Bardzo mi się podoba, fajnie video współgra z kawałkiem, żadna z poprzednich produkcji aż tak mi nie siedziała od niego jak ten singiel
Re: Miły ATZ - TBA (2020) [Zapowiedź]
: 19 lut 2020, 3:31
autor: kapper1
Bit ciekawy, nawijka okej. Nic nie zapadło w pamięć.
Re: Miły ATZ - TBA (2020) [Zapowiedź]
: 19 lut 2020, 8:58
autor: Raph
Chyba nie było numeru, który lepiej oddawałby rozpiętość stylu ATZ-a. Jakby poszedł w taką stylówkę na całej płycie to jestem absolutnym fanem, bo na truskulach brakowało mi większej mocy, a na grime'ach brakowało mi tego stopnia wychillowania, które miał na truskulach. Tutaj znalazł złoty środek i... to chyba jeden z najlepszych singli ostatnich miesięcy.
Re: Miły ATZ - TBA (2020) [Zapowiedź]
: 19 lut 2020, 15:18
autor: crl
fajne i życiowe, zapętlam
Re: Miły ATZ - TBA (2020) [Zapowiedź]
: 19 lut 2020, 15:31
autor: Krynew
Zajebisty wajb, zapetlam od rana
Re: Miły ATZ - TBA (2020) [Zapowiedź]
: 23 mar 2020, 15:00
autor: mlody jelcz
można zmienić nazwę, album będzie nazywać się Czarny Swing
Spoiler
najbardziej chyba mnie cieszy obecność knapa i tajfun z undy na płytce
Re: Miły ATZ - Czarny Swing (2020) [Zapowiedź]
: 23 mar 2020, 17:49
autor: suraks
czekam w huj
Re: Miły ATZ - Czarny Swing (2020) [Zapowiedź]
: 24 mar 2020, 0:38
autor: suraks
Re: Miły ATZ - Czarny Swing (2020) [Zapowiedź]
: 24 mar 2020, 0:53
autor: przedszkolanek
kandydat do rapera roku
Re: Miły ATZ - Czarny Swing (2020) [Zapowiedź]
: 24 mar 2020, 9:09
autor: clockers
spoko singiel. czekam na płytę, zwłaszcza na tracki z Knapiwem i Olą z Undy.
Re: Miły ATZ - Czarny Swing (2020) [Zapowiedź]
: 24 mar 2020, 10:55
autor: mlody jelcz
kurde, kawałek ogólnie dobry ale mi jakoś nie siada :/ niemniej jednak i tak czekanko na album bo atezeciok to jednak jest konkret