Re: Koza x Kuba Więcek - CZŁOWIEK ZWANY CISZĄ (27.05.2026) [zapowiedź]
: 11 kwie 2026, 11:46
autor: Malloy
zajebiste
Re: Koza x Kuba Więcek - CZŁOWIEK ZWANY CISZĄ (27.05.2026) [zapowiedź]
: 11 kwie 2026, 13:54
autor: Piroks
Album roku się szykuje, jeszcze kilka lat temu nikt nie uwierzyłby że Koza będzie do tego zdolny
Re: Koza x Kuba Więcek - CZŁOWIEK ZWANY CISZĄ (27.05.2026) [zapowiedź]
: 11 kwie 2026, 15:23
autor: baqlashan
Rap dla wiecznych studenciakow
Rewolucja przegrała, czas dorosnąć pedryle
Re: Koza x Kuba Więcek - CZŁOWIEK ZWANY CISZĄ (27.05.2026) [zapowiedź]
: 11 kwie 2026, 19:00
autor: tybdo_yntogliw
Prześliczny ten loop
Re: Koza x Kuba Więcek - CZŁOWIEK ZWANY CISZĄ (27.05.2026) [zapowiedź]
: 12 kwie 2026, 10:30
autor: horrypaz
Piroks pisze: ↑11 kwie 2026, 13:54
Album roku się szykuje, jeszcze kilka lat temu nikt nie uwierzyłby że Koza będzie do tego zdolny
BO NIE JEST przeciez lol, za to kuba więcek jest i to jeszcze jak.
koza spoko tutaj ale - moja psychika, demony, problemy, podane jak każdy, z rymami jak każdy, bez charyzmy.
przecież kubą zasypiający na klawiszu > cały wystpęp tutaj kozy. slimak zamulony kurwa czy oni mogą troche jaj i życia pokazać na tych loopach, albo chociaż zarymować coś kurwa nieoczywistego, albo jakieś pół przekminki fajnej a nie że jest smutnym cwelem i nikt go nie rozumie i mu CIĘŻKO jest
Re: Koza x Kuba Więcek - CZŁOWIEK ZWANY CISZĄ (27.05.2026) [zapowiedź]
: 12 kwie 2026, 10:59
autor: Piroks
chodziło mi raczej o to że koza w końcu zaczął być w całości przyjemny do słuchania. może nie pisze jeszcze jakichś super tekstów, ale jeśli odpalisz sobie pierwszą jego płytę z Więckiem, to on, tam aktywny przeszkadza że swoimi strasznie pretensjonalnymi i grafomańskimi tekstami (choć jeśli dalej będzie progresował z tą samą prędkością to może w przyszłości zostać jednym z lepszych tekściarzy w pl)
Re: Koza x Kuba Więcek - CZŁOWIEK ZWANY CISZĄ (27.05.2026) [zapowiedź]
: 13 kwie 2026, 13:25
autor: ngr
kurde na papierze powinienem to lubić, bo fajne wersy i Kuba Więcek zawsze dowozi, ale nie mogę przeskoczyć spierdolonego skrzeczącego wokalu Kozy
Re: Koza x Kuba Więcek - CZŁOWIEK ZWANY CISZĄ (27.05.2026) [zapowiedź]
: 13 kwie 2026, 19:19
autor: jogi
Wersy właśnie totalnie nijakie. Ciumciok bez charakteru, marudzi coś pod nosem. Zawód u mnie bo liczyłem na ten projekt troszkę.
Re: Koza x Kuba Więcek - CZŁOWIEK ZWANY CISZĄ (27.05.2026) [zapowiedź]
: 17 kwie 2026, 1:49
autor: edenmar
Re: Koza x Kuba Więcek - CZŁOWIEK ZWANY CISZĄ (2026)
: 17 kwie 2026, 7:41
autor: Krynew
Bity
Koza jak to Koza, nic odkrywczego. Czasem rzuci błyskotliwe wersy czasem ciumciok rap.
Re: Koza x Kuba Więcek - CZŁOWIEK ZWANY CISZĄ (2026)
: 17 kwie 2026, 17:23
autor: radioaktywnyodpad
Brakuje mi tu jakiegoś bangera jak Jarmusch lub Jezus. No ale album bardzo przyjemny, takie 7/10
Re: Koza x Kuba Więcek - CZŁOWIEK ZWANY CISZĄ (2026)
: 17 kwie 2026, 19:00
autor: yaml
Czasami nie rozumiem o czym ten Koza w ogóle pierdoli, ale niech się nie zmienia
Re: Koza x Kuba Więcek - CZŁOWIEK ZWANY CISZĄ (2026)
: 18 kwie 2026, 12:02
autor: KlejnotNilu71
Fajna płyta, kończący EXCALIBUR najlepszy jak dla mnie
Re: Koza x Kuba Więcek - CZŁOWIEK ZWANY CISZĄ (2026)
: 19 kwie 2026, 10:48
autor: radioaktywnyodpad
Excalibur to pierdolony majstersztyk istotnie
Re: Koza x Kuba Więcek - CZŁOWIEK ZWANY CISZĄ (2026)
: 21 kwie 2026, 19:14
autor: tybdo_yntogliw
Fajne, Koza pierdoli bzdury, ale tak naprawdę on mógłby dawać rapy jak do reklamy serka Hochland i na jedno by wyszło, ale wiadomo po co przyszliśmy: Więcek dobrze daje
Re: Koza x Kuba Więcek - CZŁOWIEK ZWANY CISZĄ (2026)
: 07 maja 2026, 20:26
autor: jogi
Wywiad imo >>> płyta.
Re: Koza x Kuba Więcek - CZŁOWIEK ZWANY CISZĄ (2026)
: 14 maja 2026, 12:33
autor: Marekk
Dobra plyta, propsy
Re: Koza x Kuba Więcek - CZŁOWIEK ZWANY CISZĄ (2026)
: 05 cze 2026, 16:27
autor: Luxair
jogi pisze: ↑07 maja 2026, 20:26
Wywiad imo >>> płyta.
On tam powiedział "pasta western" dla beki czy się jebnął?
Re: Koza x Kuba Więcek - CZŁOWIEK ZWANY CISZĄ (2026)