Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
nobezprzesady
Posty: 639
Rejestracja: 05 wrz 2025, 1:15

Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego

Post autor: nobezprzesady »

Wyschnięty jak Tedego gardło,
Że dojebane, chłopina, nie żartuj.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17501
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego

Post autor: oldschool »

Na Kabatach chodzące bananowce, to nie z tego cyklu
Nie o wypracowywaniu Stanowskiemu zysków
W południe, na Południowym Śródmieściu
Siedzę w nowym Range Roverze nie dzięki szczęściu
jak ty frajerze
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1992
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego

Post autor: Clay »

gods bidness pisze: 25 cze 2026, 22:57 Wojtek prywaciarz nie zrzeszony w korporacji, dziś oprócz akcji prompcik
to wśród akcji swoich, po reklamach świeci mordą, hajsik robi
a Jaca smutny Stanowskiemu by obciągnął by go wziął no, do reklamy chociaż w OBI
Dzisiaj prócz akcji - rogi, Wojtek Sokół na stadionie se chałturę robi
choć zwykle dba o zwrotki, teraz to pierdoli

:bowdown:
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego

Post autor: Burak »

SWN pisze: 25 cze 2026, 23:07 Złożę dwie victorie, lewa na górze
Samsung Galaxy Note z nową baterią pozwala cieszyć się nawet dwa razy dłużej
Zapomniałeś już, że nie mieliśmy nic?
Nie tak dawno, z grupą lojalną, w STS pierwszy kupon dostajesz za darmo
gods bidness pisze: 25 cze 2026, 22:57 flaka na bęben, palec na enter
i pisze tera donos na komendę
:rotfl:
Ostatnio zmieniony 26 cze 2026, 0:31 przez Burak, łącznie zmieniany 1 raz.
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11503
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego

Post autor: 2rzyn »

Sokół, wjezdzam (co?!) ty promptera nie znasz?
Moze ci wyswietlic farmazony z twoich zeznan?
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5193
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego

Post autor: gods bidness »

Ej czy ty też stawiasz prompter do dołu?
Za mądry dla ciebie kto mądrzejszy od ogółu Sokołów?
Ej czy równasz w dół?
Jak ci braknie tekstu, to też niech braknie mu?
A w dupe chuj!
Za takie podejście
Wkuwać na pamięć, zamiast prompter użyć częściej.

Ej śmiej się śmiej zobaczysz jednak
twój tekst urwie się jak hejnał
gdy złapiesz zawieche i tekst zapomnisz
mi nic nie umknie, bo mam tu prompcik!

(ref)
Pomimo cuuuuuuuuudzej zawiści
Chuj ci na morde, bo i tak mam tu prompter!
Duuuużej nienawiści
Chuj ci na morde, bo i tak mam tu prompter!
Pomimo cudzej zawiści, dużej nienawiści
Chuj ci na morde, bo i tak mam tu prompter!
Z lojalnym składem, mamy prompter!
Wszyscy tuuuu
Mamy prompter!

(Promptery Samsung od teraz w dobrych sklepach RTV.)
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 8540
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego

Post autor: 2do5 »

Mogę użyć promptcika i odjebać tedzika
Mogę konać na aids, zarażając tedzika
Jantar czy Kukulska - wybrałbym mamę z dwóch
dzieciaki rozkminiały kim jest kurwa DJ Buhh
WesolyJozek
Posty: 550
Rejestracja: 14 sie 2025, 20:13

Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego

Post autor: WesolyJozek »

Rupert pisze: 25 cze 2026, 22:00 Tede jesteś rozjebusem
Z kodem sokół pierwszy zakład bez podatku
XDDDDDDDD
dogbert pisze: 06 lut 2026, 20:48 Kultura żydowska, dagestańska, czeczeńska i polsko-prawilno-uliczna, jako ostoja klasycystycznego homo-erotyzmu - analiza dzieł wybranych.
Awatar użytkownika
firma
Posty: 456
Rejestracja: 20 lut 2026, 17:37
Lokalizacja: uliczny dom wariatów

Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego

Post autor: firma »

z promptera? nie oceniaj, przynajmniej sam to pisze
a ci głos szwankuje od połyku z gratisem

jacus, charczysz do mikrofonu jak stara pizda
jutro dycha znizki na ksiazki z mojego wydawnictwa

akcja z prompterem to był tylko chwyt marketingowy
niedługo na prosto rtv agd i laski dla niewidomych
Ostatnio zmieniony 26 cze 2026, 4:35 przez firma, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bcn
Posty: 588
Rejestracja: 01 gru 2022, 8:15

Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego

Post autor: bcn »

jade z promptera to pa tera, jestes pala mieksza od jedkera
reszte dissu mozesz przesluchac jezeli juz dzis zamowisz wersje deluxe preorderu naszej nowej plyty zespolu SKOK™ z kodem sokół15 -15% znizki
lygrys pisze: 30 sty 2024, 14:01 Dzisiaj biję psa penisem po czole
Awatar użytkownika
TooMuchSmoke
Posty: 492
Rejestracja: 09 lut 2025, 20:23

Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego

Post autor: TooMuchSmoke »

W moim mieszkaniu, które nie jest moje,
tak gruby cwelu, od Piotrka je wynająłem.
U ciebie zawsze maminy obiad na stole,
u mnie akcje hardkorowe, spanie po klatkach na Ursynowie.
Za gruby becel te niegramotne kampanie,
Stanowski sypnie hajsem to chętnie tam zatańczę.
Lecz póki co Jacuś utykaj cipe,
do grobu jestem ZIPem, niebawem winyl full limited.
Dzieciak podbija ze swoich starych kwitem,
jego stary tez mi płaci, na nostalgii trzepie kitę.
U mnie modelka stęka, u ciebie flak i ręka,
Sokół - prosty chłopak, PROSTO ze Śródmieścia. ELO
starydobryhiphop
Posty: 183
Rejestracja: 27 mar 2026, 14:16

Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego

Post autor: starydobryhiphop »

nawet jakby ten beef się odpalił to najlepsze w nim chyba mamy już za sobą dzięki temu tematowi :D
Awatar użytkownika
Burr
Posty: 337
Rejestracja: 11 maja 2026, 12:13

Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego

Post autor: Burr »

@TooMuchSmoke jak dojebal
Junior Marketing Specialist
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
KoolSido
Posty: 79
Rejestracja: 04 sty 2026, 21:29

Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego

Post autor: KoolSido »

Nie byłeś nigdy topem serii resortowa córka
Ja matura w tibilisi ty warszawskie podwórka
Potem myślisz że skurwienie to programy w tvnie
Sprobuj buka reklamować z takim uszu rozstawieniem
nescafeklasyg
Posty: 489
Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:08

Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego

Post autor: nescafeklasyg »

Ja wolałem jak jędker z dyktafonem na ławeczce pisać teksty pierwsze, co nie znaczy że w 2k26 będe je pamiętał jeszcze
ELO
Awatar użytkownika
Burr
Posty: 337
Rejestracja: 11 maja 2026, 12:13

Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego

Post autor: Burr »

Wszyscy super pamięć, jebani
Nie nauczeni występować z prompterami

Na takie podejście brak mi słów (bo zapomniałem)
Junior Marketing Specialist
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
gagugi
Posty: 312
Rejestracja: 16 mar 2026, 0:23

Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego

Post autor: gagugi »

To tysiące literek, to setki słów
To jedna komedia, więc uderz w promptera
Nie poczuwaj się, uderz w promptera

Ja do tego mam proste podejście
A ty jeszcze krytykujesz mnie na mieście
Po co było deklarować konkretnie
Prawdziwi robią to z prompterem
starydobryhiphop
Posty: 183
Rejestracja: 27 mar 2026, 14:16

Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego

Post autor: starydobryhiphop »

Swoją drogą wersy „pamiętacie czy już zapomnieliście” jak pięknie się zestarzały
gagugi
Posty: 312
Rejestracja: 16 mar 2026, 0:23

Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego

Post autor: gagugi »

Promptery, nawet gdy zapomnisz, to Ci przypomną

Życie depcze pamięć długotrwałą

Ja jestem tylko narratorem
Specjalnie prompter tutaj wziąłem

Zepsuty prompter
Nieprzygotowanym bije dzwon

Prompter z temu, bo to Polska, nie elegancja Francja

Mówiłeś, że za drogi prompter prosto. Nie kupuj go. On nie jest dla lamusa

Tede ponad każdym
Promptujących traktuje jakby byli nikim

Będę czytał z promptera
Z promptera? Ehe!

Podsiadło, ty jesteś ekstraklasa
Szpan na maks
Ja szybko czytam

Teksty trzeba znać na pamięć, co by prompter się rozładował
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 619
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Pomóż Sokołowi napisać diss na Tedego

Post autor: Suseł »

Ty coś nawijasz, że zapomniałem kwestii?
Nawet bez promptera mój tekst ci się wyświetli
Mógłbym se dla zgrywy nawinąć w suahili
Ci bardziej obyci i tak by zaczaili
Jak będę chciał, to fanom sprzedam ciszę
Jak robić hajs, uczyły mnie ulice
Ja nie pamiętam wersów, lecz pamiętam te czasy
Głaskałeś krówki, jak byłeś niekumaty
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
ODPOWIEDZ