Chillwagon
Re: Chillwagon
Byłem kiedyś w gimnazjum na wycieczce do pobliskiej oczyszczalni ścieków.
Może trudno nazwać to 'wycieczką"... Mógłbym zwiedzać wszystko byle lekcji nie było, ale nie ważne.
Pamiętam, że była tam taka tama i do środka wpuszczali jakieś bakterie które wyżerały ten syf. Ale przed tamą wypływała z skądś co jakiś czas taka wielka fala gówna z pianą na wierzchu. Normalnie ogrom gówna robiący fale.
Może trudno nazwać to 'wycieczką"... Mógłbym zwiedzać wszystko byle lekcji nie było, ale nie ważne.
Pamiętam, że była tam taka tama i do środka wpuszczali jakieś bakterie które wyżerały ten syf. Ale przed tamą wypływała z skądś co jakiś czas taka wielka fala gówna z pianą na wierzchu. Normalnie ogrom gówna robiący fale.
Ja, jo wiym kaj je gryfny maszket 
Re: Chillwagon
Śmieszny jest ten Szpaku, piękną lojalność wobec Palucha i BOR zaprezentował. Wiadomo że nie ma między obozami złej krwi ale zastanów się człowieku co ty chcesz w życiu robić i po co ci takie projekty. W ogóle wyjebać tych wszystkich leszczy z BORu i niech Paluch tylko siebie wydaje bo więcej z nich szkody niż pożytku.
Re: Chillwagon
Dla mnie też niespodzianka, wydawało mi się że trafi do SBM, bo już nieraz wzajemne propsy leciały itd.
Ten numer słabiutki, a mi akurat tegoroczny Szpaku bardzo się podoba, ale też mi się wydaje, że nie pasuje do tej ekipy.
Ten numer słabiutki, a mi akurat tegoroczny Szpaku bardzo się podoba, ale też mi się wydaje, że nie pasuje do tej ekipy.
- Bryx Fenrir
- Posty: 3934
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22
Re: Chillwagon
Ale kurwa gówno. Naprawdę ten numer jest tak słaby, że sam się nie spodziewałem, gdyby ktoś zliczył ile razy w numerach Szpaka padło słowo 'braciak' to zapewne wyszłoby więcej niż dobrych wersów, a szkoda, bo kiedyś ceniłem jego muzykę (Atypowy świetny album). Tak naprawdę na drill'owym bicie to mógłby tu chyba tylko Wuzet dobrze wjechać, ale ludzie kochani, skoro nasi raperzy nie potrafią w drill to po co próbują? Numer najgorszy z tych, które dzisiaj usłyszałem, więc wystarczy.
Re: Chillwagon
Ktoś ze ślizgawki wykupił unlike'i czy ocebe? Kurwa co tam się dzieje z ocenami? Za bardzo wzięli sobie do serca tekst, że ludzie to robale? Jebać ich, htfu.
Re: Chillwagon
Bez przesady, są o wiele gorsze kawałki, a nie spotykają się z taką krytyką jak ten track. Za samego Borygo powinna być łapka w górę, nie wspominając już o całości. Nie piszę, że jest to jakieś wybitne, ale kurwa szanujmy się. Ludzie nie potrafią dobrze wczuć się w tę muzykę i często skreślają track po jednym odsłuchu zamiast parę razy sobie odpalić, znaleźć jakieś pozytywy, wyczuć styl, emocje.
Re: Chillwagon
Niby muzyka teraz taka prosta i przystępna dla przeciętnego słuchacza, a prawda jest taka, że jest kompletnie odwrotnie i nigdy nie była aż tak wymagająca, bo po prostu musisz mieć nabytą umiejętność słuchania i odpowiednią wczutę w muzykę, ludzie mają problemy z wyczuciem w niej czegokolwiek, smaku, stylu, etc. Trochę to smutne. Za granicą artyści robią miliony i się tym jarają, ale tutaj oczywiście nie, bo chłop woli odpalić kawałek sprzed 15 lat, albo rap dla studenciaków, bo mają fajny luz przez całą dyskografię.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2020, 22:11 przez daveyo, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Chillwagon
daveyo pisze: ↑17 cze 2020, 21:56 Bez przesady, są o wiele gorsze kawałki, a nie spotykają się z taką krytyką jak ten track. Za samego Borygo powinna być łapka w górę, nie wspominając już o całości. Nie piszę, że jest to jakieś wybitne, ale kurwa szanujmy się. Ludzie nie potrafią dobrze wczuć się w tę muzykę i często skreślają track po jednym odsłuchu zamiast parę razy sobie odpalić, znaleźć jakieś pozytywy, wyczuć styl, emocje.
co za okdlejony kolo. dawajcie każdy 20 razy na ripicie dukanie borygo z wodogłowiem to każdy się zajara, dajcie mu szanse.
nie no gościu ten numer jest po prosu chujowy. cringe na maxa i ogolna zenada
https://www.discogs.com/seller/bialystok/profile - kup se winyla
https://iwoski.pl/sklep - tu też
https://rateyourmusic.com/~Horry - a tu se oceniam muzyczke
https://iwoski.pl/sklep - tu też
https://rateyourmusic.com/~Horry - a tu se oceniam muzyczke
Re: Chillwagon
Na forum prawie nic nie piszę, czasami coś poczytam ale jak widzę że dayevo daje propsy to wiem że to musi być chujnia maks 
-
encrenoire
Re: Chillwagon
@daveyo
Gościu, nie wiem na czym Ty latasz, ale za pewne nie potrafiłbym nawet wymówić nazw tych substancji.
Doszukiwanie się plusów w tej rzadkiej srace to jakby umierający na raka, podłączony do tych rurek chłop Ci powiedział że w sumie spoko wyszło, bo przez ostatnie miesiące zaoszczędził na fryzjerze. Chociaż w sumie nie, bo to jest jakiś pozytyw a tu nie ma kurwa żadnego
No chyba że plusem jest to że trwa 2 i pół minuty a nie 4
Gościu, nie wiem na czym Ty latasz, ale za pewne nie potrafiłbym nawet wymówić nazw tych substancji.
Doszukiwanie się plusów w tej rzadkiej srace to jakby umierający na raka, podłączony do tych rurek chłop Ci powiedział że w sumie spoko wyszło, bo przez ostatnie miesiące zaoszczędził na fryzjerze. Chociaż w sumie nie, bo to jest jakiś pozytyw a tu nie ma kurwa żadnego
No chyba że plusem jest to że trwa 2 i pół minuty a nie 4
Ja, jo wiym kaj je gryfny maszket 
Re: Chillwagon
@daveyo z całym szacunkiem do Twojej osoby bo propsuję czasem rzeczy które wrzucasz itp.
Ale to co Ty czasem piszesz to jest masakra. Stawiasz się za newschoolem tak mocno, że gówniany track bronisz w zaparte i szukasz na siłę argumentów. Robisz to w wielu tematach ale po prostu szkoda czasem odpowiadać na herezje które głosisz. Rozumiem, że to Twoje zdanie ale miej litość czasem bo piszesz jak odklejony z innej bajki. I tak jak Cie lubię to takimi głupotami tracisz w moich oczach.
Zahamuj czasem
ps. nie jestem hard trueschool chociaż na tym się wychowałem. Jestem na bieżąco z polskim hh zarówno true/new więc, żeby nie było nie jestem zgorzkniałym ulicznikiem w lenarach broniącym kultury.
Ale to co Ty czasem piszesz to jest masakra. Stawiasz się za newschoolem tak mocno, że gówniany track bronisz w zaparte i szukasz na siłę argumentów. Robisz to w wielu tematach ale po prostu szkoda czasem odpowiadać na herezje które głosisz. Rozumiem, że to Twoje zdanie ale miej litość czasem bo piszesz jak odklejony z innej bajki. I tak jak Cie lubię to takimi głupotami tracisz w moich oczach.
Zahamuj czasem
ps. nie jestem hard trueschool chociaż na tym się wychowałem. Jestem na bieżąco z polskim hh zarówno true/new więc, żeby nie było nie jestem zgorzkniałym ulicznikiem w lenarach broniącym kultury.
- KillerCroc
- Posty: 2205
- Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45
Re: Chillwagon
W sumie to się po części zgadzam.daveyo pisze: ↑17 cze 2020, 22:10 Niby muzyka teraz taka prosta i przystępna dla przeciętnego słuchacza, a prawda jest taka, że jest kompletnie odwrotnie i nigdy nie była aż tak wymagająca, bo po prostu musisz mieć nabytą umiejętność słuchania i odpowiednią wczutę w muzykę, ludzie mają problemy z wyczuciem w niej czegokolwiek, smaku, stylu, etc. Trochę to smutne. Za granicą artyści robią miliony i się tym jarają, ale tutaj oczywiście nie, bo chłop woli odpalić kawałek sprzed 15 lat, albo rap dla studenciaków, bo mają fajny luz przez całą dyskografię.
Dzisiaj jest tak, że odpalasz numer raz żeby sprawdzić i albo ci siada i zostawiasz na playliście albo ci nie siada i o nim zapominasz. Tylko, że nie wszystkie numery można tak oceniać bo niektóre to po prostu growery siadające po czasie, w danym nastroju itp. Muzyka teraz jest za szybka, 2-2,5 minutowe numer, wszystko na już, odpalasz kawałek którego rola jest taka, że ma cię od razu przyciągnąć i przytrzymać żebyś czasem nie stwierdził po 30 sekundach, że jednak lipa.
Oczywiście ten kawałek taki nie jest, on jest po prostu chujowy. Pierdolenie że ludzie się jarają za granicą, my jesteśmy w Polsce, jednych z tych państw gdzie dalej się używa głównie yt do słuchania muzyki, żeby tu mieć słaby bilans łapek w górę i łapek w dół to się trzeba naprawdę postarać (zwłaszcza z taką renomą i fanbasem) więc widocznie większa grupa fanów tak uważa a to już świadczy o tym, że może ten kawałek jednak ma wady których nie można negować tym że A BO SIĘ POSTARALI, DUŻO PRACY WŁOŻYLI, NIE MOŻECIE TAK NIECZULE OCENIAĆ
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Re: Chillwagon
Paluch na Instagramie napisał że nic nie wiedział o tym żeby Szpaku dołączyl do Chillwagonu. Polska gówniażeria jak zwykle nie ma w sobie grama przyzwoitości i klasy. Co za czasy. Idź Szpaku świruj na klipach, wyzywaj od konfidentów i posyłaj groźne miny i groźby a potem płacz do skorupki że jednak wolisz piwko. Na początku przyjmowałem to ze śmiechem, ale teraz przyznaję - ten gość bez Palucha który go trzymał za ryj zaraz stanie się memem na poziomie Bedoesa.
Re: Chillwagon
a na chuj mu ten debil i czemu ma go pytać o zgodę
Mam w domu szafkę, w której trzymam
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
Wszystkie dostępne dzieła Lenina
- Rozpierdalator
- Posty: 1343
- Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17
Re: Chillwagon
Tak mi się nasunęło po ostanich postach wiadomo kogo i w stronę wiadomo kogo







