Póki co mocarne te single, lepsze niż przy Elvisie, świetny kawałek
Re: Ero - Eroizm (czerwiec 2021) [Zapowiedź]
: 12 sie 2021, 11:45
autor: clockers
dobry wałek, Eros w formie
Re: Ero - Eroizm (czerwiec 2021) [Zapowiedź]
: 12 sie 2021, 22:55
autor: LukeMike
Bóg w huj na dzień dzisiejszy nie powiem że nie
Re: Ero - Eroizm (czerwiec 2021) [Zapowiedź]
: 13 sie 2021, 0:53
autor: eddy_wata
2013 vibe ale z delivery erosa to i tak wchodzi jak złoto, chlop ma ten pierwiastek do rapowania niezbedny. kupuje to
Re: Ero - Eroizm (czerwiec 2021) [Zapowiedź]
: 13 sie 2021, 1:10
autor: Opieronie
Średniawka, ale za wrzuty i zajawkę zawsze props.
Re: Ero - Eroizm (czerwiec 2021) [Zapowiedź]
: 13 sie 2021, 15:59
autor: guzi
szykuje się lepszy album niż elvis picasso
Re: Ero - Eroizm (czerwiec 2021) [Zapowiedź]
: 13 sie 2021, 20:18
autor: Bryx Fenrir
Zajebisty numer, Ero chyba nigdy regresu nie zaliczył
Re: Ero - Eroizm (czerwiec 2021) [Zapowiedź]
: 13 sie 2021, 23:58
autor: kapper1
Bardzo dobre
Ero nie zawodzi.
Re: Ero - Eroizm (czerwiec 2021) [Zapowiedź]
: 15 sie 2021, 0:53
autor: yungXpaproch
bit zajebisty, ero glosu nie polubie nigdy, nie da sie go sluchac i tekst taki pol na pol, caly kawalek w sumie o banalnym zyje sie tylko raz ale czasem jakas linijke fajna rzuci
Re: Ero - Eroizm (czerwiec 2021) [Zapowiedź]
: 19 sie 2021, 0:19
autor: KILLIE
jak tego slucham to znowu mam 19lat, chce sie tylko najarac i pojsc na jego koncert
Re: Ero - Eroizm (czerwiec 2021) [Zapowiedź]
: 19 sie 2021, 12:12
autor: manymanecki
po tych singlach nic tylko czekac na album, jaram sie w opor
Re: Ero - Eroizm (czerwiec 2021) [Zapowiedź]
: 14 wrz 2021, 11:06
autor: clockers
Ero - Bomba ft. Shellerini, Falcon1 - Bomba (prod. DJ Creon):
Re: Ero - Eroizm (czerwiec 2021) [Zapowiedź]
: 14 wrz 2021, 13:25
autor: Rozpierdalator
Pierdolnęło lubię taki rap
Re: Ero - Eroizm (czerwiec 2021) [Zapowiedź]
: 14 wrz 2021, 13:27
autor: mopek
Bardzo fajne połączenie i adekwatny kawałek, czekam na więcej kolabo ze strony tych dżentelmenów
Re: Ero - Eroizm (czerwiec 2021) [Zapowiedź]
: 14 wrz 2021, 18:10
autor: tomek5lg
Mógł jeszcze slonia zaprosić jak już nawiązują do wsrh, pewnie by dał najlepszą zwrotke plus jego japa na teledysku poprawia humor.
Dobry kawałek aczkolwiek czuć niedosyt
Re: Ero - Eroizm (29.10.2021) [Zapowiedź]
: 18 wrz 2021, 16:13
autor: Bryx Fenrir
Zajebisty numer, to będzie na pewno dobra płyta, kto wie czy nie jeszcze lepsza niż Picasso
Re: Ero - Eroizm (29.10.2021) [Zapowiedź]
: 24 wrz 2021, 2:05
autor: 8na10
Dla mnie Ero przez długie lata to był raper mem, nie nawijał niczego spektakularnego, nie był ani najlepszy na PCP, ani na #1JWP, na Klasyku miał momenty, ale koniec końców to był tylko taki skejtersko-uliczny wariacik. A mimo jego kondycji to wszędzie w komentarzach na YT pisali "ero pozjadał" czy coś w tym stylu. Nigdy tego nie kumałem, bo flow miał takie se, a bragga w jego wykonaniu była po prostu OK. Po tych singlach czuję, że chyba wreszcie wykrystalizował się jako raper, który ma coś do powiedzenia, a nie tylko "blam blam, blam bidibam" czy inne "ini mini mani jou". Jak płyta wyjdzie to sprawdzę.
Re: Ero - Eroizm (29.10.2021) [Zapowiedź]
: 24 wrz 2021, 8:47
autor: tomek5lg
W sumie, jak się tak zastanowić to na klasyku siwers z lysolem mieli lepsze zwrotki, na pcp też średnio ale melanzowe kawałki to był kotem. Ero w latach świetności najlepsze zwrotki dawał na goscinkach, ostatnio słuchałem jakiejś skladanki i rozpierdalał tam miejscami. A z tym memem to chyba trochę przesadziłes, bardziej bonus rpk