Strona 98 z 98
Re: Perfumy
: 24 cze 2026, 13:35
autor: wrubel
kropka brzmisz jak perfumowy sini
Re: Perfumy
: 24 cze 2026, 14:07
autor: mas
rel.
Re: Perfumy
: 24 cze 2026, 14:22
autor: ART
chrum kwik jak mozna lubic perfumy
Re: Perfumy
: 24 cze 2026, 14:25
autor: wrubel
chyba nie zrozumiałaś
Re: Perfumy
: 24 cze 2026, 14:26
autor: ART
powachal se spodobaly mu sie i dal znac co tu rozumiec ciotodronie
Re: Perfumy
: 24 cze 2026, 14:27
autor: wrubel
no właśnie to było proste dlaczego nie zrozumiałaś
Re: Perfumy
: 24 cze 2026, 14:28
autor: Malloy
czy to już aromafilstwo?
Re: Perfumy
: 24 cze 2026, 14:29
autor: ART
ciagnij sie kurewko
Re: Perfumy
: 24 cze 2026, 14:40
autor: Esdoer
Ja ostatnio wziąłem odlewke Nicocello i o ile propsuję ten zapach i zdecydowanie powiedziałbym, że to moje ulubione cytrusy, to jednak cena za mililitr nieakceptowalna żeby butlę kupować. Nocologne i Pomegranoudh mi za to w ogóle nie podeszły, ale to tylko w salonie na pasku obczajałem.
Edit: nie widziałem nowej strony xd
Re: Perfumy
: 24 cze 2026, 14:42
autor: ART
a angel dust lubicie? mnie troche ten pieprz tam wkurwia
Re: Perfumy
: 24 cze 2026, 15:11
autor: ffeee
a co ciebie nie wkurwia
Re: Perfumy
: 24 cze 2026, 18:38
autor: Milahovic
Warto powijać Sunrise On The Red Sand Dunes w ciemno żeby się tanio oblewać w upały?
Koleżanka z roboty ma Elegantly Tokyo od Zary i bardzo fajny zapach. Czuje w nim intensywne winogrono.
Dodano po 6 minutach 37 sekundach:
https://www.fragrantica.pl/perfumy/Zara ... 35608.html to też brzmi ciekawie... przyda się tani MYSLF. Trzeba będzie się przejść do Zary i sprawdzić co tam nowego mają.
Re: Perfumy
: 24 cze 2026, 19:12
autor: oyama
daj znac jak wezmiesz te zapachy z Zary, bo tez kiedys kupilem zestaw od nich i byly zajebiste. Za MYSLF ja dostalem propsy, ale pamietam, ze slabo je czulem. Teraz jako main mam Valentino Born In Roma Coral Fantasy Uomo i tez zbieraly propsy od kolezanek, mimo, ze sam malo je czuje.
miesiac temu zamowilem arabskie Armaf Checkmate King i Arabiyat Prestige Fahad Gaze na zime. Bekowe maja flakony, ale git pachna.