Strona 11 z 11
Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]
: 26 cze 2026, 0:48
autor: xxxkawo
w 2050 docenicie
Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]
: 26 cze 2026, 0:55
autor: dogmeat
jak się oczy Sokołowi zamknom
Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]
: 26 cze 2026, 1:41
autor: ART
to nie bedzie widzial tekstu z promptera
Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]
: 26 cze 2026, 2:00
autor: bcn
mamo nie sprzataj skok pozamiatal
nowy skok to swieto
kto przed milionem??
sasiedzi wybili okno zeby lepiej slyszec
polska niegotowa
Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]
: 26 cze 2026, 2:05
autor: yungXpaproch
hahaha
temat wyczerpany

Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]
: 26 cze 2026, 11:14
autor: rozklad_gaussa
reni jusis wjebala ta plyte na tracku fałsz
Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]
: 26 cze 2026, 11:31
autor: DoubleB
już se wyobrażam sokoła w szybkich okularach jak napierdala bączki przy tej jebawce, oby nie nastąpił odlot przy kręceniu uszami
Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]
: 26 cze 2026, 11:36
autor: eddy_wata
nie da się słuchać co sokół pierdoli, straszny regres, już kukon jest lepszy
Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]
: 26 cze 2026, 15:10
autor: xxxkawo
SASAFRAS nawet
Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]
: 26 cze 2026, 15:59
autor: LWD
xxxkawo pisze: ↑wczoraj, 20:26
Dostał już ktoś preorder? Jutro premiera, a ja dalej nie mam żadnego info o wysyłce xd
podejrzewam, że nie spodziewali się takiego zainteresowania i wytłoczyli połowę tego co poszło w zamówieniach, więc spodziewałbym się, że dopiero na święta Ci wyślą, Wesołych Świąt z Sokołem
Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]
: 26 cze 2026, 16:21
autor: CeHaTeHaCe
te traki gdzie S K O K względnie mało się udziela wokalnie to props ode mnie, robię piosenki i housowy JA DO TEGO JESTEM bardzo mi się podobają. w ogóle zajebisty mix jest na tej płycie, myślę że np @SiNi który nie słucha na oppo się zgodzi
Dodano po 36 sekundach:
Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]
: 26 cze 2026, 16:29
autor: Burak
xxxkawo pisze: ↑wczoraj, 20:26
Dostał już ktoś preorder? Jutro premiera, a ja dalej nie mam żadnego info o wysyłce xd
Cześć,
wiemy, że spodziewasz się zamówionego pre-orderu płyty SKAM. Niestety ze względów od nas niezależnych przy kompletowaniu zamówień pojawiło się drobne opóźnienie, w związku z czym przesyłka do Ciebie będzie nadana najpóźniej we wtorek. Przepraszamy za to opóźnienie. Jak tylko paczka ruszy w drogę, wyślemy Ci osobną wiadomość z potwierdzeniem nadania.
W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.
Dzisiaj taki mail przyszedł
Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]
: 26 cze 2026, 20:35
autor: SiNi
CeHaTeHaCe pisze: ↑dzisiaj, 16:22
w ogóle zajebisty mix jest na tej płycie, myślę że np @SiNi który nie słucha na oppo się zgodzi
Sprawdzę jak tylko dojedzie preorder, nie wiem kto odpowiada za produkcję ( nie przyglądałem się projektowi), ale tam gdzie Sokół z reguły jakościowo było bardzo dobrze , choćby spoglądając na "Nic" album, który został nieźle wyprodukowany pod tym względem.
Re: SKOK (AMEN HEWRA, SOKÓŁ, KUKON) - SKOK.SKAM (26.06.2026) [Zapowiedź]
: 26 cze 2026, 22:43
autor: v3sp347ine
Cała oprawa muzyczna, produkcyjna to akurat Magiera. Także no pod tym względem nie mogło zawieść
No, ale album sam w sobie porażka xdx Jak nie namówili Ostapa na współpracę, to mogli se darować Hewralike klimaty.