Steven Seagal XD. Nie no, Guzior na propsie od zawsze
Re: Guzior
: 18 sie 2022, 20:11
autor: Nedvved
brzmi to jak wybory 2, no tak średnio bym powiedział, w ogóle ten kukonowo-guziorowy dekadencki klimat to już chyba zjada swój ogon
Re: Guzior
: 19 sie 2022, 22:33
autor: boruzzz
louis tylko do robienia bitow sie nadaje
Re: Guzior
: 20 sie 2022, 11:58
autor: basic
co ten guzior tak seplenic od jakiegos czasu zaczal
Re: Guzior
: 20 sie 2022, 12:11
autor: elkacpero
ludwik village jest kurwa asłuchalny naprawdę, a guzior syczy i niewyraźnie nawija
ale wydaje opinie na podstawie ok. 10 sekund nawijki tego pierwszego i 15 sekund nawijki drugiego, bo dłużej nie dałem rady
Re: Guzior
: 15 wrz 2022, 12:13
autor: manieq
GUZIOR x Vito Bambino - CHABO (prod. Favst)
„Chabo” to singiel stworzony przez Guziora i Vito Bambino, w ramach projektu Tak To Robię dla marki Ballantine’s. „Chabo” to opowieść o walce z codzienną presją jaka atakuje nas ze wszystkich stron życia i o sposobach, jakimi można ją zwalczyć – nieważne czy jest związana z pracą, rodziną czy najbliższymi. Guzior i Vito Tak To Robią.
Re: Guzior
: 15 wrz 2022, 14:43
autor: Krynew
Przyjemny numer, Favst klasa
Re: Guzior
: 15 wrz 2022, 17:09
autor: fromage
Guzior? Co to za no name
Tylko Guzik z uniwersum Magicala
Re: Guzior
: 18 wrz 2022, 13:03
autor: Bryx Fenrir
Całkiem dobre, aczkolwiek dziwne połączenie
Re: Guzior
: 12 mar 2024, 19:18
autor: #23
Na instastory wjechała zapowiedź z datą 14.03.24 pewnie nowy singiel (oby), jedyny raper na płytę którego czekam
Re: Guzior
: 13 mar 2024, 20:00
autor: kubelekklasik
no i chuj, Kuban też będzie, momentalnie przestałem czekać na to
Re: Guzior
: 13 mar 2024, 23:52
autor: Pvsio
ja wierze ze slim szczegi sie pojawi ale to chyba w snach co najwyzej
Re: Guzior
: 14 mar 2024, 9:00
autor: FruitOffTheWall
moze ze zgred cos bedzie co?
Re: Guzior
: 14 mar 2024, 11:33
autor: Jasek
Będzie na płycie Zgreda prawdopodobnie na tracku z Koneserem, a szkoda, bo niepotrzebny tam
Re: Guzior
: 14 mar 2024, 12:04
autor: serotonin
Jakoś mega mnie to nie porwało przy pierwszym odsłuchu, zobaczymy jak z czasem..
Przynajmniej nie zwariował z ceną za album jak na dzisiejsze czasy haha
65zł za preorder chyba bez tragedii
Re: Guzior
: 14 mar 2024, 12:11
autor: kubelekklasik
dobrze że Kuban tylko na refrenie
Re: Guzior
: 14 mar 2024, 12:12
autor: bialyjelen
Mati fajnie leci, kuban cieniutko
Re: Guzior
: 14 mar 2024, 12:14
autor: bronek
Fajny kawalek, refren kubana tez mi nawet siedzi, zalozylem temat o plycie jako ze to singiel a nie luzak
Re: Guzior
: 14 mar 2024, 12:47
autor: NEGRO
Guzior bardzo dobrze, kim jest Kuban by powiedział Peja.