Kategoria poświęcona wykonawcom.
Moderatorzy: Jose , oldschool
igorzastyy
Posty: 2423 Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Post
autor: igorzastyy » dzisiaj, 12:23
Kurt Rolson vs Esende w finale i zwycięstwo Kurta. Bez niespodzianek, faworyt wygrał turniej
igorzastyy
Sionek
Posty: 555 Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45
Post
autor: Sionek » dzisiaj, 12:26
SKRRRT wysoko, mnie to cieszy
Sionek
Dzonson
Posty: 817 Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: WWA PRAGA
Post
autor: Dzonson » dzisiaj, 12:32
Dajcie spokój z tym WFD
Jak suka klę czy , to nie trzymam się porę czy
Mój kutas nieporę czny jest bo wiel ki
RYM LAST FM
Dzonson
kkthx
Posty: 63 Rejestracja: 17 maja 2026, 11:15
Post
autor: kkthx » dzisiaj, 15:32
VIDEO
A tutaj eks kolega ziomkuje się z gościem, który kazał mu płacić uliczny Zaiks. Zero szacunku do samego siebie
ㅤ
ㅤ
kkthx
marmolad_k2
Posty: 6668 Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18
Post
autor: marmolad_k2 » dzisiaj, 15:35
Czemu Skrrrt jest na trzecim miejscu?
saturn pisze: ↑ 10 wrz 2024, 21:56
tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
marmolad_k2
jajca
Posty: 14351 Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47
Post
autor: jajca » dzisiaj, 15:39
kkthx pisze: ↑ dzisiaj, 15:32
A tutaj eks kolega ziomkuje się z gościem, który kazał mu płacić uliczny Zaiks. Zero szacunku do samego siebie
to wspanialomyslne ze strony numera, ze przebaczyl wilkowi
bo jakby nie przebaczyl to wpierdol
saturn pisze: ↑ 11 lis 2025, 21:56
jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: ↑ 03 cze 2026, 8:29
jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
jajca
eddy_wata
Posty: 18891 Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda
Post
autor: eddy_wata » dzisiaj, 15:41
A wilku sam nie musial gangusom placic ulicznego zaiksu? Numer bylby podwojnie naliczony de facto wtedy jako najnizszy element lancucha pokarmowego, uliczna incepcja i faktycznie nie wieś gdzie dzieci glaszcza kruwki
Ostatnio zmieniony 25 cze 2026, 15:42 przez
eddy_wata , łącznie zmieniany 1 raz.
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
eddy_wata
Jose
Brak Kultury
Posty: 9385 Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49
Post
autor: Jose » dzisiaj, 15:42
marmolad_k2 pisze: ↑ dzisiaj, 15:35
Czemu Skrrrt jest na trzecim miejscu?
Ty, no było wielkie poruszenie w komentarzach, że hejtowaliśmy w podcaście, ludziom się podoba po prostu, ja w szok, ale spoko.
Kurt już na pierwszym, nieźle.
Jose
Sionek
Posty: 555 Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45
Post
autor: Sionek » dzisiaj, 15:44
marmolad_k2 pisze: ↑ dzisiaj, 15:35
Czemu Skrrrt jest na trzecim miejscu?
Bo to bardzo dobry album
Sionek
igorzastyy
Posty: 2423 Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57
Post
autor: igorzastyy » dzisiaj, 15:50
Tam sporo zależy od drabinki, w półfinale miałem Elliminati vs Kurt. Ale mundial ustawiłem pod Kurta, więc zwyciężył
igorzastyy
eddy_wata
Posty: 18891 Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda
Post
autor: eddy_wata » 59 min temu
jak z tej zaczepki bedzie beef z so-coolem to tede jest goatem
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
eddy_wata
Sionek
Posty: 555 Rejestracja: 05 sie 2025, 20:45
Post
autor: Sionek » 57 min temu
eddy_wata pisze: ↑ 59 min temu
jak z tej zaczepki bedzie beef z so-coolem to tede jest goatem
jakiej zaczepki?
Sionek
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5894 Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08
Post
autor: Malloy » 45 min temu
dobrze powiedział
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Malloy
wujot
ave
Posty: 21258 Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15
Post
autor: wujot » 42 min temu
Sokół nigdy nie robił dobrych koncertów
wujot
Oportunistycznyebaka
Posty: 635 Rejestracja: 25 lip 2022, 12:32
Post
autor: Oportunistycznyebaka » 39 min temu
O jebaniutki jak czekał żeby się odgryźć za ten koncert na który go zapraszał Sokół, a potem go olał. Jacula jak zwykle z dystansem i już od dawna przepracował wszystko i ma wyjebane na
wszystko
Oportunistycznyebaka
mateko
Waste Management
Posty: 9510 Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź
Post
autor: mateko » 21 min temu
Gruby dobrze
mateko
JANPALONY
Posty: 317 Rejestracja: 18 mar 2021, 20:26
Post
autor: JANPALONY » 16 min temu
wojtek pewnie położy uszy (hehe) po sobie i nic powie
JANPALONY
tkss
Posty: 189 Rejestracja: 10 lut 2025, 12:33
Post
autor: tkss » 15 min temu
Jazda do spodu z uszatym i mesem
tkss