Strona 10 z 24

Re: Chillwagon

: 16 cze 2020, 23:28
autor: moxxi
Klip dopiero o północy, a już wiadomo jak to będzie wyglądać dzięki pan kooza

Re: Chillwagon

: 16 cze 2020, 23:57
autor: daveyo
chillwagon - robale
Spoiler

Re: Chillwagon

: 17 cze 2020, 0:08
autor: afterlight
gowno szpaku jaka nuda ja pierdole myslalem ze nie rzuci znowu tej zwrotki co zwykle ale jednak nawet tutaj trzyma sie konwencji ziomale + jest cięzko + tata + gugu

Re: Chillwagon

: 17 cze 2020, 0:12
autor: moxxi
Hahahaha o ja pierdole jakie gówno

Top 10 najgroźniejszych raperów

1. Qry

Re: Chillwagon

: 17 cze 2020, 0:13
autor: ksiazenieporzadek
top 10 najnudniejszych raperów

1. szpaku

Re: Chillwagon

: 17 cze 2020, 0:13
autor: daveyo
Dla mnie mega stylowy track, fakt Szpaku aż tak nie zachwycił, ale to jest nadal konkret zwrota. Qry, ogień, ostatnio daje naprawdę dojebane rzeczy i słychać, że dopracowuje swój styl i wie jak to pchnąć dalej. A Borixon jak to Borixon rozkurwia swoją stylowością, kreatywnością, pomysłem na zwrotki i po prostu bawi się muzyką na pełnym luzie. Zajebisty kawałek.

Re: Chillwagon

: 17 cze 2020, 0:15
autor: ikko

Re: Chillwagon

: 17 cze 2020, 0:23
autor: Stary_G
Pierwszy w Polsce UK DRILL :rotfl:
Wałek żenujący, aczkolwiek Borygo w formie i czekam na jego solo z ręką w majtach.
A szpaku... :bag:

Re: Chillwagon

: 17 cze 2020, 0:44
autor: loco
to brzmi jak jakiś blend z doklejoną zwrotką szpaka. za chuj on nie pasuje do tej ekipy

Re: Chillwagon

: 17 cze 2020, 1:31
autor: oKulTywowany
+1 Jak wszyscy wyżej , refren bardzo mi się kojarzy z tym z Opowieści z Krypty , Szpak w tym roku same zawody :roll:

Re: Chillwagon

: 17 cze 2020, 2:35
autor: vampmoney
Chillwagon na drillach ja pierdole

Re: Chillwagon

: 17 cze 2020, 8:16
autor: Holden
Dawno takiego GÓWNA nie słyszałem a ten qra jest gorszy od bedoesa :bag:

Wysryw bitów ala uk drill nas czeka niestety

Re: Chillwagon

: 17 cze 2020, 10:41
autor: ogkush
daveyo pisze: 17 cze 2020, 0:13 Dla mnie mega stylowy track, fakt Szpaku aż tak nie zachwycił, ale to jest nadal konkret zwrota. Qry, ogień, ostatnio daje naprawdę dojebane rzeczy i słychać, że dopracowuje swój styl i wie jak to pchnąć dalej. A Borixon jak to Borixon rozkurwia swoją stylowością, kreatywnością, pomysłem na zwrotki i po prostu bawi się muzyką na pełnym luzie. Zajebisty kawałek.
sa propsy od daveyo, lepiej nie puszczac, taki wyznacznik ale sprawdze dla borixona tu mozesz miec racje

jeszcze spermisz do jakis trash lasek dianek damn :bag:

Re: Chillwagon

: 17 cze 2020, 10:52
autor: kasby
ale gowno :bag: :bag:

Re: Chillwagon

: 17 cze 2020, 11:06
autor: onizuka
Rekin zjada wszystkich młodziaków z jakimi jest na tracku, piękna sprawa

Re: Chillwagon

: 17 cze 2020, 11:30
autor: Jasek
trochę jak nauczyciel w szkole specjalnej

Re: Chillwagon

: 17 cze 2020, 11:34
autor: niuhniuh
szpaku co track to samo, skończżesz wyć chłopie. no i brawo, zjadłeś robale dla teledysku z chillwagonem. warto było? dumny jesteś?

Re: Chillwagon

: 17 cze 2020, 11:34
autor: Artazz
Ale tutaj to nawet Borixon jakąś chujozę dał, tego się nie da słuchać ogółem

Re: Chillwagon

: 17 cze 2020, 13:06
autor: Rozpierdalator
Borixon ciekawie, reszcie nie wiem o co chodzi, a Szpaku niech spierdala. Łudziłem się, że coś wymyśli ale widocznie na chuj :bag: . No i trzeba przyznać że tak średnio sobie radzą z tym drillowym bitem. IMHO UK Drill jest fajny właśnie kiedy nie drze się na nim pizdy, a nawija spokojnie, co pokazał Koldi w Hot16. Myślę, że spokojnie można uznać track za asłuchalny :D

Re: Chillwagon

: 17 cze 2020, 13:47
autor: dutchie
ja pierdole ktoś jest w stanie zarzucić to na słuchawki?