Tede czy Peja
- scam_sakawa
- Posty: 10141
- Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Re: Tede czy Peja
Rysiu nigdzie nie dementował, czyli tak mogło być.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
- Bunnymen77
- Posty: 2460
- Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10
Re: Tede czy Peja
Chyba opowiadal jak to wygladalo w rozmowie z Winim.
Re: Tede czy Peja
N2Errata, AH24N2, Tede topka sceny po dziś dzień. "Widziałem Pener, jak w szale ruchasz scenę" (oparte na faktach dokonanych)
- Oportunistycznyebaka
- Posty: 634
- Rejestracja: 25 lip 2022, 12:32
Re: Tede czy Peja
Co by nie mówić o Jacku, to jednak nie on sprzedał swój cały katalog wytwórni po której jechał w kawałkach.
Re: Tede czy Peja
Co by nie mówić o Ryszardzie to jednak nie on dostał po mordzie w koszalinie
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
- KomunistomPodPrad
- Posty: 329
- Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
- Lokalizacja: City of Wonder
Re: Tede czy Peja
.........
Ostatnio zmieniony 04 cze 2025, 19:43 przez KomunistomPodPrad, łącznie zmieniany 1 raz.
https://www.youtube.com/watch?v=oHFw8cEH3Wo
So take a step back.
Let your darker side win. There's a heatwave coming.
So take a step back.
Let your darker side win. There's a heatwave coming.
- Oportunistycznyebaka
- Posty: 634
- Rejestracja: 25 lip 2022, 12:32
Re: Tede czy Peja
Co by nie mówić o Jacku, to nie on ruchal scenę.
Re: Tede czy Peja
A jak podchodzicie do tej historii z ustawką pod kinem Atlantic.
Serio myślicie, że Peja z kilkunastoma chamami miałby przyjść w samym sercu Warszawy 150 metrów od metra Centrum i przekopać Jacka Granieckiego? To brzmi jakby Tede przedstawił te historię na swoją korzyść.
Serio myślicie, że Peja z kilkunastoma chamami miałby przyjść w samym sercu Warszawy 150 metrów od metra Centrum i przekopać Jacka Granieckiego? To brzmi jakby Tede przedstawił te historię na swoją korzyść.
styl zakręcony jak czas akkusativ
- KomunistomPodPrad
- Posty: 329
- Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
- Lokalizacja: City of Wonder
Re: Tede czy Peja
.........
Ostatnio zmieniony 04 cze 2025, 19:42 przez KomunistomPodPrad, łącznie zmieniany 1 raz.
https://www.youtube.com/watch?v=oHFw8cEH3Wo
So take a step back.
Let your darker side win. There's a heatwave coming.
So take a step back.
Let your darker side win. There's a heatwave coming.
- Oportunistycznyebaka
- Posty: 634
- Rejestracja: 25 lip 2022, 12:32
Re: Tede czy Peja
Nie wierze w to jak przedstawia to Jaca, zresztą on chyba kiedyś już wspominał o tym spotkaniu, że poszedł z trenerem. Jakoś wtedy nie mówił o liczebnej przewadze wroga. Tu niestety sam sobie jest winny Jacek przez swoje różne podkoloryzowane historie, np ta ze spotkał na rowerze typa od telefonu z wywiadu w kanale sportowym, który miał pretensje o brak zdjęcia.frikz pisze: ↑20 gru 2023, 11:07 A jak podchodzicie do tej historii z ustawką pod kinem Atlantic.
Serio myślicie, że Peja z kilkunastoma chamami miałby przyjść w samym sercu Warszawy 150 metrów od metra Centrum i przekopać Jacka Granieckiego? To brzmi jakby Tede przedstawił te historię na swoją korzyść.
Ostatnio zmieniony 20 gru 2023, 11:25 przez Oportunistycznyebaka, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Tede czy Peja
napewno spotkał suje sujbitrona ths klika na rowerze nie aucie rozwożącego żarcie
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
to początek drogi do elegancji
Re: Tede czy Peja
Tylko Pede mógłby znaleźć czas w życiu na takie zabawne akcje
Re: Tede czy Peja
każdy kto nie zapierdala na etacie mógłby znaleźć na to czas:)
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
- przedszkolanek
- Posty: 19791
- Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29
Re: Tede czy Peja
jezu, tak po ludzku biedny jest ten szrajber
Re: Tede czy Peja
Nom, a tylko Tedunio był na tyle błyskotliwy
Re: Tede czy Peja
Oczywiście Pede nie może tematu Rycha ominąć
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
To zbita kula spod kutasencji











