Kategoria poświęcona wykonawcom.
Moderatorzy: instinkt, luk0as
-
Parlae
- Posty: 9296
- Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29
Post
autor: Parlae »
Kolejny banger

Parlae
-
luk0as
- Moderator
- Posty: 1777
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01
Post
autor: luk0as »
generational run
ok is the hardest, I swear to God
We gon' be okay
luk0as
-
mailo
- Posty: 53
- Rejestracja: 01 gru 2022, 18:34
Post
autor: mailo »
świetne, ciapak tego roku
cmaz pisze:
opanuj się dzieciaku, schowaj nóż, pogoń torbę cracku
mailo
-
000
- Posty: 282
- Rejestracja: 30 mar 2021, 9:36
- Lokalizacja: MONEYWORLD
Post
autor: 000 »
nawet ciapak dekady a crush to arcydzielo naprawde
000
-
Parlae
- Posty: 9296
- Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29
Post
autor: Parlae »
Nowy leak:
Parlae
-
luk0as
- Moderator
- Posty: 1777
- Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01
Post
autor: luk0as »
w sumie to nic specjalnego, chyba najslabsze z jego ostatnich dropow
ok is the hardest, I swear to God
We gon' be okay
luk0as
-
kelsohmm
- Posty: 835
- Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:36
Post
autor: kelsohmm »
fajną muzyke chłopak robi :kciuk:
możesz mi mówić daquan
kelsohmm