WRÓCIŁEM! ZAKOŃCZYŁEM SWOJĄ MAŁĄ WOJNĘ!WSZYSTKO DOBRZE! NIE BYŁO TEMATU! TERAZ W 100% WJEŻDŻA POŁUDNIOWA POLSKA NAJDŁUŻSZY RAPOWY KUTAS! SKRYYY!
uff
Re: 2T4 aka SETA
: 12 lis 2021, 18:41
autor: wujot
Re: 2T4 aka SETA
: 25 gru 2021, 13:00
autor: filipthekiddo
2T4 pisze:TAK JAK ZAPOWIADALIŚMY - 31.12.2021 POZNACIE WSZYSTKIE NIESPODZIANKI W PLAYLIŚCIE 2T4 - SIBERIANKALASH. PRODUKCJA TA JAK ZAPOWIADALIŚMY JEST OSTATNIĄ , KTÓRA SIĘ UKAŻE. OZNACZA TO, ŻE TO KONIEC!
na pewno jesteście zdruzgotani tym faktem, ale ktoś to musiał przekazać
Re: 2T4 aka SETA
: 31 sty 2022, 18:55
autor: gotti
Może nie jestem zdruzgotany, ale nie miło zaskoczony, bo 2T4 odkrylem dopiero dzisiaj przeglądając temat o GSP w którym @Opieronie wrzucił jego numer (za co dzięki)
Dzisiaj na YT znalazłem taki kawałek i bardzo spoko jak na taką konwencję:
Także szkoda jeśli faktycznie 31.12.2021 nastąpił koniec działań. Choć może jednak nie...
Re: 2T4 aka SETA
: 11 mar 2022, 13:21
autor: filipthekiddo
Re: 2T4 aka SETA
: 11 mar 2022, 13:27
autor: wujot
Pojebało ich
PDW Seta, jechać z nimi
Re: 2T4 aka SETA
: 06 kwie 2022, 0:54
autor: filipthekiddo
może powlatują jeszcze jakieś stare odrzuty
Re: 2T4 aka SETA
: 10 kwie 2022, 10:32
autor: Siberiankalash
Ja mam DRIP DRIP na dysku, moze kiedys Seta wrzuci to sobie posluchacie haha
Re: Sentino
: 12 kwie 2022, 18:36
autor: d3nt
Rymy maczeciarza kibola z wuwuwa którego znam tylko przez to ze kiedyś go wrzucał na fejsbuka ćpunek co wpierdala całe życie codziennie fetę, żyje z drobnych kradzieży w sklepie typu dezodoranty/artykuły spożywcze, siedział kiedyś w poprawczaku i za każdym razem jak już słyszę ze kogos zaczepia na ulicy to za każdym razem mu wkręca ten sam gangsterski film o swoim street lajfie.
I tak właśnie wyobrażam sobie słuchaczy tego typa
Re: 2T4 aka SETA
: 12 kwie 2022, 20:44
autor: Siberiankalash
Bo ty niby lepszy jestes od tego typa hAHA
Re: 2T4 aka SETA
: 12 kwie 2022, 20:47
autor: koxefer
raperem jest pewnie lepszym
Re: 2T4 aka SETA
: 12 kwie 2022, 21:37
autor: Siberiankalash
To niemożliwe dzieciaku.
Re: 2T4 aka SETA
: 13 kwie 2022, 0:03
autor: benzoabuser
Co to za krakowski bortwick
Re: 2T4 aka SETA
: 13 kwie 2022, 18:39
autor: 1909
Chorzowski bardziej, fanbase Sety tam się zaczyna, kończy zresztą też
Ale Gołąb z Watykanu kiedyś na repeacie był, przyznaję
Re: 2T4 aka SETA
: 13 kwie 2022, 20:44
autor: kroldzielnicy
przeciez to nie powinno wyjsc z tematu beka z lokalnych raperow