Przemo DBM - Byo mineo (prod. Louis Villain) (VIDEO)
Re: Przemo DBM - Kolizje (20??)
: 19 gru 2019, 16:59
autor: daveyo
Przyjemny kawałek, wkręca się to byomineo.
Re: Przemo DBM - Kolizje (20??)
: 28 gru 2019, 11:21
autor: Burak
Album jest już na streamingach
Spoiler
Re: Przemo DBM - Kolizje (20??)
: 28 gru 2019, 12:32
autor: skała
noooo, w końcu będzie można drzeć ryjec do wakabayashiego w samochodzie
Re: Przemo DBM - Kolizje (20??)
: 28 gru 2019, 13:20
autor: oldschool
A wcześniej nie było można bo?
Re: Przemo DBM - Kolizje (20??)
: 28 gru 2019, 13:36
autor: skała
bo nie było na spotify, nie chce mi sie bawić w inne programy z reguły
btw odsłuchałem sobie, naprawdę klasa album i szkoda, że wychodzi pod koniec roku i będzie raczej kiepsko z odbiorem. zróbcie sobie tą przyjemność i posłuchajcie
Re: Przemo DBM - Kolizje (20??)
: 28 gru 2019, 14:32
autor: suraks
super płytka do topki tego roku
Re: Przemo DBM - Kolizje (2019)
: 28 gru 2019, 19:17
autor: daveyo
Kawał dobrego albumu, ale nie jakaś topka. Czuć emocje, bardzo dobre bity, z nowych kawałków to chyba tylko "Na dachu bloku" mi nie siadło, reszta jest spoko, szczególnie "Intro" . Podoba mi się również to, że Jego wada nie kłuje w uszy. Remix byo mineo imo niepotrzebny. Czekam na kolejne kroki.
Re: Przemo DBM - Kolizje (2019)
: 28 gru 2019, 20:06
autor: gods bidness
Już ze dwa lata temu, jak go usłyszałem, to uznałem za młodzież, która może namieszać. Najbardziej mi się podoba jego kawałek ze Szczegim, na takim niemiecko brzmiącym bicie, lubiłem biegać do tego, tam ma taki wers "chcę być bliżej Boga, bo boję się Diabła" i sam nie wiem czemu, bo to nie ma racjonalnego wytłumaczenia, nawet religijny nie jestem, ale to jeden z moich ulubionych "panczy".
Ten nowy kawałek z teledyskiem i pożyczonymi furami mnie zawiódł, bo ja go zawsze miałem za takiego typa, co będzie chciał nawijać o czymś, a nie robić tani blichtr. No ale za jednorazową wpadkę go nie skreślam i kibicuję, a dzisiaj przesłucham tę płytę, jak jest na Tidalu.
Edit: Choć jak teraz jeszcze raz sprawdziłem to Było Minęło, to to jest niezły numer, jak się na teledysk nie patrzy. Fajny, prosty, ale hipnotyczny bit i sam Przemo robi te autotuny tak, że mnie nie wkurwiają, a to rzadkość.
Re: Przemo DBM - Kolizje (2019)
: 28 gru 2019, 20:17
autor: FruitOffTheWall
ten przemo to ma potencjał no ale kurwa robi raz spoko numery a raz gówno po ty wakabajaszmi to sie troche wypalił chociaz akurat uwazam ze najlepszy jego numer to numer z szczegutem
Piękny materiał. Bity wkręcają się z każdym kolejnym odtworzeniem coraz bardziej. Teksty nie są mega wybitne, ale jednocześnie potrafią zapaść w pamięci. Gość ma charyzmę i liczę, że na kolejne numery nie będzie trzeba czekać tyle czasu. Zdecydowanie warto sprawdzić.
Re: Przemo DBM - Kolizje (2019)
: 05 sty 2020, 0:03
autor: przedszkolanek
fajny materiał, typ ma niezły głos, dość dobre bity, ale płyta jakaś tak niepełna się wydaje
do poprawy mix (znów wspaniały Antoni Wróbel, choć i tak jest lepiej niż u Aviego), coś z tym r można by było zrobić, też trochę więcej ikry bym sobie życzył i mniej takiej rzewności
ale i tak mimo że płyta wyszła pod koniec grudnia, to trzyma wysoki poziom wydawnictw z tego okresu
Re: Przemo DBM - Kolizje (2019)
: 05 sty 2020, 7:50
autor: Jose
Po pierwszym odsłuchu bardzo fajny krążek, gość ma potencjał, by w przyszłym roku uderzyć z czymś mocniejszym, na razie ładnie dał się poznać, do dobrych głosu i bitów, dodałbym jeszcze parę fajnych linijek, jakie rzucił.
Re: Przemo DBM - Kolizje (2019)
: 05 sty 2020, 19:14
autor: Burak
Ale mi obecnie w rapie brakuje takich bitów jak w Póki serce pompuje krew. Ogólnie dobra płyta na dobrych kurwa bitach, będę śledził.
Re: Przemo DBM - Kolizje (2019)
: 07 sty 2020, 18:55
autor: daveyo
Przemo DBM - Iwan, Sasza lub Wasyl (prod. @atutowy)
Spoiler
wleciało sobie na yt imo świetny kawałek
Re: Przemo DBM - Kolizje (2019)
: 07 sty 2020, 19:54
autor: przedszkolanek
yo, świetnie skonstruowany utwór, lovesong jak skurwysyn, niech się bedoes uczy jak takie coś się robi, wczoraj zapętlałem z kilka razy, najwięcej z płyty, sama piosenka idealnie nadawałaby się do sceny kulminacyjnej jakiejś dobrej komedii romantycznej, czyli takiej niepolskiej
w ogóle mam taką refleksję, że to pierwszy w polsce rap dla młodych postkorwinowców, ktoś potwierdzi?
jakiś młody postkorwinowiec znaczy się (ja się do tego grona nie zaliczam akurat)
Re: Przemo DBM - Kolizje (2019)
: 07 sty 2020, 23:49
autor: oyche
po pierwszym przesłuchaniu spoko płyta, zaskoczyłem się pozytywnie, liczyłem na ogólne teksty o ogólnych rzeczach, a dostałem więcej ciekawych wersów niż się spodziewałem. no i props, że przemo nie zdecydował się wrzucić na płytę każdego kawałka, który nagrał od gimnazjum, tylko wjechało mocne pół godziny. se posłucham jeszcze i może do top5 wleci, bo nie mam za bardzo pomysłu co tam dać.
^a czym miałby charakteryzowac się rap dla młodych postkorwinowców?