Strona 11 z 11

Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]

: 26 cze 2026, 0:48
autor: xxxkawo
w 2050 docenicie

Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]

: 26 cze 2026, 0:55
autor: dogmeat
jak się oczy Sokołowi zamknom

Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]

: 26 cze 2026, 1:41
autor: ART
to nie bedzie widzial tekstu z promptera

Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]

: 26 cze 2026, 2:00
autor: bcn
mamo nie sprzataj skok pozamiatal

nowy skok to swieto

kto przed milionem??

sasiedzi wybili okno zeby lepiej slyszec

polska niegotowa

Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]

: 26 cze 2026, 2:05
autor: yungXpaproch
hahaha
temat wyczerpany :lol:

Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]

: 26 cze 2026, 11:14
autor: rozklad_gaussa
reni jusis wjebala ta plyte na tracku fałsz

Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]

: 26 cze 2026, 11:31
autor: DoubleB
już se wyobrażam sokoła w szybkich okularach jak napierdala bączki przy tej jebawce, oby nie nastąpił odlot przy kręceniu uszami

Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]

: 26 cze 2026, 11:36
autor: eddy_wata
nie da się słuchać co sokół pierdoli, straszny regres, już kukon jest lepszy

Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]

: 26 cze 2026, 15:10
autor: xxxkawo
SASAFRAS nawet

Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]

: 26 cze 2026, 15:59
autor: LWD
xxxkawo pisze: wczoraj, 20:26 Dostał już ktoś preorder? Jutro premiera, a ja dalej nie mam żadnego info o wysyłce xd
podejrzewam, że nie spodziewali się takiego zainteresowania i wytłoczyli połowę tego co poszło w zamówieniach, więc spodziewałbym się, że dopiero na święta Ci wyślą, Wesołych Świąt z Sokołem

Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]

: 26 cze 2026, 16:21
autor: CeHaTeHaCe
te traki gdzie S K O K względnie mało się udziela wokalnie to props ode mnie, robię piosenki i housowy JA DO TEGO JESTEM bardzo mi się podobają. w ogóle zajebisty mix jest na tej płycie, myślę że np @SiNi który nie słucha na oppo się zgodzi

Dodano po 36 sekundach:

Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]

: 26 cze 2026, 16:29
autor: Burak
xxxkawo pisze: wczoraj, 20:26 Dostał już ktoś preorder? Jutro premiera, a ja dalej nie mam żadnego info o wysyłce xd
Cześć,

wiemy, że spodziewasz się zamówionego pre-orderu płyty SKAM. Niestety ze względów od nas niezależnych przy kompletowaniu zamówień pojawiło się drobne opóźnienie, w związku z czym przesyłka do Ciebie będzie nadana najpóźniej we wtorek. Przepraszamy za to opóźnienie. Jak tylko paczka ruszy w drogę, wyślemy Ci osobną wiadomość z potwierdzeniem nadania.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.
Dzisiaj taki mail przyszedł

Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]

: 26 cze 2026, 20:35
autor: SiNi
CeHaTeHaCe pisze: dzisiaj, 16:22 w ogóle zajebisty mix jest na tej płycie, myślę że np @SiNi który nie słucha na oppo się zgodzi
Sprawdzę jak tylko dojedzie preorder, nie wiem kto odpowiada za produkcję ( nie przyglądałem się projektowi), ale tam gdzie Sokół z reguły jakościowo było bardzo dobrze , choćby spoglądając na "Nic" album, który został nieźle wyprodukowany pod tym względem.

Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]

: 26 cze 2026, 22:43
autor: v3sp347ine
Cała oprawa muzyczna, produkcyjna to akurat Magiera. Także no pod tym względem nie mogło zawieść :bowdown:

No, ale album sam w sobie porażka xdx Jak nie namówili Ostapa na współpracę, to mogli se darować Hewralike klimaty.