czy będzie to pierwszy nieoficjalny zlot ślizgawkiewiczów?
Dodano po 2 minutach 18 sekundach:
polski gfunk sprawdź to dzieciaku
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 14:29
autor: firma
igorzastyy pisze: ↑wczoraj, 14:26
Wiesz z kim składasz wielokrotne dziwko?
sprawdz se w apce skurwysynu
czy sie znasz na skladaniu rymow
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 15:28
autor: Snus
Kurcze ja nie wiem ale to jest niepokojące że kolo chce 30 browarów w knajpie opłacić byleby lodzie ściągnęli te apke, co w niej musi być? Bot który wykopuje bitcoina dla Taki Jeden Krzysztof?
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 15:33
autor: marmolad_k2
Burak pisze: ↑wczoraj, 14:29
czy będzie to pierwszy nieoficjalny zlot ślizgawkiewiczów?
Dodano po 2 minutach 18 sekundach:
polski gfunk sprawdź to dzieciaku
Czuję się zmolestowany po obejrzeniu tego klipu.
Dodano po 42 sekundach:
Co to w ogóle są za tagi w tytule
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 15:47
autor: oldschool
@bylerymdorymu nie potrzebujecie może Senior NEET Developera? @saturn pewnie dalej szuka pracy.
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 16:03
autor: Luxair
Był programistą i miał patent: stawiał browce, ściągał ślizgerów na appkę
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 16:39
autor: Burak
Snus pisze: ↑wczoraj, 15:28
Kurcze ja nie wiem ale to jest niepokojące że kolo chce 30 browarów w knajpie opłacić byleby lodzie ściągnęli te apke, co w niej musi być? Bot który wykopuje bitcoina dla Taki Jeden Krzysztof?
Śmiej się śmiej, duże firmy jak np Paypal też zaczynały w nietypowy sposób, rozdając pieniądze do użycia przez swoich pierwszych klientów, a potem osobom zarejestrowanym z ich reflinka, w tym szaleństwie jest metoda.
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 16:41
autor: marmolad_k2
Taki jeden Krzysztof to będzie nowy tiktok, tylko że rapowy
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG
: 25 cze 2026, 18:20
autor: bylerymdorymu
Czy ktoś komu wysłałem kupon jeśli go użył mógłby dać tu znać? Chodzi tylko o to, żeby ludzie widzieli na 100%, że to jest legit. Ale jesli trzymacie na potem to oczywiście luz. @Burr@zemsta1camzata
Dla osób spoza Warszawy jeszcze są dwa kupony 50zł, wysyłam tego samego dnia.
Na meetup jest jeszcze dużo miejsc, może będą jakieś osoby ze środowiska, ale one się nie wliczają w pule. Każdy z forum z avatarem SLG jest zaproszony.
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI)
: 25 cze 2026, 18:29
autor: Burak
Potwierdzam, kupon full legit no scam
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI)
: 25 cze 2026, 19:17
autor: Burr
bylerymdorymu pisze: ↑wczoraj, 18:20
Czy ktoś komu wysłałem kupon jeśli go użył mógłby dać tu znać? Chodzi tylko o to, żeby ludzie widzieli na 100%, że to jest legit. Ale jesli trzymacie na potem to oczywiście luz.
@Burr @zemsta1camzata
Dla osób spoza Warszawy jeszcze są dwa kupony 50zł, wysyłam tego samego dnia.
Na meetup jest jeszcze dużo miejsc, może będą jakieś osoby ze środowiska, ale one się nie wliczają w pule. Każdy z forum z avatarem SLG jest zaproszony.
Działa, 100% legit
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI)
: 25 cze 2026, 19:22
autor: gods bidness
Burak pisze: ↑wczoraj, 14:29
czy będzie to pierwszy nieoficjalny zlot ślizgawkiewiczów?
Dodano po 2 minutach 18 sekundach:
polski gfunk sprawdź to dzieciaku
Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI)
: 25 cze 2026, 19:37
autor: marmolad_k2
Ja już otrzymałem kupon, dwa czisburgery w cenie jednego + colka gratis.