Strona 90 z 94

Re: Fifa

: 13 sie 2023, 0:32
autor: Sergiusz
https://youtu.be/XhP3Xh4LMA8
Ej słyszycie w 0:04-0:08 to co ja czy świruje? :lol:

Re: Fifa

: 01 wrz 2023, 18:56
autor: potter
ej grałem sobie w fifkę tylko w tryb szybki mecz z bratem lub kumplami, a teraz jak chcę to zrobić to przy wyborze strony nie ma tej opcji typu: wybierz istniejącego gracza. Ktoś wie co się z tym zjebało? To było spoko, bo liczyło statystyki meczów między graczami i inne tego typu pierdoły

Re: Fifa

: 21 wrz 2023, 19:29
autor: mateko

Re: Fifa

: 29 wrz 2023, 10:44
autor: insane
wlaczylem wczoraj triala na series x i ta gra wyglada jak port z telefonu, nieczytelne karty ut (kto wymusił te malutkie ikonki kraju i ligi) i ogolnie ui, ale przede wszystkim zjebany jest sam gameplay i po jednym meczu w sezonach gierka poleciała z dysku.

Re: Fifa

: 03 paź 2023, 11:59
autor: widzeszalenstwo
Od 20 lat gram w to gowno i tak źle to jeszcze nie bylo

EA FC

: 03 paź 2023, 12:35
autor: Sidd
Mi tam na switchu się gra dobrze, lepiej niż w poprzednie odsłony. Może i prawie 0 graczy, 20k kart na rynku w szczycie, 30 klatek zrywane do 20 i grafika jak z PSP, długie czasy wczytywania, ale co mogę pograć na kiblu to moje

Re: Fifa

: 14 paź 2023, 0:52
autor: kr0pka
Już tylko dwie osoby na forum w to grają?

Re: Fifa

: 14 paź 2023, 15:25
autor: Sergiusz
Nie no ja sobie pykam normalnie futa

Re: Fifa

: 14 paź 2023, 17:15
autor: Willxc
Ja właśnie od fc 24 zacząłem przygodę z futem i zajawka mocna tylko muszę skilla poprawić

Re: Fifa

: 14 paź 2023, 17:19
autor: zemsta1camzata
Współczuję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Re: Fifa

: 14 paź 2023, 18:08
autor: Willxc
Czego jeśli można wiedzieć? Jeżeli chodzi o nerwy to w ogóle nie wyprowadza mnie ta gra z równowagi

Re: Fifa

: 14 paź 2023, 19:01
autor: zemsta1camzata
ta gra to z roku na rok coraz wiekszy p2w po prostu, najebanie pierdyliarda kart, eventow

Re: Fifa

: 14 paź 2023, 21:20
autor: Parlae
Też cisnę UTa na PS5. Powoli jest progres, bo jednak jest różnica pomiędzy 22, w która grałem ostatnio.

Re: Fifa

: 14 paź 2023, 23:20
autor: Piters
Ja jestem na odwyku już 3 lata i nawet nie wiecie chłopaki jak mi się życie poprawiło
Spoiler
W ogóle, ale i tak jebać FUT

Re: Fifa

: 15 paź 2023, 0:12
autor: neks
no po 4 latach FUTa pięknie jest nie grać w to kurestwo

Re: Fifa

: 19 paź 2023, 18:21
autor: Wtn
Pierwszy raz kupiłem fife w życiu i ta gra to takie kurestwo, mam ochotę rozpierdolić pada po graniu w tego futa :rotfl:

Re: Fifa

: 20 paź 2023, 12:56
autor: the badman
Zagrałem wczoraj szybki mecz z kolegą, mój pierwszy mecz od 3 lat jakoś i od razu mi szło świetnie, ta gra praktycznie nic się zmieniła 😐

Re: Fifa

: 31 paź 2023, 10:36
autor: Parlae


Zgadzam się ze wszystkim. Ta Fifa jest najgorsza. W 22 mi się fajnie grało, ale tutaj ten gameplay jest tak spieprzony, że się człowiek tylko wkurwia. Podania to jest dramat jakiś, mam Odegaarda 90, Maddisona 86 i Bruno Fernandesa 88 w środku pola, a piłki dokładnie nie potrafią podać tak jakbym chciał. W zasadzie więc wychodzą głównie akcje skrzydłami. Tylko, że potem każdy gra tak samo.

Re: Fifa

: 07 lis 2023, 15:52
autor: Willxc
no ja już sie zaczynam powoli wkurwiać na to gówno, akcje tak jak piszesz głównie skrzydłami z tym zjebanym R1, jakaś ładna fajna akcja środkiem pola prawie nie możliwa do zrealizowania... a najgorsze jest to, że zaraz będę w domu i odpale to kurestwo

Re: Fifa

: 07 lis 2023, 22:27
autor: JastrzabHBO
odegard, bruno to nie są dobre karty, generalnie trochę mi się poszczęściło i sypło mi z sbc na ikonę zambrotte. Gra typowo p2w, jakbym miał zawodników po 500k cała jak on to nie do rozjebania. Niestety reszta kapiszony u mnie. Jest jakaś rozpiska jakich sbc można się spodziewać w niedługim czasie?