Soulpete & Karwel - .GOD DAM (2026)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Pomiot_Liryczny
Posty: 424
Rejestracja: 11 sie 2025, 14:41

Re: Soulpete & Karwel - .GOD DAM (??.02.2026) [Zapowiedź]

Post autor: Pomiot_Liryczny »

ale daj to mp3 kuhwa
Przekaz głęboki kurwa jak głębokie gardło :crazy: :oops:
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 9398
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Soulpete & Karwel - .GOD DAM (??.02.2026) [Zapowiedź]

Post autor: FruitOffTheWall »

zajebisty ten numer pięści goryla
rip zioloziolo
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti

owoc dziwko może wszystko
Awatar użytkownika
Pomiot_Liryczny
Posty: 424
Rejestracja: 11 sie 2025, 14:41

Re: Soulpete & Karwel - .GOD DAM (??.02.2026) [Zapowiedź]

Post autor: Pomiot_Liryczny »

do peta już doszły płyty więc pewnie zaczyna wysyłke, ktoś na ślizgawce kupił?
Przekaz głęboki kurwa jak głębokie gardło :crazy: :oops:
nnmg84200
Posty: 33
Rejestracja: 31 maja 2019, 17:53

Re: Soulpete & Karwel - .GOD DAM (??.02.2026) [Zapowiedź]

Post autor: nnmg84200 »

Nawet dostałem za opóźnienie 2 cd jako gratis, dzięki
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 6071
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Soulpete & Karwel - .GOD DAM (5.02.2026)

Post autor: ConeyIsland »



Karwel dobra forma, podoba mi się płytka, jest słuchane :oops:
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 9377
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Soulpete & Karwel - .GOD DAM (5.02.2026)

Post autor: Jose »

lubię pana Karwela, ale trochę mnie zmuliło za pierwszy razem tbh, dam jeszcze szansę
2rzyn pisze: 20 sty 2024, 9:32 Dlaczego Tede Królem Jest
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 5689
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Soulpete & Karwel - .GOD DAM (2026)

Post autor: Prez »

No średnie to jest, tylko Słyszysz co chcesz zostaje na playliscie. Było minęło fajny patent, ale też na max kilka odsłuchów
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
Raperzy, choć lecą okropnie, wszędzie się pchają
Jedyne co robią wielokrotnie, to mnie wkurwiają
Marekk
Posty: 626
Rejestracja: 20 kwie 2020, 21:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Soulpete & Karwel - .GOD DAM (2026)

Post autor: Marekk »

Dla mnie z okazji to chyba pierwszy dluzszy kontakt z Karwelem i bardzo pozytywnie oceniam ten material
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 6071
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Soulpete & Karwel - .GOD DAM (2026)

Post autor: ConeyIsland »

tybdo_yntogliw
Posty: 364
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:08
Lokalizacja: TEDE - CHILLWAGON

Re: Soulpete & Karwel - .GOD DAM (2026)

Post autor: tybdo_yntogliw »

Pięści Goryla :bowdown:
tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60tedashi60
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 6071
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Soulpete & Karwel - .GOD DAM (2026)

Post autor: ConeyIsland »

LJ Karwel & Soulpete - „Mad Dog”: winyl i kaseta na SORAW.PL
Pierwsza część „wściekłej” trylogii, która ukaże się na winylu i kasecie już w te wakacje.
Ft: Shellerini, Biak, DJ Kaczy, DJ Te
Mix/master: Eprom Sounds Studio
Okładka/grafika: Michał Madej
W skład trylogii wchodzą:
„MAD DOG” (2020)
„.GOD DAM” (2026)
„MAD GOD” (TBA)
ODPOWIEDZ