Raf trochę obniżył loty, ale u mnie zwykła wersja forever jest praktycznie bez skipu. Bardzo mi siedzi jego twórczość jak i całokształt postaci i podejścia do życia.
Re: niemiecki rap
: 27 kwie 2026, 18:25
autor: Wtn
Nie wiem czy obniżył, nie ma rapera który ma zajebiście równą i dobrą dyskografie
Re: niemiecki rap
: 01 maja 2026, 2:20
autor: xxxkawo
Re: niemiecki rap
: 01 maja 2026, 4:31
autor: baqlashan
sądząc po ruchu w temacie to wreszcie moda na szwabów mija, i dobrze
Re: niemiecki rap
: 01 maja 2026, 8:33
autor: samcro
baqlashan pisze: ↑01 maja 2026, 4:31
sądząc po ruchu w temacie to wreszcie moda na szwabów mija, i dobrze
albo ruch na forum się zmniejszył a po drugie, nie chcesz to nie słuchaj a się cieszysz
Re: niemiecki rap
: 02 maja 2026, 8:33
autor: qualite_de_schizoide
wychodzi kontynuacja mojej ulubionej płytki, czyli Eurosport Azeta i Dardana
17.07 premiera
Re: niemiecki rap
: 07 maja 2026, 21:25
autor: miku
OG Keemo - Blind (prod. by Funkvater Frank)
Re: niemiecki rap
: 23 maja 2026, 9:15
autor: nobezprzesady
Taką premierę Spotify mi podpowiedziało, ktoś lepiej ogarniający niemiecki rap podpowiedziałby, czy to jest jakiś niemiecki odpowiednik Fagaty? Z zaskoczeniem przyjmuję, że jak nie rozumiem, o czym nawija, to nawet przyjemnie się słucha.
Re: niemiecki rap
: 23 maja 2026, 12:40
autor: sqlie
Re: niemiecki rap
: 24 maja 2026, 8:17
autor: qualite_de_schizoide
wyszło w tym tygodniu, zawód bardzo...
Re: niemiecki rap
: 24 maja 2026, 13:48
autor: knarku
fajne dupeczki na rapie z potencjalem, ta ceren to mi pashnima troche przypomina
ta sira to zdolniejsza dla mnie, bardziej roznorodna w brzmieniu
Re: niemiecki rap
: 24 maja 2026, 14:10
autor: sqlie
ta pierwsza to chyba jakas dupeczka z ekipy, bo mieli juz razem numer na jego ostatniej epce + co-producenty Pashy i stylistyka klipu w zasadzie ta sama
Re: niemiecki rap
: 05 cze 2026, 5:16
autor: qualite_de_schizoide
nowy RAF dropnął - FOREVER RR, może ostatnio puszcza nierówne tracki ale i tak must check
no końcówka płyty jest w kurwę mocna, PAPARAZZI nikt nie daje takich tracków jak on
singiel najlepszego duetu w rapie
Re: niemiecki rap
: 08 cze 2026, 21:44
autor: Wtn
FOREVER RR tragedia, bez featuringów byłoby mocno ale nie ma dobrego featu na tej płycie, każdy niszczy kawałki. Słabo.
Re: niemiecki rap
: 12 cze 2026, 7:37
autor: NEGRO
Re: niemiecki rap
: 12 cze 2026, 19:56
autor: kaczuholek
faktycznie chujowe strasznie te featy RAFowi dają raperzy w szczególności ostatnio, lubię mnóstwo kawałków amo/aymen i lvbel c5 ale na feacie u rafa brzmią jakby postanowili nagrać najgorsze zwrotki w karierze single jak na rafa były imo dosyć słabe, najsłabsze od 10 lat... ale sama płyta mi się podoba, paparazzi i fur mich dojebane i świeże goal na patencie z przekozackiej nutki rossi też buja
inne nutki też fajne chociaż w niektórych już do przesady słychać podobieństwo do poprzednich nutek, przez to szybciej się nudzą. niektóre koncepty już powinien Raf porzucić zamiast nagrywać 5 raz tą samą nutę. słychać że nutki Ocean i Only One miały być jako kolejne wersje w stylu 2CB i All Night, ale niestety bez podjazdu.
może za tydzień kawałek raf x dardan x azet będzie na release eurosport 2, azet raf się lajkowali niedawno pod komentarzami że dawno wspólnej nuty nie było
środek lipca PAP4 pewnie wjedzie w 10 lecie PAP1, bezwstydny skok na hajs zrobią na 1000% snippet płyty boneza polecam sprawdzić, bonez w formie
Re: niemiecki rap
: 13 cze 2026, 10:46
autor: Karkovsky
Mocne gówno. Zajebista muzyczka
Re: niemiecki rap
: 13 cze 2026, 10:48
autor: qualite_de_schizoide
no Bonez dobrze daje zawsze, to jest kozak totalny i na każdym bicie się potrafi odnaleźć
Re: niemiecki rap
: 14 cze 2026, 20:56
autor: grubcioo
qualite_de_schizoide pisze: ↑02 maja 2026, 8:33
wychodzi kontynuacja mojej ulubionej płytki, czyli Eurosport Azeta i Dardana
17.07 premiera
Dzięki tobie sprawdziłem ten album Eurosport. Przez chwilę złapałem laga mówię sobie przecież ja kojarzę jednego koleżkę i się okazało że mignął mi gdzieś na mixie playlisty w Spotify kawałek azet raf camora. Odpaliłem ten album i zajebiście się tego słucha. Póki co zatrzymałem się na tytułowym kawałku i zajebiście to bangla
Re: niemiecki rap
: 14 cze 2026, 22:17
autor: koalasw90
Do osób obeznanych w realiach niemieckiego i niderlandzkiego rapu - wiadomo na ile prawdziwa jest twórczość rapera Kolja Goldstein? Niby gdzieś pisali, że żyd sporo koloryzuje, a z drugiej użytkownik Bengal pisał o jego bardzo dużej autentyczności