Strona 100 z 109
Re: Buty
: 17 maja 2024, 22:38
autor: DrOctopus
Polecam taki zestaw jaki mam:
Nike Air Max Vomero 16 - mega wygodne buty do biegania, których używam też do chodzenia
Nike Air Max 1 - wiadomo
Addidas trailrider - mega wygodne do śmigania w terenie
Tommy Jeans technical runner
Plus jakieś buty do garnituru.
Zacząłem myśleć o butach jako teamie, w którym wiadomo pojedyncze buty mogą być gorsze lub lepsze, ale trzeba skomponować zestaw na każdą okazję.
Re: Buty
: 29 maja 2024, 10:09
autor: Wiewior
Koledzy, które buty na boost'cie najlepsze na letnie upały?
Re: Buty
: 29 maja 2024, 10:26
autor: zemsta1camzata
ja mam dwie pary ultraboostow i spoko są
Re: Buty
: 29 maja 2024, 12:07
autor: Sidd
Alpha Trainer 5 od Nike, do cardio na siłce i okazjonalnego gra w kosza - proszę o opinie
Re: Buty
: 31 maja 2024, 22:46
autor: xou
strobe pisze: ↑15 maja 2024, 14:17
Stan Smith Lux to jest raczej to czego szukasz
luxy maja zolta podeszwe i sa tylko na stronie adidasa, ale gowno
Re: Buty
: 01 cze 2024, 7:19
autor: Kalom
flyknity racery te airmaxowe są git czy nie
Re: Buty
: 01 cze 2024, 10:40
autor: 2do5
wyglądają okropnie, jak już flyknity to tylko stare modele bez systemu, ale trzeba szukać po grupkach
Re: Buty
: 09 cze 2024, 17:00
autor: FLoo
Jaki jest fajny model HOKA tak na codzień do chodzenia?
Re: Buty
: 12 cze 2024, 8:18
autor: Haqs
Moje w miare nowe airmaxy (w sensie nie ze zajechana 3 lata a noszone sporadycznie maja rok) zaczely w jednym bucie wydawac taki dziwny dziwek przy chodzeniu. Na bank cos z poduszka. Da sie cos takiego naprawic? Gdyby nie to ze maja dla mnie znaczcenie sentymentalne to bym wyrzucil ale no watpie by szewc czym takim sie zajmowal?
Re: Buty
: 12 cze 2024, 8:31
autor: wrubel
dostała się woda i będą piszczeć, jak wyschną to przestanie i tak w kółko, nic z tym nie zrobisz
Re: Buty
: 12 cze 2024, 9:04
autor: dzeske
FLoo pisze: ↑09 cze 2024, 17:00
Jaki jest fajny model HOKA tak na codzień do chodzenia?
marka butów typowo biegowych , sam mam i mega polecam do biegania. Do chodzenia na co dzień nie widziałem ciekawych modeli

Re: Buty
: 19 cze 2024, 13:58
autor: kr0pka
szukam jakiegoś buta na upały z siatką w miarę klasycznym kroju, z jakąś nierzucającą się w oczy podeszwą, może być kolorowy a nawet powinien
flyknity multicolory były piękne, wygodne i idealne no ale ich już nie sprzedają
Re: Buty
: 19 cze 2024, 17:16
autor: SWN
Szare ultraboosty są obecnie za 679, pozostałe za 849 -
https://www.adidas.pl/ultraboost-1.0-shoes/HQ4200.html
Normalny krój (w przeciwieństwie do tych nowych z kosmiczną podeszwą połowy buta), leciutkie, chyba najwygodniejsze buty jakie nosiłem na równi z wspomnianymi nitkami, przy czym w nitkach czułem się jakbym po każdym krzywym kroku mógł skręcić sobie kostkę, a tutaj i wygodne i stabilne. Wbrew zaleceniom wpierdalam do pralki obwiązane jak roshe i żyją, także z czyszczeniem też łatwo. Tylko no z tą kolorowością lipa.
Re: Buty
: 19 cze 2024, 20:35
autor: trez
Identyczne wyrwałem ostatnio na lounge za 300 z kawałkiem, tylko granatowe. Również polecam.
Re: Buty
: 19 cze 2024, 22:00
autor: oyama
Nike Go FlyEase, moze Asics (gwarancja stabilizacji i wygody w upalne lato, ale jest duza rozpietosc cenowa i musisz sam zerknac na ich strone). Najlepiej byloby wziac Nike Free Run albo Flyknit (moje ulubione nitki), tylko ciezko z dostepnoscia. Zerknij tez Nike Pegasus.
Re: Buty
: 19 cze 2024, 22:12
autor: ART
flyease dobre buty dla babci, pegasusy sa do biegania
Re: Buty
: 19 cze 2024, 22:35
autor: Pvsio
ja lubie w nmd r2 śmigać ale dużo osób narzeka na nie z tego co kojarze, ale mi się sprawdzają, wygodne przewiewne stabilne
Re: Buty
: 20 cze 2024, 20:46
autor: rzulf
miał ktoś doświadczenia z butami Mizuno?
Re: Buty
: 20 cze 2024, 21:48
autor: Wtn
ja mam korki mizuno na piłeczke a co tam
Re: Buty
: 20 cze 2024, 21:50
autor: emcess
ja też mam na parkiet buty i takie zwykłe retro biegówki, jakościowo ok, poziom Saucony