Strona 11 z 18

Re: Tede czy Peja

: 11 gru 2023, 12:50
autor: scam_sakawa
Rysiu nigdzie nie dementował, czyli tak mogło być.

Re: Tede czy Peja

: 11 gru 2023, 12:58
autor: Bunnymen77
Chyba opowiadal jak to wygladalo w rozmowie z Winim.

Re: Tede czy Peja

: 11 gru 2023, 16:09
autor: gracjangk
N2Errata, AH24N2, Tede topka sceny po dziś dzień. "Widziałem Pener, jak w szale ruchasz scenę" (oparte na faktach dokonanych)

Re: Tede czy Peja

: 13 gru 2023, 18:15
autor: BAJDO
jebac tedego xd

Re: Tede czy Peja

: 19 gru 2023, 16:50
autor: Oportunistycznyebaka
Co by nie mówić o Jacku, to jednak nie on sprzedał swój cały katalog wytwórni po której jechał w kawałkach.

Re: Tede czy Peja

: 19 gru 2023, 19:01
autor: DJ_BOBO
Co by nie mówić o Ryszardzie to jednak nie on dostał po mordzie w koszalinie

Re: Tede czy Peja

: 20 gru 2023, 3:29
autor: Rookie
Od kogo?

Re: Tede czy Peja

: 20 gru 2023, 3:59
autor: Jasek
skurwysynów

Re: Tede czy Peja

: 20 gru 2023, 8:02
autor: KomunistomPodPrad
.........

Re: Tede czy Peja

: 20 gru 2023, 10:37
autor: Oportunistycznyebaka
Co by nie mówić o Jacku, to nie on ruchal scenę.

Re: Tede czy Peja

: 20 gru 2023, 11:07
autor: frikz
A jak podchodzicie do tej historii z ustawką pod kinem Atlantic.
Serio myślicie, że Peja z kilkunastoma chamami miałby przyjść w samym sercu Warszawy 150 metrów od metra Centrum i przekopać Jacka Granieckiego? To brzmi jakby Tede przedstawił te historię na swoją korzyść.

Re: Tede czy Peja

: 20 gru 2023, 11:14
autor: KomunistomPodPrad
.........

Re: Tede czy Peja

: 20 gru 2023, 11:24
autor: Oportunistycznyebaka
frikz pisze: 20 gru 2023, 11:07 A jak podchodzicie do tej historii z ustawką pod kinem Atlantic.
Serio myślicie, że Peja z kilkunastoma chamami miałby przyjść w samym sercu Warszawy 150 metrów od metra Centrum i przekopać Jacka Granieckiego? To brzmi jakby Tede przedstawił te historię na swoją korzyść.
Nie wierze w to jak przedstawia to Jaca, zresztą on chyba kiedyś już wspominał o tym spotkaniu, że poszedł z trenerem. Jakoś wtedy nie mówił o liczebnej przewadze wroga. Tu niestety sam sobie jest winny Jacek przez swoje różne podkoloryzowane historie, np ta ze spotkał na rowerze typa od telefonu z wywiadu w kanale sportowym, który miał pretensje o brak zdjęcia.

Re: Tede czy Peja

: 20 gru 2023, 11:25
autor: eddy_wata
napewno spotkał suje sujbitrona ths klika na rowerze nie aucie rozwożącego żarcie

Re: Tede czy Peja

: 20 gru 2023, 15:38
autor: gods bidness

Re: Tede czy Peja

: 22 gru 2023, 22:34
autor: moxxi
Tylko Pede mógłby znaleźć czas w życiu na takie zabawne akcje

Re: Tede czy Peja

: 23 gru 2023, 21:33
autor: DJ_BOBO
każdy kto nie zapierdala na etacie mógłby znaleźć na to czas:)

Re: Tede czy Peja

: 23 gru 2023, 23:49
autor: przedszkolanek
jezu, tak po ludzku biedny jest ten szrajber

Re: Tede czy Peja

: 24 gru 2023, 0:10
autor: moxxi
DJ_BOBO pisze: 23 gru 2023, 21:33 każdy kto nie zapierdala na etacie mógłby znaleźć na to czas:)
Nom, a tylko Tedunio był na tyle błyskotliwy

Re: Tede czy Peja

: 07 mar 2024, 16:59
autor: oldschool


Oczywiście Pede nie może tematu Rycha ominąć :lol: