Strona 2 z 8

Re: Miły ATZ - TBA (2020) [Zapowiedź]

: 18 lut 2020, 21:05
autor: KillerCroc
Bardzo mi się podoba, fajnie video współgra z kawałkiem, żadna z poprzednich produkcji aż tak mi nie siedziała od niego jak ten singiel

Re: Miły ATZ - TBA (2020) [Zapowiedź]

: 19 lut 2020, 3:31
autor: kapper1
Bit ciekawy, nawijka okej. Nic nie zapadło w pamięć.

Re: Miły ATZ - TBA (2020) [Zapowiedź]

: 19 lut 2020, 8:58
autor: Raph
Chyba nie było numeru, który lepiej oddawałby rozpiętość stylu ATZ-a. Jakby poszedł w taką stylówkę na całej płycie to jestem absolutnym fanem, bo na truskulach brakowało mi większej mocy, a na grime'ach brakowało mi tego stopnia wychillowania, które miał na truskulach. Tutaj znalazł złoty środek i... to chyba jeden z najlepszych singli ostatnich miesięcy.

Re: Miły ATZ - TBA (2020) [Zapowiedź]

: 19 lut 2020, 15:18
autor: crl
fajne i życiowe, zapętlam

Re: Miły ATZ - TBA (2020) [Zapowiedź]

: 19 lut 2020, 15:31
autor: Krynew
Zajebisty wajb, zapetlam od rana

Re: Miły ATZ - TBA (2020) [Zapowiedź]

: 23 mar 2020, 15:00
autor: mlody jelcz
można zmienić nazwę, album będzie nazywać się Czarny Swing
Spoiler
najbardziej chyba mnie cieszy obecność knapa i tajfun z undy na płytce

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (2020) [Zapowiedź]

: 23 mar 2020, 17:49
autor: suraks
czekam w huj

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (2020) [Zapowiedź]

: 24 mar 2020, 0:38
autor: suraks

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (2020) [Zapowiedź]

: 24 mar 2020, 0:53
autor: przedszkolanek
:bowdown: :bowdown:
kandydat do rapera roku

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (2020) [Zapowiedź]

: 24 mar 2020, 9:09
autor: clockers
spoko singiel. czekam na płytę, zwłaszcza na tracki z Knapiwem i Olą z Undy.

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (2020) [Zapowiedź]

: 24 mar 2020, 10:55
autor: mlody jelcz
kurde, kawałek ogólnie dobry ale mi jakoś nie siada :/ niemniej jednak i tak czekanko na album bo atezeciok to jednak jest konkret

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (2020) [Zapowiedź]

: 24 mar 2020, 12:49
autor: Rozpierdalator
Chyba trza powinąć fizyka

https://milyatz.pl/mily-atz

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (2020) [Zapowiedź]

: 24 mar 2020, 13:22
autor: DeDoK
Pazzy > MIŁY ATZ
Spoiler
nie no, żartowałem
Miły > gówno > Pazzy

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (2020) [Zapowiedź]

: 24 mar 2020, 13:32
autor: Artazz
Miły na bitach Nocnego może siąść jak mało co.

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (2020) [Zapowiedź]

: 24 mar 2020, 14:17
autor: przedszkolanek
nie wiem w sumie czy to klip, ale jest już na YT
MIŁY ATZ – CZARNY SWING ft. FALCON1 (prod. @atutowy)
Spoiler
rozpierdol :bowdown: :bowdown:

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (2020) [Zapowiedź]

: 24 mar 2020, 14:19
autor: Drmz
DObra ale czym jest czarny swing? bo w google wyskakuja mi jakies kurwa sukienki

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (2020) [Zapowiedź]

: 24 mar 2020, 17:30
autor: daveyo
Zdecydowanie lepszy od pierwszego singla, jestem w stanie teraz uwierzyć, że będzie coś z tego albumu i chętnie powinę preorder.
Klasa i elegancja.

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (2020) [Zapowiedź]

: 24 mar 2020, 17:33
autor: mario995
Bardzo fajny kawałek, dużo lepszy niż ten z Płomienia :D props

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (2020) [Zapowiedź]

: 24 mar 2020, 18:51
autor: loco
dobre, ale pierwszy singiel lepiej mi siadł

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (2020) [Zapowiedź]

: 24 mar 2020, 20:06
autor: staroć
w ogole wersows chlopak nie ma, a szkoda bo bity fajne