Strona 2 z 8
Re: Sarius
: 10 paź 2020, 18:08
autor: Bryx Fenrir
https://www.youtube.com/watch?v=sMpYK52 ... steTheBeat
Sarius, PlanBe, Kali, BARANOVSKI, K. Szafrańska, Sir Mich - Żyj jak chcesz [Pepsi Taste The Beat]
Re: Sarius
: 22 paź 2020, 12:52
autor: kapec
Re: Sarius
: 22 paź 2020, 13:17
autor: potter
Ja chyba wolę śpiewanki, ale większość będzie zadowolona, że wkurwiony Mariusz tym razem.
Re: Sarius
: 22 paź 2020, 14:30
autor: msh
Tak, bo wkurwiony Mariusz, to dobry Mariusz. Kawałek mi przypomina ten z Rogalem DDL, jeśli chodzi o klimat. Wolę go w takiej odsłonie jak wikinga. Sarius to zajebisty raper, nie brakuje mu niczego. Wiem, że forumek go jebie dosłownie za wszystko, np. na to, że miał odejść z rapu, co było chwytem maretingowym, co tylu raperów robiło, dużo gorsze jazdy, Odkąd stał sie sławny, jest jebany, Taka prawda, że to wciąż czołówka mainstreamu,
Re: Sarius
: 22 paź 2020, 14:39
autor: oldschool
Ty masz jakąś jazdę widzę na bronienie słusznie hejtowanych raperów. Przecież ta akcja Sariusa z kończeniem rapowania to był zaplanowany idiotyzm, a nie, że powiedział jak Pih przy bodajże Kwiatach Zła, że jak się nie sprzedadzą to nic więcej nie nagra. Gość kurwa dorobił cała historyjkę, że znajomi go złapali za mordę i zawieźli gdzieś w odosobnienie, gdzie nagrał całą EPkę od zera bo odzyskał zajawkę, a okazało się, że VNM czy ktoś niechcący zdradził, że niektóre numery z tej EP były nagrane wcześniej. Przecież to było jawne kłamstwo i jebanie w dupę fanóww

Re: Sarius
: 22 paź 2020, 16:12
autor: msh
Dobra, chujowa akcja skoro tak. Az tak dokładnie nie znałem tej akcji, dzięki za info, No ale nadal nie skreślam tego rapera, którego może i bronie ale dlatego bo uważam, że skoro broni się muzyką jak Sentino który btw. jest od niego lepszy, ale ma wiecej przypałowych akcji i na forumku jest lubiany. Lubię jego rap i to tyle, niech dalej coś odpierdala ale ja słucham muzyki jednak bo szczerze to na nich wszystkich mam wyjebane. Każdy ma sporo za uszami. Płyty mi się podobają i słucham dalej. Jest technika (może nie jak u chociażby u bonsa), jest flow i co najważniejsze charyzma, której kazdy mu tak odmawiał, cały forumek jak to nie pisał, że zasięgi nie te bo nie ma charyzmy, bo to taki rzemieślnik tylko, a co? wypierdolił teraz jak taki taco hemingway (no może troche przesadziłem). Ja wiem, jest znienawidzony bo to juz nie under. Kurwa jest dobry i nikt mu tego nie odmówi.
Re: Sarius
: 22 paź 2020, 16:16
autor: przedszkolanek
no właśnie muzyka się nie broni i to jest największy problem z nim
Re: Sarius
: 22 paź 2020, 16:30
autor: frontkick
Lol bawia mnie trochę te wyroki co do akcji Sariusa
Timeline:
1. Typowi się kończy kontrakt z asfaltem więc logiczne że miał numery w szufladzie które mógł VNMowi pokazać
2. Premiera IŻKIŚ kończy się strasznym flopem i płyty w ogóle nie ma na olisie nawet, rapowej płyty nie ma na olisie czyli poszło tego pewnie z 200-300 sztuk max
3. Po całkowicie uzasadnionym załamaniu się (mariusz emocjonalny chłopak i nie ukrywał że stawia na jedną kartę wszystko) następuje nawrót zdrowego rozsądku, chłopaki się zbierają i składają materiał z tego co było w szufladzie i nowych nagrań
Krzywej akcji nie uswiadczono
Tzn nie twierdze ze to nie było ustawione, po prostu nie ma dowodów żeby wydawać takie wyroki na niego zdecydowane
Re: Sarius
: 22 paź 2020, 16:45
autor: LuckyLuke
oldschool pisze: ↑22 paź 2020, 14:39Gość kurwa dorobił cała historyjkę, że znajomi go złapali za mordę i zawieźli gdzieś w odosobnienie, gdzie nagrał całą EPkę od zera bo odzyskał zajawkę
To akurat jest prawda i tym znajomym, który go pocieszał i okazał pomoc byłem ja. Dzięki uprzejmości mojego zioma, dostał hajs na bity, mixy, wydanie płyty, zamknął się w studiu i zrobili z Gibbsem tę płytę w tydzień. Natomiast kończenie kariery to była oczywiście bajka i owszem wiedziałem o tym. Zrezygnowałem też z swoich %, żeby miał lepiej, ale w efekcie zostałem potraktowany jak gówno, bo zablokował mnie na fejsie, przestał odbierać telefony i polazł do Stemplowskiego. To tak w skrócie. Ale może się w końcu zbiorę, żeby całą historię opisać, bo to jest wierzchołek góry lodowej.
Re: Sarius
: 22 paź 2020, 16:48
autor: daveyo
kurwaa, ale zajebiście usłyszeć takiego Sariusa na wkurwie, szczególnie ten początek mocarny.

wszechstronny artysta, szacun.
Re: Sarius
: 22 paź 2020, 16:52
autor: frontkick
No i to jest dopiero krzywa akcja, pozdro użytkowniku LuckyLuke strasznego pecha masz jeśli chodzi o tych polskich raperów tbh
Re: Sarius
: 23 paź 2020, 7:42
autor: Jose
LuckyLuke pisze: ↑22 paź 2020, 16:45
może się w końcu zbiorę,
taaaaa
Re: Sarius
: 23 paź 2020, 22:55
autor: Bryx Fenrir
Piękny jest ten numer. Bardzo lubię wkurwionego Sariusa, żałowałem, że już dawno nie nagrywał tego typu numerów, ale widać, że nie zapomniał jak się to robi. HVZX to już w ogóle czołówka z bitami.
Re: Sarius
: 24 paź 2020, 1:16
autor: pawoleh666
LuckyLuke pisze: ↑22 paź 2020, 16:45
oldschool pisze: ↑22 paź 2020, 14:39Gość kurwa dorobił cała historyjkę, że znajomi go złapali za mordę i zawieźli gdzieś w odosobnienie, gdzie nagrał całą EPkę od zera bo odzyskał zajawkę
To akurat jest prawda i tym znajomym, który go pocieszał i okazał pomoc byłem ja. Dzięki uprzejmości mojego zioma, dostał hajs na bity, mixy, wydanie płyty, zamknął się w studiu i zrobili z Gibbsem tę płytę w tydzień. Natomiast kończenie kariery to była oczywiście bajka i owszem wiedziałem o tym. Zrezygnowałem też z swoich %, żeby miał lepiej, ale w efekcie zostałem potraktowany jak gówno, bo zablokował mnie na fejsie, przestał odbierać telefony i polazł do Stemplowskiego. To tak w skrócie. Ale może się w końcu zbiorę, żeby całą historię opisać, bo to jest wierzchołek góry lodowej.
jaki człowiek taki rap, jaki rap taka rzeczywistość - chujowe
dla mnie sarius to miał mniej przebłysków z muzycznej chujozy w swojej karierze, niż Filipek xD
Re: Sarius
: 24 paź 2020, 1:51
autor: przedszkolanek
przesłuchałem ten singiel, no i o czym wy mówicie, przecież to się jakościowo nie różni specjalnie od numerów bryxa, tylko brzmienie lepsze, bo nie nagrywane w szafie, dajcie spokój
Re: Sarius
: 24 paź 2020, 1:55
autor: Bryx Fenrir
@przedszkolanek No ale po co zaczepki w moim kierunku, nudzi się Tobie? Uważam, że Sarius naprawdę dobrze robi ten offensive style z HVZX, ja rozumiem, że można Mariusza nie lubić, ale raperem jest niebanalnym. Mnóstwo numerów miał dobrych, sporo średnich bądź słabych, ale komuś się może podobać, bo to ma stylówkę trochę ad 08-11.
Re: Sarius
: 24 paź 2020, 1:58
autor: przedszkolanek
ale ja cię nie zaczepiam, ziomku, piszę tylko, że spusty nad sariusem są kurwa nie na miejscu, szanujmy się
i było to ogólne, nie do ciebie tylko
Re: Sarius
: 24 paź 2020, 2:16
autor: Bryx Fenrir
A to spoko, myślałem, że pusty przelot w stylu offence-bezsens, Sarius jest o tyle kontrowersyjną postacią, że rzeczywiście często w gronie znajomych nawet o nim dyskutujemy, ja mam do niego sentyment, bo te pierwsze płyty też były przeze mnie słuchane, chociaż za te akcje z kończeniem kariery to lekki dystans mam do tej postaci

Re: Sarius
: 24 paź 2020, 2:55
autor: pawoleh666
hvzx jest dobry do numerów z kartkym bo oni są razem dobrze zgrani, a u sariusa producent to chyba za bardzo znaczenia nie ma bo i tak zawsze jest gówno i brzmienie jest to samo xd
a ta akcja to wielkie XD. I tak Sarius za jakiś czas skończy jak VNM.
Re: Sarius
: 24 paź 2020, 19:13
autor: Mutley
oldschool pisze: ↑22 paź 2020, 14:39Gość kurwa dorobił cała historyjkę, że znajomi go złapali za mordę i zawieźli gdzieś w odosobnienie, gdzie nagrał całą EPkę od zera bo odzyskał zajawkę
Również potwierdzam, że to prawda. Zasłyszane od ziomka, który miał z nim kontakt. Nie było żadnej depresji.