenie w komentarzach, że hejtowaliśmy w podcaście, ludziom się podoba po prostu, ja w szok, ale spoko.
Kurt już na pierwszym, nieźle.

Re: Tede

: 25 cze 2026, 15:44
autor: Sionek
marmolad_k2 pisze: wczoraj, 15:35 Czemu Skrrrt jest na trzecim miejscu?
Bo to bardzo dobry album :cool:

Re: Tede

: 25 cze 2026, 15:50
autor: igorzastyy
Tam sporo zależy od drabinki, w półfinale miałem Elliminati vs Kurt. Ale mundial ustawiłem pod Kurta, więc zwyciężył

Re: Tede

: 25 cze 2026, 17:39
autor: eddy_wata
jak z tej zaczepki bedzie beef z so-coolem to tede jest goatem

Re: Tede

: 25 cze 2026, 17:41
autor: Sionek
eddy_wata pisze: wczoraj, 17:39 jak z tej zaczepki bedzie beef z so-coolem to tede jest goatem
jakiej zaczepki?

Re: Tede

: 25 cze 2026, 17:47
autor: JANPALONY

Re: Tede

: 25 cze 2026, 17:53
autor: Malloy
dobrze powiedział

Re: Tede

: 25 cze 2026, 17:57
autor: wujot
Sokół nigdy nie robił dobrych koncertów

Re: Tede

: 25 cze 2026, 17:59
autor: Oportunistycznyebaka
O jebaniutki jak czekał żeby się odgryźć za ten koncert na który go zapraszał Sokół, a potem go olał. Jacula jak zwykle z dystansem i już od dawna przepracował wszystko i ma wyjebane na :rotfl: wszystko

Re: Tede

: 25 cze 2026, 18:18
autor: mateko
Gruby dobrze

Re: Tede

: 25 cze 2026, 18:23
autor: JANPALONY
wojtek pewnie położy uszy (hehe) po sobie i nic powie

Re: Tede

: 25 cze 2026, 18:24
autor: tkss
Jazda do spodu z uszatym i mesem

Re: Tede

: 25 cze 2026, 18:37
autor: igorzastyy
Sokół go oleje, tak jak Sokoła olał Frosti