Tede czy Peja

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Kto jest lepszy?

Rychu
107
45%
Jacek
133
55%
 
Liczba głosów: 240

Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 10141
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43

Re: Tede czy Peja

Post autor: scam_sakawa »

Rysiu nigdzie nie dementował, czyli tak mogło być.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 2460
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Tede czy Peja

Post autor: Bunnymen77 »

Chyba opowiadal jak to wygladalo w rozmowie z Winim.
Awatar użytkownika
gracjangk
Posty: 343
Rejestracja: 02 sie 2019, 9:09

Re: Tede czy Peja

Post autor: gracjangk »

N2Errata, AH24N2, Tede topka sceny po dziś dzień. "Widziałem Pener, jak w szale ruchasz scenę" (oparte na faktach dokonanych)
BAJDO
Posty: 41
Rejestracja: 30 lip 2022, 10:07

Re: Tede czy Peja

Post autor: BAJDO »

jebac tedego xd
Awatar użytkownika
Oportunistycznyebaka
Posty: 634
Rejestracja: 25 lip 2022, 12:32

Re: Tede czy Peja

Post autor: Oportunistycznyebaka »

Co by nie mówić o Jacku, to jednak nie on sprzedał swój cały katalog wytwórni po której jechał w kawałkach.
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 978
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Tede czy Peja

Post autor: DJ_BOBO »

Co by nie mówić o Ryszardzie to jednak nie on dostał po mordzie w koszalinie
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Rookie
Posty: 105
Rejestracja: 25 lis 2019, 21:52

Re: Tede czy Peja

Post autor: Rookie »

Od kogo?
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 4189
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Tede czy Peja

Post autor: Jasek »

skurwysynów
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 329
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: City of Wonder

Re: Tede czy Peja

Post autor: KomunistomPodPrad »

.........
Ostatnio zmieniony 04 cze 2025, 19:43 przez KomunistomPodPrad, łącznie zmieniany 1 raz.
https://www.youtube.com/watch?v=oHFw8cEH3Wo
So take a step back.
Let your darker side win. There's a heatwave coming.
Awatar użytkownika
Oportunistycznyebaka
Posty: 634
Rejestracja: 25 lip 2022, 12:32

Re: Tede czy Peja

Post autor: Oportunistycznyebaka »

Co by nie mówić o Jacku, to nie on ruchal scenę.
Awatar użytkownika
frikz
Posty: 392
Rejestracja: 04 cze 2019, 0:49

Re: Tede czy Peja

Post autor: frikz »

A jak podchodzicie do tej historii z ustawką pod kinem Atlantic.
Serio myślicie, że Peja z kilkunastoma chamami miałby przyjść w samym sercu Warszawy 150 metrów od metra Centrum i przekopać Jacka Granieckiego? To brzmi jakby Tede przedstawił te historię na swoją korzyść.
styl zakręcony jak czas akkusativ
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 329
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: City of Wonder

Re: Tede czy Peja

Post autor: KomunistomPodPrad »

.........
Ostatnio zmieniony 04 cze 2025, 19:42 przez KomunistomPodPrad, łącznie zmieniany 1 raz.
https://www.youtube.com/watch?v=oHFw8cEH3Wo
So take a step back.
Let your darker side win. There's a heatwave coming.
Awatar użytkownika
Oportunistycznyebaka
Posty: 634
Rejestracja: 25 lip 2022, 12:32

Re: Tede czy Peja

Post autor: Oportunistycznyebaka »

frikz pisze: 20 gru 2023, 11:07 A jak podchodzicie do tej historii z ustawką pod kinem Atlantic.
Serio myślicie, że Peja z kilkunastoma chamami miałby przyjść w samym sercu Warszawy 150 metrów od metra Centrum i przekopać Jacka Granieckiego? To brzmi jakby Tede przedstawił te historię na swoją korzyść.
Nie wierze w to jak przedstawia to Jaca, zresztą on chyba kiedyś już wspominał o tym spotkaniu, że poszedł z trenerem. Jakoś wtedy nie mówił o liczebnej przewadze wroga. Tu niestety sam sobie jest winny Jacek przez swoje różne podkoloryzowane historie, np ta ze spotkał na rowerze typa od telefonu z wywiadu w kanale sportowym, który miał pretensje o brak zdjęcia.
Ostatnio zmieniony 20 gru 2023, 11:25 przez Oportunistycznyebaka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 18879
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: droga jest stąd do ronda

Re: Tede czy Peja

Post autor: eddy_wata »

napewno spotkał suje sujbitrona ths klika na rowerze nie aucie rozwożącego żarcie
świadomość swojej ignorancji
to początek drogi do elegancji
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5171
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Tede czy Peja

Post autor: gods bidness »

moxxi
Posty: 5260
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Tede czy Peja

Post autor: moxxi »

Tylko Pede mógłby znaleźć czas w życiu na takie zabawne akcje
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 978
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Tede czy Peja

Post autor: DJ_BOBO »

każdy kto nie zapierdala na etacie mógłby znaleźć na to czas:)
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 19791
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tede czy Peja

Post autor: przedszkolanek »

jezu, tak po ludzku biedny jest ten szrajber
moxxi
Posty: 5260
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Tede czy Peja

Post autor: moxxi »

DJ_BOBO pisze: 23 gru 2023, 21:33 każdy kto nie zapierdala na etacie mógłby znaleźć na to czas:)
Nom, a tylko Tedunio był na tyle błyskotliwy
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17488
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Tede czy Peja

Post autor: oldschool »



Oczywiście Pede nie może tematu Rycha ominąć :lol:
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
ODPOWIEDZ