Strona 98 z 315
Re: Ekstraklasa
: 23 maja 2022, 15:58
autor: jajca
nie wiadomo, bo dzialacze uznali, ze pokazanie kibicom wiecej niz jednej osoby moze ich przerosnąć. Jacek Zielinski powiedzial
Przedstawimy tylko pierwszego trenera, aby nie rozpraszać uwagi kibiców, choć sztab mamy już skompletowany niemalże w 100 procentach.
Re: Ekstraklasa
: 23 maja 2022, 17:04
autor: gogi
to ładnie kloszard dopierdolił
Re: Ekstraklasa
: 23 maja 2022, 17:09
autor: jajca
az strach pomyslec co by bylo, gdyby Rakow mial jakiegos napastnika
Re: Ekstraklasa
: 23 maja 2022, 18:37
autor: FruitOffTheWall
on dał dojebane info na temat tego ze raków bojkotuje galeXDD
Re: Ekstraklasa
: 23 maja 2022, 18:50
autor: joey
a potem się okazało, że chodziło o Wisłę K
raków, tylko źle usłyszał
jeśli chodzi o sztab Runjaicia, to na ten moment na pewno Dowhań i ten Rogić, reszta nazwisk wkrótce
Re: Ekstraklasa
: 23 maja 2022, 18:56
autor: VBSW
I chuj, Pan Piłkarz Josue odchodzi.
Pewnie Muciego też wypierdolą i zostanie DREWNO TEAM. Idź w chuj. Niech przynajmniej Nawrockiego wykupią bo kolejny sezon z Wieteską się pierdolić to w pizdu, ale znając życie to jak wykupią to od razu sprzedadzą.
Re: Ekstraklasa
: 23 maja 2022, 19:23
autor: mas
Czy jest w tym roku bardziej wkurwiajacy dziennikarz niż Wąsowski?
Re: Ekstraklasa
: 23 maja 2022, 19:38
autor: VBSW
joey pisze: ↑23 maja 2022, 18:50
jeśli chodzi o sztab Runjaicia, to na ten moment na pewno Dowhań i ten Rogić, reszta nazwisk wkrótce
Info od Woytka: Malarz ma dołączyć do sztabu.
Re: Ekstraklasa
: 23 maja 2022, 20:34
autor: potter
No to kto MVP? Stawiam na Iviego, gala właśnie się zaczyna
Re: Ekstraklasa
: 23 maja 2022, 20:52
autor: Jasek
VBSW pisze: ↑23 maja 2022, 18:56
I chuj, Pan Piłkarz Josue odchodzi
skąd info
Re: Ekstraklasa
: 23 maja 2022, 21:07
autor: joey
na tyle, na ile się orientuję w sytuacji, to nic nie ma na rzeczy. Josue ma ważny kontrakt do końca przyszłego sezonu, oferta do klubu żadna nie wpłynęła, a i on też dobrze się tu czuje (może na boisku ma ciężary, ale poza nim jeden z liderów drużyny, w ogóle niebywały casus jak na gościa, który tak krótko tu jest) i raczej na siłę nie powinien próbować się stąd wydostać
aczkolwiek nie zdziwię się, jak wycygani jakąś podwyżkę do końca bieżącej umowy xd

Re: Ekstraklasa
: 23 maja 2022, 21:21
autor: jajca
Njdziwniejsza sprawa, której początkowo nie zakładaliśmy, jest taka, że Josue troszkę zakochał się w Legii
Re: Ekstraklasa
: 23 maja 2022, 21:34
autor: joey
czas mnie zweryfikuje, ale tu jest trochę inny casus; nie tylko jeśli chodzi o zapisy kontraktowe, bo mental też trochę na innym poziomie
a forek kibicowskich to bym nie czytał w kontekście transferów, straszne szambo xd
Re: Ekstraklasa
: 24 maja 2022, 13:36
autor: Prez
Przepis o młodzieżowcu zostaje.
Kluby początkowo były na "nie", ale z czasem zaczęły zmieniać zdanie. PZPN uznał, że na reformę PJS i przepisu o młodzieżowcu potrzeba czasu.
Temat zmian wróci przed sezonem 2023/24.
Re: Ekstraklasa
: 24 maja 2022, 13:42
autor: mql
ciekawe, ze Lech tak pchal ten przepis o młodzieżowcu przed sezonem, gdy jak na złość nie szykuje się żaden młodzian z miejsca do pierwszego skladu
ale ofc liczę na eksplozję talentu Szymczaka/Antczaka/Kozubala/Pingota (a najlepiej całej czwórki)
Re: Ekstraklasa
: 24 maja 2022, 13:56
autor: joey
szczerze mówiąc, nie śledziłem tematu, więc nie do końca wiem, skąd lament o ten przepis, ale czy ja dobrze rozumiem, że Kulesza był na początku za zniesieniem i dopiero teraz się wycofał?
Re: Ekstraklasa
: 24 maja 2022, 14:02
autor: gogi
joey pisze: ↑24 maja 2022, 13:56
skąd lament o ten przepis
bo Raków nie ma wystarczająco dobrych młodzieżowców
Re: Ekstraklasa
: 24 maja 2022, 14:04
autor: mql
no ugułem jego obalenie miało być formalnością, optował za tym mocno Raków (który - zdawałoby się - przez wysoko postawionego hehe Cygana będzie mocarzem na ringu), a za pozostawieniem byli raczej ci opierający się w jakiejś mierze na akademiach (i to podobno nie Pogoń, która trzeźwo twierdziła, że przepis przepisem, a oni na młodych Polaków i tak będą stawiać), dla Kuleszy też przyjemniej byłoby się pozbyć kolejnego złogu po Zibim, zwłaszcza takigo co do którego nie ma konsensusu
ale cos ewidentnie się odkręciło, sojusze się lekko pozmieniały, a Kulesza jest przecież zaskakująco elastyczny
z drugiej strony o prawdopodobnym zniesieniu rzeczonego przepisu intensywnie wypowiadał się sympatyczny WONS, wiec nie można wykluczyć, ze znowu coś mu się źle usłyszało i już tak to ciągnął
Re: Ekstraklasa
: 24 maja 2022, 14:20
autor: mas
joey pisze: ↑24 maja 2022, 13:56
skąd lament o ten przepis
bo jest niepotrzebny, stwarza wiele problemów i sumarycznie raczej szkodzi niż pomaga rozwojowi piłkarzy
Re: Ekstraklasa
: 24 maja 2022, 14:45
autor: jajca
odwazna teza, rozwinalbys? czesto sie mowi, ze demoralizuje to mlodziezowca, ktory ma pewny plac i nie musi sie starac, ale tu chyba chodzi o szersze spojrzenie niz rozwoj pojedynczych pilkarzy - czyli o pchniecie klubow do inwestowania w szkolenie