Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.
Moderator: wrubel
wrubel
Moderator
Posty: 5093 Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Post
autor: wrubel » dzisiaj, 13:35
kropka brzmisz jak perfumowy sini
wrubel
mas
Posty: 6129 Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:40
Post
autor: mas » 53 min temu
rel.
CobraBOY pisze: ↑ 25 wrz 2025, 17:43
to juz wolę polecieć na ręcznym albo zaczepić jakąś bezdomną czy emerytkę
mas
ART
Posty: 16746 Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia
Post
autor: ART » 38 min temu
chrum kwik jak mozna lubic perfumy
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa
rym | last.fm
ART
wrubel
Moderator
Posty: 5093 Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Post
autor: wrubel » 34 min temu
chyba nie zrozumiałaś
wrubel
ART
Posty: 16746 Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia
Post
autor: ART » 34 min temu
powachal se spodobaly mu sie i dal znac co tu rozumiec ciotodronie
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa
rym | last.fm
ART
wrubel
Moderator
Posty: 5093 Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Post
autor: wrubel » 33 min temu
no właśnie to było proste dlaczego nie zrozumiałaś
wrubel
Malloy
Palma w Kali
Posty: 5871 Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08
Post
autor: Malloy » 31 min temu
czy to już aromafilstwo?
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Prawda jest prosta i przykra, nie jara was troska, a krzywda
Tyle zrozumieć to dar a nie wyrok i dlatego nie pluję na czas jaki minął
Malloy
ART
Posty: 16746 Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia
Post
autor: ART » 31 min temu
ciagnij sie kurewko
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa
rym | last.fm
ART
Esdoer
Posty: 484 Rejestracja: 18 cze 2019, 14:39
Post
autor: Esdoer » 20 min temu
Ja ostatnio wziąłem odlewke Nicocello i o ile propsuję ten zapach i zdecydowanie powiedziałbym, że to moje ulubione cytrusy, to jednak cena za mililitr nieakceptowalna żeby butlę kupować. Nocologne i Pomegranoudh mi za to w ogóle nie podeszły, ale to tylko w salonie na pasku obczajałem.
Edit: nie widziałem nowej strony xd
Esdoer
ART
Posty: 16746 Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia
Post
autor: ART » 17 min temu
a angel dust lubicie? mnie troche ten pieprz tam wkurwia
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa
rym | last.fm
ART