ahh ze ten TEOS nie wyszedl wtedy mogl byc klasyczek z miejsca
Re: Tede
: 21 cze 2026, 13:00
autor: Prez
ale najarani
Re: Tede
: 21 cze 2026, 13:17
autor: jajca
Trochę protoplasci gotowania z sują, potrawa rownie apetyczna zrob sobie taką mordziu
Re: Tede
: 21 cze 2026, 15:50
autor: eddy_wata
suja do dziś używa tego piekarnika mordziu, zeby oddać hołd OSTRemu, bo napewno nie tede kryptonim operacyjny pede
Re: Tede
: 21 cze 2026, 18:28
autor: Artazz
mlodyperkez pisze: ↑21 cze 2026, 12:54
ahh ze ten TEOS nie wyszedl wtedy mogl byc klasyczek z miejsca
Obaj w szczycie formy wtedy, po wydaniu solowych klasyków, OSTR od zawsze jeden z lepszych producentów w tym kraju... no niewiele mogłoby wtedy pójść nie tak, byłby rozpierdol
Re: Tede
: 22 cze 2026, 0:57
autor: Sionek
Jakiś nowy singiel mi się wyświetlił. Ciężko powiedzieć czy to gościnka Jacy u tej Julii czy odwrotnie
Re: Tede
: 22 cze 2026, 1:02
autor: Haczapurjan
No właśnie też miałem pytać o chuj chodzi z tym kolabo i w ramach czego to
Re: Tede
: 22 cze 2026, 1:07
autor: Sionek
Haczapurjan pisze: ↑22 cze 2026, 1:02
No właśnie też miałem pytać o chuj chodzi z tym kolabo i w ramach czego to
Zielonego pojęcia nie mam. Nie oglądałem od dawna żadnego streamu ani programu w kanale zero, może tam mówił, ale na socialach nigdzie nie wspominał o tym w ostatnich tygodniach. Niemniej przyjemny utwór, mi się podoba. I wokal aż dziwnie dobrze brzmi. Da się zrozumieć wszystko ładnie i nie wydaje się taki zdarty. Może miksował ktoś kto się zna. Dawno tak dobrze nie brzmiał.
Re: Tede
: 22 cze 2026, 9:23
autor: Haczapurjan
To prawda, brzmi lepiej niż na XeXende
Re: Tede
: 22 cze 2026, 9:35
autor: marmolad_k2
Haczapurjan pisze: ↑22 cze 2026, 1:02
No właśnie też miałem pytać o chuj chodzi z tym kolabo i w ramach czego to
Może jest fanką i to było jej marzenie z dzieciństwa
Re: Tede
: 22 cze 2026, 9:45
autor: Haczapurjan
Myślisz, że chciała być Mylffonicą z XeXende?
Ja co prawda może nie zmylffoniłem się sowicie, ale myślę, że przyzwoicie już tak
Re: Tede
: 22 cze 2026, 12:43
autor: Sionek
Aż dziwnie się słucha tej zwrotki Tedego jak nie ma żadnych przekleństw xD
Re: Tede
: 22 cze 2026, 18:05
autor: gracjangk
Klip się znalazł:
Spoiler
Re: Tede
: 22 cze 2026, 18:06
autor: Haczapurjan
A no to już wiadomo.
Aż się przypominają czasy współpracy ze Spritem hehe
Re: Tede
: 22 cze 2026, 18:24
autor: gods bidness
Chujowe to strasznie, no i na płycie lepiej brzmi, tu znowu brzmi jak robot. O dziwo lepiej to brzmi na laptopie niż na czymś lepszym, bo słabiej robota słychać.
Re: Tede
: 22 cze 2026, 18:27
autor: Haczapurjan
Ciekawe czy obcinał wzrokiem Pośnikową i jej walory
Nawet jeśli flak, to wilk może stracić zęby, ale nie apetyt
Re: Tede
: 22 cze 2026, 18:28
autor: igorzastyy
Czyli Tede posuwał Julię Pośnik po wcześniejszym spożyciu Polo Coli? Jest przekaz
Re: Tede
: 25 cze 2026, 12:15
autor: Jose
Dowieźliśmy Special do końca
chyba też wrzucałem do któregoś tematu (pewnie tego) - link do Mistrzostw Świata w Tede autorstwa @kwadrans na szczanie