Strona 86 z 278

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 14 lip 2020, 13:30
autor: lambiczi
PES 20

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 14 lip 2020, 13:47
autor: oldschool
Najnowsze edycje. Taką FIFĘ 15 miło wspominam, ale dopiero wracając po latach widać, że powoli, ale te gry się rozwijają jednak gameplayowo.

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 14 lip 2020, 14:06
autor: johnsonpokrywa
PES2019 gejmczeńdżer dla mnie, nakurwiałem w fifę od 10 do 18 bo coś imo po drodze PES się spierdolił, ale jak demko PESika 2019 wjechało któregoś zbombionego razu to momentalnie się ponownie nawróciłem

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 14 lip 2020, 16:37
autor: genocidegeneral
Ghost of Tsushima 83 na meta, będzie do ogarnięcia na jakiś black friday

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 14 lip 2020, 16:43
autor: instinkt
wygląda fajnie
może się skusze

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 14 lip 2020, 17:39
autor: Pteh
ja powinąłem w preorderze, czekam niecierpliwie :cool:

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 14 lip 2020, 17:44
autor: kapec
Punkt 16 wjechały recki od Quaza i Archona

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 14 lip 2020, 18:52
autor: KillerCroc
Kurde, walczę ze sobą czy kupić czy nie, niby mówiłem że nie będę tyle na gry już wydawał bo drogie to gówno ale kurde co ta gra wygląda i ona jest taka TOTALNIE w moim stylu :oops:

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 14 lip 2020, 19:09
autor: #1
Nie chce oglądać recek. Jak oceny chłopy dali? Jakieś duże minusy?

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 16 lip 2020, 14:20
autor: lambiczi
Oglądam sobie gameplay walkthrough The Last of Us i strasznie przehajpowana mi się wydaje ta gra, pomijam to, że ja nie lubię klimatów zombie/postapo to w tej grze jest tylko skradanie i nudna walka.

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 16 lip 2020, 14:31
autor: con shonery
Tak to się życie toczy, ja lubię postapo a przy skradaniu i walce bawiłem się, jak dawno przy żadnej grze z gameplayem się nie bawiłem. Podobało mi się, kiedy wszystko wychodziło na tip-top, ale też jak coś zjebałem i musiałem improwizować, wykorzystując cenne zasoby. Chętnym na większe wczucie się polecam przechodzić na wyższych poziomach trudności - na normalu wszystkiego jest za dużo, na trudnym też nie szczególnie mało, ale już ciut bardziej człowiek zastanawia się, czy odwalić typa pistoletem z tłumikiem, czy jednak lepiej zaoszczędzić i spróbować zakraść się doń z nożem.

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 16 lip 2020, 14:44
autor: Parlae
lambiczi pisze: 16 lip 2020, 14:20 Oglądam sobie gameplay walkthrough The Last of Us i strasznie przehajpowana mi się wydaje ta gra, pomijam to, że ja nie lubię klimatów zombie/postapo to w tej grze jest tylko skradanie i nudna walka.
Następny post w stylu "nie grałem ale się wypowiem". Wybacz ale jakoś bardziej cenię sobie opinie ludzi, którzy jednak grę przeszli. I są one zazwyczaj pozytywne. Bo przejść grę na własny sposób to zupełnie co innego, immersja jest o wiele lepsza niż oglądanie filmów na YT.

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 16 lip 2020, 14:50
autor: lambiczi
Przecież napisałem, że moja opinia jest tylko na podstawie yt - po obejrzeniu nie żałuję, że nie zagrałem i nie zagram. Takie Uncharted oglądało mi się o wiele lepiej, a w obie gry nie zagram, bo nie mam konsoli. Zdaje sobie sprawę jakie są zazwyczaj oceny - stąd mój post - natomiast przeglądając komentarze chociażby na gry-online moja opinia nie jest odosobniona nawet wśród graczy.

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 16 lip 2020, 15:17
autor: wrubel
w obie gry nie zagram, bo nie mam konsoli
no właśnie

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 18 lip 2020, 9:53
autor: kapec
Jeszcze w temacie Ghosts of Tsushima - nowy filmik od Quaza pokazujący bugi w grze.

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 18 lip 2020, 9:54
autor: MoTyW
Ależ okropnie zmanierowane pierdolenie, przypomniałem sobie dlaczego nie trawię 99% gejmingowych jutuberów :(

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 18 lip 2020, 10:06
autor: #1
Gram w Tsuszime i jest to póki co wspaniała produkcja z ładnymi ujęciami i ładnymi lokacjami

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 18 lip 2020, 12:28
autor: Cz4rny1337
w ogole Ci polscy jutuberzy chuja warci

arhn.eu brzmi jakby czytal opis gry z pudelka i nic w tym nowego czy tez ciekawego po prostu opowiada "o tutaj gra, o taka to jest gra, no jest ladna, no dzwiek sredni, no tutaj taki blad no gra prosze bardzo gra"

a quaz to kurwa cdaction i gimbohumor najgorszy, zenadówa full, nie moge zniesc ogladania tego

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 18 lip 2020, 17:51
autor: zemsta1kadluba
arnh.eu to dobrze wychodzą filmy na określony temat związane z grami, np. historia jakiejś serii, ale recenzje są słabiutkie, tak jak piszesz takie suche opisy.
a tego quaza nawet nie włączam, polecam angry joe z zagranicznych i ggmanlives

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

: 18 lip 2020, 18:21
autor: Jaayu
tomek drabik jest przejebanym bezbekiem tak jak pisze czarny
ja bym do powyzszych zagranicznych dolaczyl jeszcze gaming pastime i mandaloregaming
z polskich swego czasu oglądałem przemcia z kanału recenzje horrorów i w chuj lubilem typa, ale zakonczyl dzialalnosc i tylko jakis stream wleci czasem