Strona 2 z 4

Re: 2T4 aka SETA

: 20 maja 2021, 19:31
autor: wujot

Re: 2T4 aka SETA

: 12 wrz 2021, 16:08
autor: filipthekiddo
Obrazek

Re: 2T4 aka SETA

: 12 wrz 2021, 16:29
autor: wujot
wyjdziesz z tego seta, wierze

Re: 2T4 aka SETA

: 12 wrz 2021, 16:37
autor: FruitOffTheWall
WALCZ ADI

Re: 2T4 aka SETA

: 12 wrz 2021, 17:31
autor: eddy_wata
jakie zycie taki rap

Re: 2T4 aka SETA

: 16 wrz 2021, 20:42
autor: wujot
WRÓCIŁEM! ZAKOŃCZYŁEM SWOJĄ MAŁĄ WOJNĘ!WSZYSTKO DOBRZE! NIE BYŁO TEMATU! TERAZ W 100% WJEŻDŻA POŁUDNIOWA POLSKA NAJDŁUŻSZY RAPOWY KUTAS! SKRYYY!
uff

Re: 2T4 aka SETA

: 12 lis 2021, 18:41
autor: wujot



Re: 2T4 aka SETA

: 25 gru 2021, 13:00
autor: filipthekiddo
2T4 pisze:TAK JAK ZAPOWIADALIŚMY - 31.12.2021 POZNACIE WSZYSTKIE NIESPODZIANKI W PLAYLIŚCIE 2T4 - SIBERIANKALASH. PRODUKCJA TA JAK ZAPOWIADALIŚMY JEST OSTATNIĄ , KTÓRA SIĘ UKAŻE. OZNACZA TO, ŻE TO KONIEC!
na pewno jesteście zdruzgotani tym faktem, ale ktoś to musiał przekazać

Re: 2T4 aka SETA

: 31 sty 2022, 18:55
autor: gotti
Może nie jestem zdruzgotany, ale nie miło zaskoczony, bo 2T4 odkrylem dopiero dzisiaj przeglądając temat o GSP w którym @Opieronie wrzucił jego numer (za co dzięki)

Dzisiaj na YT znalazłem taki kawałek i bardzo spoko jak na taką konwencję:


Także szkoda jeśli faktycznie 31.12.2021 nastąpił koniec działań. Choć może jednak nie... :question:

Re: 2T4 aka SETA

: 11 mar 2022, 13:21
autor: filipthekiddo
Obrazek

Re: 2T4 aka SETA

: 11 mar 2022, 13:27
autor: wujot
Pojebało ich

PDW Seta, jechać z nimi

Re: 2T4 aka SETA

: 06 kwie 2022, 0:54
autor: filipthekiddo
może powlatują jeszcze jakieś stare odrzuty

Re: 2T4 aka SETA

: 10 kwie 2022, 10:32
autor: Siberiankalash
Ja mam DRIP DRIP na dysku, moze kiedys Seta wrzuci to sobie posluchacie haha

Re: Sentino

: 12 kwie 2022, 18:36
autor: d3nt
Rymy maczeciarza kibola z wuwuwa którego znam tylko przez to ze kiedyś go wrzucał na fejsbuka ćpunek co wpierdala całe życie codziennie fetę, żyje z drobnych kradzieży w sklepie typu dezodoranty/artykuły spożywcze, siedział kiedyś w poprawczaku i za każdym razem jak już słyszę ze kogos zaczepia na ulicy to za każdym razem mu wkręca ten sam gangsterski film o swoim street lajfie.

I tak właśnie wyobrażam sobie słuchaczy tego typa

Re: 2T4 aka SETA

: 12 kwie 2022, 20:44
autor: Siberiankalash
Bo ty niby lepszy jestes od tego typa hAHA

Re: 2T4 aka SETA

: 12 kwie 2022, 20:47
autor: koxefer
raperem jest pewnie lepszym

Re: 2T4 aka SETA

: 12 kwie 2022, 21:37
autor: Siberiankalash
To niemożliwe dzieciaku.

Re: 2T4 aka SETA

: 13 kwie 2022, 0:03
autor: benzoabuser
Co to za krakowski bortwick

Re: 2T4 aka SETA

: 13 kwie 2022, 18:39
autor: 1909
Chorzowski bardziej, fanbase Sety tam się zaczyna, kończy zresztą też
Ale Gołąb z Watykanu kiedyś na repeacie był, przyznaję

Re: 2T4 aka SETA

: 13 kwie 2022, 20:44
autor: kroldzielnicy
przeciez to nie powinno wyjsc z tematu beka z lokalnych raperow