Strona 2 z 4
Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego
: 25 cze 2026, 23:12
autor: nobezprzesady
Wyschnięty jak Tedego gardło,
Że dojebane, chłopina, nie żartuj.
Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego
: 25 cze 2026, 23:15
autor: oldschool
Na Kabatach chodzące bananowce, to nie z tego cyklu
Nie o wypracowywaniu Stanowskiemu zysków
W południe, na Południowym Śródmieściu
Siedzę w nowym Range Roverze nie dzięki szczęściu
jak ty frajerze
Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego
: 25 cze 2026, 23:22
autor: Clay
gods bidness pisze: ↑25 cze 2026, 22:57
Wojtek prywaciarz nie zrzeszony w korporacji, dziś oprócz akcji prompcik
to wśród akcji swoich, po reklamach świeci mordą, hajsik robi
a Jaca smutny Stanowskiemu by obciągnął by go wziął no, do reklamy chociaż w OBI
Dzisiaj prócz akcji - rogi, Wojtek Sokół na stadionie se chałturę robi
choć zwykle dba o zwrotki, teraz to pierdoli

Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego
: 25 cze 2026, 23:25
autor: Burak
SWN pisze: ↑25 cze 2026, 23:07
Złożę dwie victorie, lewa na górze
Samsung Galaxy Note z nową baterią pozwala cieszyć się nawet dwa razy dłużej
Zapomniałeś już, że nie mieliśmy nic?
Nie tak dawno, z grupą lojalną, w STS pierwszy kupon dostajesz za darmo
gods bidness pisze: ↑25 cze 2026, 22:57
flaka na bęben, palec na enter
i pisze tera donos na komendę

Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego
: 25 cze 2026, 23:25
autor: 2rzyn
Sokół, wjezdzam (co?!) ty promptera nie znasz?
Moze ci wyswietlic farmazony z twoich zeznan?
Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego
: 25 cze 2026, 23:29
autor: gods bidness
Ej czy ty też stawiasz prompter do dołu?
Za mądry dla ciebie kto mądrzejszy od ogółu Sokołów?
Ej czy równasz w dół?
Jak ci braknie tekstu, to też niech braknie mu?
A w dupe chuj!
Za takie podejście
Wkuwać na pamięć, zamiast prompter użyć częściej.
Ej śmiej się śmiej zobaczysz jednak
twój tekst urwie się jak hejnał
gdy złapiesz zawieche i tekst zapomnisz
mi nic nie umknie, bo mam tu prompcik!
(ref)
Pomimo cuuuuuuuuudzej zawiści
Chuj ci na morde, bo i tak mam tu prompter!
Duuuużej nienawiści
Chuj ci na morde, bo i tak mam tu prompter!
Pomimo cudzej zawiści, dużej nienawiści
Chuj ci na morde, bo i tak mam tu prompter!
Z lojalnym składem, mamy prompter!
Wszyscy tuuuu
Mamy prompter!
(Promptery Samsung od teraz w dobrych sklepach RTV.)
Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego
: 25 cze 2026, 23:40
autor: 2do5
Mogę użyć promptcika i odjebać tedzika
Mogę konać na aids, zarażając tedzika
Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego
: 26 cze 2026, 1:28
autor: WesolyJozek
Rupert pisze: ↑25 cze 2026, 22:00
Tede jesteś rozjebusem
Z kodem sokół pierwszy zakład bez podatku
XDDDDDDDD
Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego
: 26 cze 2026, 2:39
autor: firma
z promptera? nie oceniaj, przynajmniej sam to pisze
a ci głos szwankuje od połyku z gratisem
jacus, charczysz do mikrofonu jak stara pizda
jutro dycha znizki na ksiazki z mojego wydawnictwa
akcja z prompterem to był tylko chwyt marketingowy
niedługo na prosto rtv agd i laski dla niewidomych
Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego
: 26 cze 2026, 3:36
autor: bcn
jade z promptera to pa tera, jestes pala mieksza od jedkera
reszte dissu mozesz przesluchac jezeli juz dzis zamowisz wersje deluxe preorderu naszej nowej plyty zespolu SKOK™ z kodem sokół15 -15% znizki
Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego
: 26 cze 2026, 7:00
autor: TooMuchSmoke
W moim mieszkaniu, które nie jest moje,
tak gruby cwelu, od Piotrka je wynająłem.
U ciebie zawsze maminy obiad na stole,
u mnie akcje hardkorowe, spanie po klatkach na Ursynowie.
Za gruby becel te niegramotne kampanie,
Stanowski sypnie hajsem to chętnie tam zatańczę.
Lecz póki co Jacuś utykaj cipe,
do grobu jestem ZIPem, niebawem winyl full limited.
Dzieciak podbija ze swoich starych kwitem,
jego stary tez mi płaci, na nostalgii trzepie kitę.
U mnie modelka stęka, u ciebie flak i ręka,
Sokół - prosty chłopak, PROSTO ze Śródmieścia. ELO
Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego
: 26 cze 2026, 10:12
autor: starydobryhiphop
nawet jakby ten beef się odpalił to najlepsze w nim chyba mamy już za sobą dzięki temu tematowi

Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego
: 26 cze 2026, 15:16
autor: Burr
@TooMuchSmoke jak dojebal
Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego
: 26 cze 2026, 17:16
autor: KoolSido
Nie byłeś nigdy topem serii resortowa córka
Ja matura w tibilisi ty warszawskie podwórka
Potem myślisz że skurwienie to programy w tvnie
Sprobuj buka reklamować z takim uszu rozstawieniem
Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego
: 26 cze 2026, 17:48
autor: nescafeklasyg
Ja wolałem jak jędker z dyktafonem na ławeczce pisać teksty pierwsze, co nie znaczy że w 2k26 będe je pamiętał jeszcze
ELO
Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego
: 26 cze 2026, 19:51
autor: Burr
Wszyscy super pamięć, jebani
Nie nauczeni występować z prompterami
Na takie podejście brak mi słów (bo zapomniałem)
Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego
: 26 cze 2026, 22:28
autor: gagugi
To tysiące literek, to setki słów
To jedna komedia, więc uderz w promptera
Nie poczuwaj się, uderz w promptera
Ja do tego mam proste podejście
A ty jeszcze krytykujesz mnie na mieście
Po co było deklarować konkretnie
Prawdziwi robią to z prompterem
Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego
: 27 cze 2026, 0:07
autor: starydobryhiphop
Swoją drogą wersy „pamiętacie czy już zapomnieliście” jak pięknie się zestarzały
Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego
: 27 cze 2026, 1:21
autor: gagugi
Promptery, nawet gdy zapomnisz, to Ci przypomną
Życie depcze pamięć długotrwałą
Ja jestem tylko narratorem
Specjalnie prompter tutaj wziąłem
Zepsuty prompter
Nieprzygotowanym bije dzwon
Prompter z temu, bo to Polska, nie elegancja Francja
Mówiłeś, że za drogi prompter prosto. Nie kupuj go. On nie jest dla lamusa
Tede ponad każdym
Promptujących traktuje jakby byli nikim
Będę czytał z promptera
Z promptera? Ehe!
Podsiadło, ty jesteś ekstraklasa
Szpan na maks
Ja szybko czytam
Teksty trzeba znać na pamięć, co by prompter się rozładował
Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego
: 27 cze 2026, 2:44
autor: Suseł
Ty coś nawijasz, że zapomniałem kwestii?
Nawet bez promptera mój tekst ci się wyświetli
Mógłbym se dla zgrywy nawinąć w suahili
Ci bardziej obyci i tak by zaczaili
Jak będę chciał, to fanom sprzedam ciszę
Jak robić hajs, uczyły mnie ulice
Ja nie pamiętam wersów, lecz pamiętam te czasy
Głaskałeś krówki, jak byłeś niekumaty