Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI)

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
igorzastyy
Posty: 2436
Rejestracja: 12 mar 2023, 22:57

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

Post autor: igorzastyy »

Wiesz z kim składasz wielokrotne dziwko?
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9657
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

Post autor: Burak »

czy będzie to pierwszy nieoficjalny zlot ślizgawkiewiczów?

Dodano po 2 minutach 18 sekundach:


polski gfunk sprawdź to dzieciaku 🔥
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
firma
Posty: 432
Rejestracja: 20 lut 2026, 17:37
Lokalizacja: uliczny dom wariatów

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

Post autor: firma »

igorzastyy pisze: wczoraj, 14:26 Wiesz z kim składasz wielokrotne dziwko?
:rotfl:
sprawdz se w apce skurwysynu
czy sie znasz na skladaniu rymow
Snus
Posty: 143
Rejestracja: 08 paź 2019, 16:12

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

Post autor: Snus »

Kurcze ja nie wiem ale to jest niepokojące że kolo chce 30 browarów w knajpie opłacić byleby lodzie ściągnęli te apke, co w niej musi być? Bot który wykopuje bitcoina dla Taki Jeden Krzysztof?
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6681
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

Post autor: marmolad_k2 »

Burak pisze: wczoraj, 14:29 czy będzie to pierwszy nieoficjalny zlot ślizgawkiewiczów?

Dodano po 2 minutach 18 sekundach:


polski gfunk sprawdź to dzieciaku 🔥
Czuję się zmolestowany po obejrzeniu tego klipu.

Dodano po 42 sekundach:
Co to w ogóle są za tagi w tytule :lol:
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 17495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

Post autor: oldschool »

@bylerymdorymu nie potrzebujecie może Senior NEET Developera? @saturn pewnie dalej szuka pracy.
Ona mnie pyta skąd woń tej esencji
To zbita kula spod kutasencji
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 6254
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

Post autor: Luxair »

Był programistą i miał patent: stawiał browce, ściągał ślizgerów na appkę
AMEX, no cap, 800 score
They wonder how... how I QAP like that
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9657
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

Post autor: Burak »

Snus pisze: wczoraj, 15:28 Kurcze ja nie wiem ale to jest niepokojące że kolo chce 30 browarów w knajpie opłacić byleby lodzie ściągnęli te apke, co w niej musi być? Bot który wykopuje bitcoina dla Taki Jeden Krzysztof?
Śmiej się śmiej, duże firmy jak np Paypal też zaczynały w nietypowy sposób, rozdając pieniądze do użycia przez swoich pierwszych klientów, a potem osobom zarejestrowanym z ich reflinka, w tym szaleństwie jest metoda.
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6681
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

Post autor: marmolad_k2 »

Taki jeden Krzysztof to będzie nowy tiktok, tylko że rapowy
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Awatar użytkownika
bylerymdorymu
Posty: 122
Rejestracja: 27 mar 2026, 22:20

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG

Post autor: bylerymdorymu »

Czy ktoś komu wysłałem kupon jeśli go użył mógłby dać tu znać? Chodzi tylko o to, żeby ludzie widzieli na 100%, że to jest legit. Ale jesli trzymacie na potem to oczywiście luz.
@Burr @zemsta1camzata

Dla osób spoza Warszawy jeszcze są dwa kupony 50zł, wysyłam tego samego dnia.

Na meetup jest jeszcze dużo miejsc, może będą jakieś osoby ze środowiska, ale one się nie wliczają w pule. Każdy z forum z avatarem SLG jest zaproszony.
CEO
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333

SLG appka na Google Play:
viewtopic.php?t=13156

Sociale:
https://www.youtube.com/@TakiJedenKrzysztof
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9657
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI)

Post autor: Burak »

Potwierdzam, kupon full legit no scam
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
Burr
Posty: 325
Rejestracja: 11 maja 2026, 12:13

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI)

Post autor: Burr »

bylerymdorymu pisze: wczoraj, 18:20 Czy ktoś komu wysłałem kupon jeśli go użył mógłby dać tu znać? Chodzi tylko o to, żeby ludzie widzieli na 100%, że to jest legit. Ale jesli trzymacie na potem to oczywiście luz.
@Burr @zemsta1camzata

Dla osób spoza Warszawy jeszcze są dwa kupony 50zł, wysyłam tego samego dnia.

Na meetup jest jeszcze dużo miejsc, może będą jakieś osoby ze środowiska, ale one się nie wliczają w pule. Każdy z forum z avatarem SLG jest zaproszony.
Działa, 100% legit
Junior Marketing Specialist
Dołącz do naszej firmy:
viewtopic.php?t=13333
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5186
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI)

Post autor: gods bidness »

Burak pisze: wczoraj, 14:29 czy będzie to pierwszy nieoficjalny zlot ślizgawkiewiczów?

Dodano po 2 minutach 18 sekundach:


polski gfunk sprawdź to dzieciaku 🔥
Obrazek
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6681
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Taki Jeden Krzysztof - SLG (meetup w Warszawie w tę niedzielę 28.VI)

Post autor: marmolad_k2 »

Ja już otrzymałem kupon, dwa czisburgery w cenie jednego + colka gratis.
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
ODPOWIEDZ